320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Andorra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris huvitav vaatpilt oli kui andorra viigivärava lõi. Minu kõrval istus üks mees kes tõusis lihtsalt püsti ja marssis minema. Minuteada lõpetab mängu kohtuniku vile aga fännidel pole muidugi kohustus väljakul lõpuni olla......ja siis lõid eestlased võiduvärava Nagu siit kommentaaridest võib lugeda oli selliseid inimesi teisigi aga eks nad ise teavad millest ilma jäid.....järgmine kord ilmselt ootavad ikka lõpuvile ka ära

    Kommentaar


      UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


      et siis väike artikkel Reimist seoses tema 151 koondisemänguga ja ühtlasi Matthäusi rekordi ületamisega.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas jansa Vaata postitust
        .. aga miks sa ise lippe/palgusi/plakateid ei tee..kes keelab? Miks sa tahad et keegi teine peab seda tegema kui on vabad võimalused igalühel nende tegemiseks olemas. Jalgpalli haigla on minu teada teinud ainult selle eelmainitud JH EFF-lipu ja voodilinale joonistatud Jalgpallihaigla lipu. Ülejäänud on fännide toodang (isegi olen 5..6 lippu + kaks 9m. pvc-plagu/loosungit teinud)
        Nii et mõte jooksma ja rahakott valla ning staadioni ehtima!

        Rahas ei ole siin ju probleem. Jalgpallihaigla kasserib ju kõigilt liikmetelt 100.- jne. Lippude jaoks oleks võimalik ju juurde koguda.

        Minu üleskutse oligi selles, et seda korrektselt teha, mitte igaüks iseseisvalt. Vähemalt liikmetel võiks mingi üks korrektne joon olla ja oleme ausad fännitribüüni esimesed read on alati ka kindlate inimeste kohaks olnud, seega igal suvalisel liikmel oleks suht kummaline sinna pressima hakata ja lippu asetama hakata.

        Efektsust annab see lippude asetamine igatahes kõvasti juurde, seda enam kui need veel enam vähem ühes mõõdus oleks. Lolliks ei saa muidugi selle suuruse nõudmisega minna, aga vähemalt liikmete sees võiks mingit kindlat lipusuurust ja välimust propageerida. Olen 100% kindel, et lippudega kaunistatud fännisektor tooks meiele juurde kõvasti usaldusväärsust.

        Kommentaar


          Seda 100.- krooni liikmemaksuks olen ma ikka hea meelega maksnud, kuna olen aru saanud, et see läheb Jalgpallihaigla tegutsemise püsikulude katteks. Aga sel aastal finantseeriti MTÜ rahadest vist seda suvepäevade üritust ja see ei ole minu arvates küll hea toon. Suvepäevade ürituse raha peaks ikka iga osaleja ise personaalselt välja laduma. Sest kui ühiskassast sellist asja finantseerida, siis ongi lõpuks nii, et MTÜ raamatupidamine sassis ja majandusaastaaruanne esitamata (pole raha raamatupidaja palkamiseks/teenuse sisse ostmiseks ???) ning ei jätku raha ka Jalgpallihaigla nähtavaks/kuuldavaks tegemiseks (loe: ühise atribuutika soetamiseks).
          Närige pori !

          Kommentaar


            No võrreldes juunikuu mängudega oli Kruglov hoopis teine inimene.Mängupraktika on mõjunud
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              tegelikult on mul üks küsimus.......eestimehele ja sats1'hele......äkki kommenteerite oma lemmikmängijate mängu? noh ma mõtlen siis ikka kruglovi ja muid tegelasi.....nad ju pidavat sitaks head olema võrreldes teiste mängijatega. miks siis nüüd järsku nende ülistamine kadunud on? see ei ole mitte ainult minu küsimus vaid küsimus on minu ja päris mitme foorumlase poolt küsituna. nad ju niiiiii head mängijad et vigu ei tee.....ahjaa.....tegelikult.....pohlak ju on süüdi kõiges....ähvardas neid et kui sitta mängu ei tee siis viie kuu palk jääb saamata......oih ma ikka rääkisin välja mis tegelikult toimub.
              Sats1 lemmikmängja ongi Reim vms?
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                sigpic

