320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus peatreener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
    Raske öelda sest:
    1) meil pole teada mis tingimustel teda kutsuti koondisse;
    2) omal ajal (koondise peatreeneri kohal) ta koostas koondist mitte sportliku põhiprinsiibi baasil.

    Aga on teada, et Rüütli on pehmeks treeneriks.
    pehmeke tõepoolest.

    SLÕL (2. märts 2005):
    Veidi hiljem saabus teise, nüüd juba märksa tõsisema verbaalse duelli kord – Pohlakule astus vastu Levadia treener Tarmo Rüütli.
    «Tahame kohast kinni hoida ja kõigile meelehärmi valmistada,» ütles tiitlikaitsja juhendaja meeskonna hooaja plaanide kohta.
    «Kas tahtsid öelda, et mina ise tahan kohast kinni hoida?»
    Rüütli ei jäänud võlgu: «Mina või? Loodan hoopis, et sina sellest kohast ükskord lahti ütled!»
    Seal Rüütli ja Pohlaku otsene dialoog lõppes.
    SL Õhtuleht päris Rüütlilt täpsustuseks, mida ta viimase avaldusega silmas pidas.
    Meistertreener ei jätnud keelt hammaste taha: «Nii mõtlesingi. Õhtu juht üritas kohtadel püsimisest rääkida, aga võiks selle asemel tegelda eneseanalüüsiga ning usaldada teisi, mitte ise igal pool esimest viiulit mängida.
    Räägin alaliidu juhtimisest. Ma ei väsi kordamast: Flora ja jalgpalliliidu vaheline piir on väga ähmane. Demokraatia kas on või ei ole. Eesti jalgpallis demokraatiat ei ole. Pohlakul on meistriliigas neli meeskonda, ta tõmbab kõiki niite. Normaalne oleks, kui kõigile loodaks võrdsed tingimused ja keskkond.»
    Rüütli näeb ka lahendust. «Taolised probleemid lahendab aeg. Ükskord saadakse aru, et pikas perspektiivis ei juhita Eesti jalgpalli targalt.»
    Küsimusele, kas ta aastate eest, Flora süsteemi treenerina, samamoodi mõtles, vastas Rüütli: «Loomulikult. Aga ehk on inimlikult mõistetav, et toona polnud mul mõistlik lõugu väga lõksutada.»


    EPL (3. november 2006):
    Osutasid juba, et omal ajal mõjutati Flora omaniku poolt koondise peatreenerit. Kui palju Pohlak sulle siis vihjeid jagas, kui 2000. aastal koondise ohje hoidsid?
    Mis kuradi vihjeid! Seal polnud mingeid vihjeid, asi oli nii selge, et... Aga kuna see oli aastal 2000 ja praegu tuleb juba aasta 2007, siis miks vanast asjast enam rääkida. See on teada – kusjuures pole vaja üldse isiklikuks minna, et Pohlak või mitte –, et kui mingi klubi ja koondise treener on üks ja sama isik, tekivad probleemid. Täiesti selge, et treener pole siis enam oma valikutes vaba. Eestis, tänu jumalale, on selline olukord nüüd möödas ja rohkem ma seda otseselt torkida ei tahaks. Kui palju mind seal käsutati või mitte, on ammu minevik.


    too viimane lõik kõlab nüüd muidugi eriti paradoksaalselt.

