320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    kas sa oled samasugune loll kes ei loe kõiki asju läbi ja siis hakkab kohe kommenteerima?
    kui sa nii ütled...

    Meeskondade all pidas Martin ilmselt siiski silmas seda, et peatreener käiks ka vastaste mänge kohapeal kaemas.

    Mul pole mingit plaani sind närvi ajada ega seda vaidlust pikemaks venitada. Soovitan lihtsalt rahulikult (võibolla ehk välja prinditult ja arvutist eemal olles) see terve arutlus mõttega ja süvenedes läbi lugeda. Nii mõnigi asi, millest räuskad paistab sul kahe silma vahele jäänuna...
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Nii mõnigi asi, millest räuskad paistab sul kahe silma vahele jäänuna...
      sellejaoks ei ole vastus "kommentaarid on liigsed" õige. sellejaoks tuleb asjad täpselt ära seletada mitte tühja möla ajada. samahästi kui OT see vastus muidu.

      Kommentaar


        ma ka ei saa aru, mida te selle ballacki kallal mölisete? (zazi jutt väljaarvatud). Tal on suht õige point ja iga mõttetu detaili pärast ei ole vaja norima hakata.

        Aga uue peatreeneri kohta ütleks niimoodi, et ma nägin unes, kuidas temaga vestlesin ja siis näis küll asi päris ok :P

        ei tegelt praegu on raske midagi öelda, ehk heal juhul pärast Andorrat saab midagi analüüsida, aga hea oleks oodata need 7(?) mängu ära ja siis vaadata.

        Kommentaar


          Mina olen rahul. Vähemalt on kogemustega treener, nagu oli seda ka Teitur, mitte mingi vaid noortega töötanud mees. Ja vaadates tema saavutusi (nt. Odensega UEFA CUPis), siis on lootust, et mees suudab just tulemusele mängida nagu koondisel seda vaja on.

          Kommentaar


            Peatreeneril ja tema abipersonalil on kasutada spetsiaalsed videod koondisekandidaatidest, kus on põhirõhk nendel mitte kas see tomski tom vms võidab või kaotab. Väide tuua Ratnikov abistavaks treeneriks on absurd, nimene, kes näitas mida suutis Tartusse valida on kaugeltki sinna õige valik. Abistav personal peabki olema a la Kivisild või Goes, kes loomu poolest sobib selleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Peatreeneril ja tema abipersonalil on kasutada spetsiaalsed videod koondisekandidaatidest, kus on põhirõhk nendel mitte kas see tomski tom vms võidab või kaotab. Väide tuua Ratnikov abistavaks treeneriks on absurd, nimene, kes näitas mida suutis Tartusse valida on kaugeltki sinna õige valik. Abistav personal peabki olema a la Kivisild või Goes, kes loomu poolest sobib selleks.
              Ei vaidle vastu, et Kivisild on üks parimaid abitreenereid eestis, kuid kas Ratnikov oli TVMK tilivõidus minig tühine poja?

              Kommentaar


                Kindlasti on Ratnikov hea treener, kuid tema on siiski pigem peatreener ja räägiti ju ka umbes nii, et TVMK peatreener oli küll Bulavin, aga kas ka tegelikult? Pealegi on Tartust ikka raske koondise abitreeneri rollis olla.

                Kommentaar


                  Ratnikov on tõsine tase ikka, vaadake kuidas ta Neemelo mängima sai! Ei suuda seda mitte keegi teine!
                  Aga noh järgmiseks koondise peatreeneriks võiks teda mõelda küll näiteks...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Just nimelt Ratnikov pani Neemelo TVMKs mängima, Marozast ta Tartus ei pand, selle najal ma nimetaks Neemelo mängu juhuseks. Teiseks koondis on vaja teistmoodi käima panna, seda suudaks paremini Rüütli, sest koondises ei käi sitast saia tegemine seal on juba mängumehed koos, keda tuleb juhendada piiratud ajaga.

                    Kommentaar


                      Kas Pohlakul poleks aeg hakata vaatama koondisele uut ja paremat peatreenerit?isiklikult arvan et Jensen on suht nõrk treener sellel kohal ja ega ta pole ka eriti positiivselt meelestatud tänaseks mänguks ja kui juba treener seda pole mis siis meeskonnast rääkida.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kas Pohlakul poleks aeg hakata vaatama koondisele uut ja paremat peatreenerit?isiklikult arvan et Jensen on suht nõrk treener sellel kohal ja ega ta pole ka eriti positiivselt meelestatud tänaseks mänguks ja kui juba treener seda pole mis siis meeskonnast rääkida.
                        Viggo on täitnud oma lubadust. Teda tuleb A-koondise peatreeneri kohal jäätma. Jah, mängupilt on küll armetuks aga 7 punkti on peaaegu käes...

                        Kommentaar


                          Ma küll EPL-i linki lahti ei saa. Aga mis nali? Ei lase Piirojat Norrasse?
                          Pauk pähe löönud ve?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            See rombi teema on ju naljaks.

                            Pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad.

                            Kasvatega sisu ja tahtmist jalgpalli vastu küll tuleb ka tulemus.

                            Kommentaar


                              võiks peale venemaa koondise ära juhendamist kuidagi guus hiddinki eestit juhendama kutsuda. ta ju ennegi sellise klassiga tiime juhendanud, kui mälu ei peta. riik toetab palgamaksu, kuid loodetavasti paranevad ka seetõttu tulemused. pohlakul ju ennegi hollandi treeneritega suhtlemisel kogemusi olnud.

                              palun?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas roolikas Vaata postitust
                                võiks peale venemaa koondise ära juhendamist kuidagi guus hiddinki eestit juhendama kutsuda. ta ju ennegi sellise klassiga tiime juhendanud, kui mälu ei peta. riik toetab palgamaksu, kuid loodetavasti paranevad ka seetõttu tulemused. pohlakul ju ennegi hollandi treeneritega suhtlemisel kogemusi olnud.

                                palun?
                                Ja mille me maha peame müüma, et Hiddinki palka ära maksta. Eesti riigi või. Minu teada on need riigid mida Guus on pushinud rahaliselt tugevad jalgpallimaad - Lõuna-Korea, Austraalia, Venemaa.
                                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X