                Kommentaar


                  Kus veedavad ööd Eesti jalgpalli fännid?
                  Mida suurem punt seda ettem ju

                  Kommentaar


                    Mis sellest toimunud mängust ikka enam rääkida, Tallinnas polnud majutust vaja ka
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Leidsin veel pilte

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                        Sats1 lemmikmängja ongi Reim vms?
                        ML-s Reim ning Nahk. Aga ML mängud-üks asi aga koondise mängud-teine asi. Tõtt öelda ma lootsin et Reim mängiks vs. Andorra parem aga ta mängis, kahjuks, nagu klassikaline veteraan. Aga ta sai mis tahtis-151. mängu koondiseks ning saab VIST EJL-u käest Suurt Kingitust-lahkumismängu Inglismaal (Wembley-s ?).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sillu Vaata postitust
                          Seda 100.- krooni liikmemaksuks olen ma ikka hea meelega maksnud, kuna olen aru saanud, et see läheb Jalgpallihaigla tegutsemise püsikulude katteks. Aga sel aastal finantseeriti MTÜ rahadest vist seda suvepäevade üritust ja see ei ole minu arvates küll hea toon. Suvepäevade ürituse raha peaks ikka iga osaleja ise personaalselt välja laduma. Sest kui ühiskassast sellist asja finantseerida, siis ongi lõpuks nii, et MTÜ raamatupidamine sassis ja majandusaastaaruanne esitamata (pole raha raamatupidaja palkamiseks/teenuse sisse ostmiseks ???) ning ei jätku raha ka Jalgpallihaigla nähtavaks/kuuldavaks tegemiseks (loe: ühise atribuutika soetamiseks).
                          Suvepäevade üritus jäi ära liikmete vähese huvi tõttu, raha ei läinud sinna sentigi.
                          Mis aga puudub JH poolt lippude tegemiseks, siis teatavasti peab sellel ka keegi omanik/vastutaja olema, kes lipu hoiab ja üles paneb. Mitu korda oled Sina oma abikäe lipu tassimiseks, ülesriputamiseks või kokkupakkimiseks ulatanud?
                          Lihtne on öelda, et teeme, kuid iga asi maksab raha ja vajab hoolt. Mitte keegi juhatusest ei saa sentigi JH vedamise eest, pigem panustatakse sinna lihtliikmest mitukorda rohkem aega ja raha. (piletid, rongkäigu, turvalisus, üritused jne jne).
                          Kui tahad aidata, siis võta minu või Kojamehega ühendust maili teel. Räägi millist lippu soovid teha, palju ta maksma läheb, kes teda hoiab ja kes ta eest vastutab. Kõik tõsiselt võetavad ettepanekud on juhatusele teretulnud ja kindlasti leiavad ka rahastamist.

                          carpe diem
                          Stinger
                          Jalgpallihaigla juhatuse liige

                          Kommentaar


                            Väike abipalve

                            Nimelt Andorra mängul saatis Poomi minu väike sugulane Kevin. Tal tuleb varsti sünnipäev ja tahaks talle kinkida ilusa pildi hetkest, kui nad kõik hümni ajal ilusasti on üles rivistatud, samas sobib ka mõni muu hetk, kus Kevin peal.

                            Sellega seoses, kui kellegil on olemas mõni pilt nimetatud sündmusest või oskab üelda, kelle poole peaks pöörduma, siis palun andke teada.

                            Kindlasti paneb Kevin selle pildi oma riiulis aukohale ja juba olemasolevate medalite ja karikate kõrvale.

                            tänades
                            Stinger

                            stinger@jalgpallihaigla.ee
                            Jalgpallihaigla juhatuse liige

                            Kommentaar

                            Working...
                            X