    Kommentaar


      Kas on mõtet vanu asju jälle välja kiskuma hakata. Lai üldsus tahtis Rüütlit, saigi ja nüüd võiksid kõik edasi õnnelikult olevikus elada.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kas on mõtet vanu asju jälle välja kiskuma hakata. Lai üldsus tahtis Rüütlit, saigi ja nüüd võiksid kõik edasi õnnelikult olevikus elada.
        ma saan vist aru, miks sa seda soovid. aga rääkides lähimineviku unustamisest, siis see SLÕ geniaalne "spordi"ajakirjanik võiks küll väheke vabandada Levada ees. muidugi olen õnnelik Rüütli pärast ... väga, aga see olevik võiks veel õnnelikum olla, kui asju nii nõmedaks ei oleks aetud.
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Vahepeal tekkis küll selline tunne ,et äri jääb katki .Kartsin ,et Kalvik ja Vaher rikkusid juba kõik ära oma mõtlematu mölaga aga tundub ,et Viktor Levada ei pööranud sellele suuremat tähelepanu. Hea meel on tõesti ,sest meie jalgpall on väsinud tülidest ja üksteisele kaigaste loopimisest. Hea töö Aivar ja Viktor.!
          Kalviku lugu pole lugenud, kuid Vaheri oma olen.
          Ma pakun, et see mölisemine sai pigem ju kasuks tulla kui kahjuks, Levada nägi kuidas teda vihkama hakatakse, kui ta Rüütlit ära ei lase.
          Algselt postitas budulojus
          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

          Kommentaar


            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
            Kalviku lugu pole lugenud, kuid Vaheri oma olen.
            Ma pakun, et see mölisemine sai pigem ju kasuks tulla kui kahjuks, Levada nägi kuidas teda vihkama hakatakse, kui ta Rüütlit ära ei lase.
            Levada ei tundu olevat mees, kes meedial endale pähe laseb istuda, eriti nii mannetul viisil.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              Levada ei tundu olevat mees, kes meedial endale pähe laseb istuda, eriti nii mannetul viisil.
              No praegusel juhul tal ei olnud ju erilist valikut. Vastasel juhul oleks ta pidanud tunnistama Pohlaku võitu ning sattunud Eesti jalgpallihuviliste põlu alla.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Hea meel koondise uue treeneri üle. Kahju Jensenist. Viisakad inimesed nii ei käitu teistega.

                Hea meel, et Jensen võimalikud punktid koju tõi ja kõige hullemast säästis. Loodan, et Rüütlist saab läbi aegade edukaim koondise treener seni ja ehk on võimalus tulevikus näha teda juhendamas mõnda läänepoolset klubi, mõnes läänepoolsemas liigas.

                Kommentaar


                  Jalgpalli Jobu 2007 on selgunud - Andres Vaher (SL Õhtulehest)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Corinthian Vaata postitust
                    Jalgpalli Jobu 2007 on selgunud - Andres Vaher (SL Õhtulehest)
                    Ma sain aru et kuna ta kandideerib Aasta Liputaja 2007 auhinnale et ta ei saa jalgpallijobu valimises osa võtta, äkki keegi täpsustab.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Ma sain aru et kuna ta kandideerib Aasta Liputaja 2007 auhinnale et ta ei saa jalgpallijobu valimises osa võtta, äkki keegi täpsustab.
                      .. kahju küll aga see oli Ants Põldoja keda sa mõtled, kui sa SEDA mõtled.. paluks mitte lahmida..iseenesest on Andres Vaher hea jalgpalliajakirjanik, mina arvan et üks parimatest siinmail... ja SLÕhtuleht jalgpalli (ja üldse spordi)kajastamise ja reklaamimise/populariseerimise poolest 100% parim Eestis!
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                        Hea meel koondise uue treeneri üle. Kahju Jensenist. Viisakad inimesed nii ei käitu teistega.
                        Mis siis praegu valesti tehti? Jenseniga oli ju esialgne leping sügiseni, et peale seda otsustatakse uuesti. Otsustati tema kahjuks. Mis siis? Vöi on mul midagi jäänud kahe silma vahele, midagi ebaviisakat.

                        Ah-jaa... ega Rüütlil kerge ei saa olema. Ootused on vastikult körgele keritud. Satub ta paar esimest mängu kaotama, on jälle jama majas. Eeldati ju krttebmida. Jõudu igaljuhul.

