320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabanda kui ma eksin Smuti, aga minu meelest on Jelle käe oll Eesti koondis mänginud 14 valikmängu. Eelmise tsükli kolme esimest mängu juhtis Arno, ülejäänud üheksa olid juba Jellega + 5 praeguse tsükli mängu.

    Kommentaar


      ""Tuletame meelde, et Goes on koondist juhtinud 2004. aasta oktooobrist ehk ta pole tüüri juures olnud kolme aastatki. Ehk tuleks tõesti anda vähemalt sama palju aega veel?""


      Ma lihtsalt küsin,et mis arvamusel ise oled??kas anda Jellele veel aega juurde??
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Thordarsoni ja Pijpersi vahele mahtunud ja pool aastat koondist tüürinud Rüütli tulemused:

        3 sõprusmängu
        Lux-Est 1:1
        Est-Vve 2:0
        Est-Gru 1:0

        4 MM-valikmängu
        Est-And 1:0
        Est-Por 1:3
        And- Est 1:2
        Iir-Est 2:0

        Tubli Harju keskmine, võitis keda pidi ja kaotas vastastele kelle vastu võitu raske oodata.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Vabanda kui ma eksin Smuti, aga minu meelest on Jelle käe oll Eesti koondis mänginud 14 valikmängu. Eelmise tsükli kolme esimest mängu juhtis Arno, ülejäänud üheksa olid juba Jellega + 5 praeguse tsükli mängu.
          Hmm, täiesti õige. Jep, arvutuses oligi vist väike viga, keeras esimeses tabelis ühe tulba metsa, teine tabel oli täiesti õige. Nüüd peaks esimene täiesti paigas olema.
          Last edited by Martin; 30.03.07, 11:53.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
            ""Tuletame meelde, et Goes on koondist juhtinud 2004. aasta oktooobrist ehk ta pole tüüri juures olnud kolme aastatki. Ehk tuleks tõesti anda vähemalt sama palju aega veel?""


            Ma lihtsalt küsin,et mis arvamusel ise oled??kas anda Jellele veel aega juurde??
            See on väga raske küsimus ja ma ei oska sellele üheselt vastata. Goes alustas VÄGA hästi. Ausalt kohe, kuid mingil hetkel ta nagu murdus ja läks vabama jalgpalli juurest kuhugi mujale ja harrastab nüüd sellist veidrat ja minu jaoks täiesti arusaamatut stiili.

            Muidugi on siin veel mitukümmend lisafaktorit alustades vigastustest ja lõpetades sellega, et kõik põhitegijad on elu kõige sitemas vormis jms...

            Ega õiget vastust pole.

            Edit: lisaks ka selle, et ma olen esmakordselt mures, et Eesti ei võta Andorra vastu kuut punkti. Varem ma niimoodi ei mõelnud.
            Last edited by Martin; 30.03.07, 11:57.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              See on väga raske küsimus ja ma ei oska sellele üheselt vastata. Goes alustas VÄGA hästi.
              Muidugi on siin veel mitukümmend lisafaktorit alustades vigastustest ja lõpetades sellega, et kõik põhitegijad on elu kõige sitemas vormis jms...


              Edit: lisaks ka selle, et ma olen esmakordselt mures, et Eesti ei võta Andorra vastu kuut punkti. Varem ma niimoodi ei mõelnud.
              Paljud on arvamusel,et Goesi hea algus oli pijpersi teene,Goes lihtsalt vana rasva peal lasi liugu.

              Mis puudutab Andorralt 6 punkti võtmist,siis sellise mängupildiga nagu Iiraeli vastu,me neid 6 punkti küll ära ei võta.
              Muretsemiseks on põhjust küll ja küll.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                Paljud on arvamusel,et Goesi hea algus oli pijpersi teene,Goes lihtsalt vana rasva peal lasi liugu.
                Seda võib väita esimese Läti mängu kohta, sest üldjuhul tõusevad meeskonnad uue peatreeneri juhendamisel kohe uuele tasemele. Pannakse jõud kokku, et hästi alustada nö.

                Teine mäng ei saanud aga juhus või Pijpersi olla. Samas - ehk oli see Läti jaoks lihtsalt katastroof, kuigi Eesti pole isegi nõrkade vastu niivõrd domineeriv olnud. See oli väga hea esitus, kordan, väga hea.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kusjuures Goesi ajal on koondise sõprusmängude- ja turniiride (BC, Kings Cup jms.) arv drastiliselt vähenenud.
                  Thordarsoni ajal ca 8-10 sõprusmängu aastas.
                  Pijpers 7-11
                  Goes 2005 5 mängu
                  2006 kõigest 4
                  Ehk on selles koondise viletsa kokkumängu üks põhjuseid.
                  Üha rohkem kinnistub arvamus, et koondise halva esituse põhjus pole pelgalt Jelle Goesi isikus vaid suures osas EJLiidu rahalistes vahendites.
                  Kõlama jäid ka Pohlaku sõnad, et Goesi vallandamine maksaks ühe staadioni ehituse.

                  Kommentaar


                    no olgem ausad, vaadakem ka mehe CV-d ja ega siit polnudki miskit ju erilist loota. kui mehe korghetk on U-23 koondise juhendamine, siis ju on palju tahta minu arust. Jelle oleks ideaaltreeneriks eesti noorte poiste juhendamisel, kus tal ka koige suurem kogemuste pagas. EJL voiks Jelle panna noori poisse treenima, et neist ka vordvaarset asendust oleks tulevikus vanale kaardivaele. Koondise etteotsa aga pangu keegi kogenud vana kala.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Kusjuures Goesi ajal on koondise sõprusmängude- ja turniiride (BC, Kings Cup jms.) arv drastiliselt vähenenud.
                      Thordarsoni ajal ca 8-10 sõprusmängu aastas.
                      Pijpers 7-11
                      Goes 2005 5 mängu
                      2006 kõigest 4
                      Ehk on selles koondise viletsa kokkumängu üks põhjuseid.
                      ilmselt on ka see jelle süü, et arno ajal oli liigas 28 mängu ja jelle ajal 36. kulla mees need 8 lisandunud liigamängu on ka maavõistluste arvu kukkumise peamine põhjus. ka karikamänge peaks ML klubidel nüüd 1-2 tk juures olema. lisaks polnud kahel esimesel (ning ka rüütlil) mingi probleem talvel oma klubivõistkonnaga koondise nimel laagerdada ja maavõistlusi pidada (oops ja kas mitte just siis ei tulnudki toona ikka kõvasti nõrgematelt juutidelt mitte 0:7). noh ja + veel 2 mängu ära jäänud balti turniirilt.

                      Kommentaar


                        ilmselt oleks siia teemasse kõige mõtekam teha gallup Jelle poolt ja Jelle vastu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jorss Vaata postitust
                          ilmselt on ka see jelle süü, et arno ajal oli liigas 28 mängu ja jelle ajal 36. kulla mees need 8 lisandunud liigamängu on ka maavõistluste arvu kukkumise peamine põhjus. + 2 mängu ära jäänud balti turniirilt.
                          OK, võib-olla on sul liigamängude koha pealt õigus aga kuhu on jäänud aasta alguses korraldatavad treeningmängud nn. soojal maal.
                          Samuti pole ära kasutatud valikmängust vabal aga FIFA ametlikel mängupäevadel sõprusmängude võimalust.

                          Kommentaar


                            jõudsin ka nendest natuke omale juurde panna
                            talvevaheaeg nüüd lühem ja jaanuaris maavõistluste päeva minu teada nagu pole. veebruaris pidas jelle koguni 2 matši, kuigi oli vaid 1 maavõistluste päev.
                            arvata võib, et seetõttu jelle tänavu esimest korda poisid enne märtsi mänge nädalaks hollandisse viiski.
                            ühesõnaga pole mõtet väita, et jelle ei jaga matsu sama hästi võiks väita, et stjopale kergelt antud kollane oli juutide ülemaailmse vandenõu tulemus.
                            võin mürki võtta, et ka scolari & co ei tee TÄNASE bärengrubi suguse kaitsjaga (+ ülejäänud kasutada jäänud koosseisuga) mitte sittagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jorss Vaata postitust
                              jõudsin ka nendest natuke omale juurde panna
                              talvevaheaeg nüüd lühem ja jaanuaris maavõistluste päeva minu teada nagu pole. veebruaris pidas jelle koguni 2 matši, kuigi oli vaid 1 maavõistluste päev.
                              arvata võib, et seetõttu jelle tänavu esimest korda poisid enne märtsi mänge nädalaks hollandisse viiski.
                              ühesõnaga pole mõtet väita, et jelle ei jaga matsu sama hästi võiks väita, et stjopale kergelt antud kollane oli juutide ülemaailmse vandenõu tulemus.
                              võin mürki võtta, et ka scolari & co ei tee TÄNASE bärengrubi suguse kaitsjaga (+ ülejäänud kasutada jäänud koosseisuga) mitte sittagi.
                              Nn. Bärengrubi suguste (ei tahaks Bärengrubi sugugi halvustada) mängijate testimiseks sõprusmängud head ongi. Kuskiltpidi peab noori koondisse sulanduma.
                              Kõikvõimalike noortekoondiste maavõistlusi tuleks aga küll tublisti rohkem korraldada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jorss Vaata postitust
                                võin mürki võtta, et ka scolari & co ei tee TÄNASE bärengrubi suguse kaitsjaga (+ ülejäänud kasutada jäänud koosseisuga) mitte sittagi.
                                See on ka häää teema. Mina arvan, et teeks, kuid tegemiseks oleks vaja kasutada hoopis teistsugust lähenemist, mis omakorda tõstatab küsimuse, et kui peatreener saab ka aru (ja ehk ta saab), et nende meestega ei ole võimalik Hollandi stiili lükata, kas siis tasuks põikpäiselt seda edasi üritada või proovida hoopiski midagi muud?

                                Mis sa arvad?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X