                        Kommentaar


                          hea meel, et see viimaste päevade kamm sai ilusa lõpu. seal kus meie koondis täna on, saab ainult asi paremaks minna ja usun, et Tarmo on just see õige mees seda tegema.
                          aga üht tahaks küll öelda. hoiaks nüüd mokad maas ja laseks mehel rahulikult tööd teha. järgmisel sügisel peavad hakkama tulemused tulema (olen kindel, et nad ka tulevad), sinnamaani las Rüütli ajab oma asja ja elab sisse. ja sõprusmängud ei ole koht, kus oma keelt teritada.

                          bababimm ja shalalaa
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Ma eeldan, et Rüütlile saab siiski mõneti väiksemat palka ka maksta, kui neile väljamaistele treeneritele?
                            Selliel juhul on igatepidine võit selle ehe palkamine jah.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              Mis siis praegu valesti tehti? Jenseniga oli ju esialgne leping sügiseni, et peale seda otsustatakse uuesti. Otsustati tema kahjuks. Mis siis? Vöi on mul midagi jäänud kahe silma vahele, midagi ebaviisakat.

                              Ah-jaa... ega Rüütlil kerge ei saa olema. Ootused on vastikult körgele keritud. Satub ta paar esimest mängu kaotama, on jälle jama majas. Eeldati ju krttebmida. Jõudu igaljuhul.
                              Juriidiliselt ongi kõik korrektne nagu kombeks on. Mõtlen natukene Jenseni augustikuistele intervjuudele. Ma usun, et ta lootis kauemaks koondist juhendama jääda ja juurutada oma süsteem, mis ka edu tooks. Minu arvates sai ta väga hästi hakkama ja jutt, et äärtelt kõik väravad tulid on poolik analüüs minu jaoks. Just seda peeti aga paljude arvates selle taktika miinuseks. Kui ääred oleks kinni pandud, oleks meie nõrguke koondis lasknud keskelt rünnata.
                              See selleks, ma pole asjatundja, kuid oma arvamusele on minulgi ju õigus.

                              Ma ei pea õigeks suuremate klikiarvude nimel kukkuda tampima meest, kelle käe all sai koondis talle eesmärgiks seatud arvu punkte. Kui meeskonnale seati liiga nõrk eesmärk, peaks ehk vaatama EJLi suunas?
                              Ma kordan veel, et kui koondise ründaja ei suuda 5-10 meetri pealt healt positsioonilt palli raamide vahelegi lüüa, ei saa sinna ka koondise treener palju teha.

                              Ootused Rüütlil on meeletult kõrged. Oodata võib alati palju. Kui tulemused ei vasta ootustele, peaks kainelt üle vaatama, kas ootused olid õigustatud ja mõtlema, kas on alust kritiseerida. Me oleme järgmises tsüklis kuuendas tugevusgrupis. See aga tähendab, et senised 6 kindlana näinud punkti enam niisama koju ei tooda ja iga punkti eest peab võitlema. Unustame 6 punkti Andorra vastu ja saame tulemuseks eelmisest valikgrupist vaid 1 punkti. Kui meil ei vea, võib olla see 1 punkt ka järgmises tsüklis meie tulemuseks. Ma siiralt loodan muidugi, et me kogume rohkem, ükskõik kelle vastu mängima peame.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Bobik
                                Ma usun, et ta lootis kauemaks koondist juhendama jääda ja juurutada oma süsteem, mis ka edu tooks.
                                Ma ootan ja loodan ka iga kord enne jõule, et tööandja mulle preemiat maksaks, ma teen ju oma tööd korrektselt (st teen ära selle, mida mu'lt oodatakse) - aga pagan no ei maksta preemiat kui pole ette nähtud. Mis teha.

                                Algselt postitas Bobik
                                Ma kordan veel, et kui koondise ründaja ei suuda 5-10 meetri pealt healt positsioonilt palli raamide vahelegi lüüa, ei saa sinna ka koondise treener palju teha.
                                Nõus ei olegi koondise peatreeneri teha. Ja minumeelest on mängijad saanud siin foorumis ja meedias küllalt "sugeda" oma tehniliste ja füüsiliste puudujääkide eest.
                                Trenni on vaja teha, mitte hädaldada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X