320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Inglismaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Ma nüüd küll ette ei kujuta, et Old Traffordil mängu jälgivad Manu fännid plaksutavad kui Lampard vahetatakse välja või siis Nou Campil Barca fännid plaksutavad kui võetakse välja Raul.
    üks on klubivutt ja teine on rahvuskoondised. ja ei ole ka harvad juhud kui kogu staadion plaksutab hiilgemängu teinud mängija väljavahetamisel

    Kommentaar


      Ma arvan, et need, kes Beckhamile väiklaselt plaksutamata jätsid,
      ei ole seetõttu mitte rohkem Eesti fännid, vaid lihtsalt labased matsid.
      nonii, nüüd ma tunnen end puudutatuna. See, kui ma Becksile ei plaksutanud näitab, et ma olen mats??. No kurat, mulle ta lihtsalt ei meeldi ja ta ei vääri minu silmis plaksutamist. Üldse mulle inglased ei meeldi, seega ma neile ei plaksuta.
      Oleks tegu mõne inimesega keda ma respekteerin, siis ma plaksutaks, aga väita, et ma olen nüüd mats, et ma becksile ei plaksutanud on liiast.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        aga fännad arsenali?
        on seal inglasi?

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          üks on klubivutt ja teine on rahvuskoondised. ja ei ole ka harvad juhud kui kogu staadion plaksutab hiilgemängu teinud mängija väljavahetamisel
          Meenub eelmise hooaja esimene El Classico, kui Ronaldinho mängu ära tegi ja välja vahetati, siis andis Bernabeu publik talle küll puhtalt respektist standing ovation'i.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Hea mängu teinule pole patt plaksutada,võid ka teha näo,et plaksutad,et ta välja võeti.Eestil pmst joppas,et ta välja vahetati
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Mina plaksutasin ka ja puhtalt sellepärast,et mulle vutt meeldib ja see mida Becks näitas oli kõrgem klass.Ja nagu öeldud siis klubi ja koondise vutti ei tasu segamini ajada kuigi ka seal esineb erandeid nagu näha
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Rõvedalt palju inimesi olid oma piletid inglastele ära müünud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Rõvedalt palju inimesi olid oma piletid inglastele ära müünud.
                  Rõvedalt palju inglasi oli isegi fännisektoris.
                  Närige pori !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sillu Vaata postitust
                    Rõvedalt palju inglasi oli isegi fännisektoris.
                    Enne mängu staadioni juures olles,oli näha päris mitut piletiga äritsejat,ning raskusi neil piletitest lahtisaamisega ei olnud.Piisas vaid piletiga minuti lehvitada,ning kohe olid huvilised kohal.
                    Kahju kahju.lootsin,et vähemalt fännisektorisse inglased ei pääse,jälle eksisin.
                    Mõni mees müüb vaheltkasuga oma lihase ema kah maha vist......
                    nõmedikud.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                      Mõni mees müüb vaheltkasuga oma lihase ema kah maha vist......
                      nõmedikud.
                      Amority?

                      10 tähte

                      Kommentaar


                        hey rüblikud, läks peale mängu olympuse fotokas koos mängu piltidega kaduma. kui keegi midagi kuulnud või midagi taolist, karp ei ole küll eriti miskit väärt aga pildid seal sees küll, olge head kes midagi teab - andke märku

                        Kommentaar


                          Sai kaks päeva Järvakandil viina võetud ja korraks jalgpalli juurde oma jutuga jõutud. Edastan filosoofiat. Eesti jalgpallikoondis on nagu žigull ja inglismaa koondis on Hummer. Kas juhist sõltub midagi. Loomulikult sõltub. Sõltub žigulli juhist. Kui sa masinat ei tunne, siis teda sõitma ei saa. Selles suhtes oleks žigullile vaja kohaliku meest juhiks - see mees teab, kus mis on ja kuidas ta sõidab. Seevastu Hummeri rooli võib panna suvalise vähegi lubadega mehe, auto sõidab enam-vähem ära ikka. Siinkohal ongi hea võrrelda seda mängu. Vähemalt stardi ajal olid masinad ühel joonel. žigull pusis üsna visalt vastu gaas põhjas, kuna Hummer lihtsalt sõitis. Ja nagu ka tehnikaspordis nii ka jalgpallis, võib ette tulla ootamatusi - hummer sureb välja ja žigull vingerdab kuidagi finishisse välja. Kuigi seda selles mängus ei juhtunud. Aga Poom ja Oper nagu päris žigulli varustusse ju ei sobi? Vaat Poom on selle žigulli CD-raadio. Hea asi küll, aga kui muu varustus on pask, siis pole sellest ka suurt tolku. Vahest muidugi hakkab see CD-raadio ka jupsima ja hüppama. Oper? Oper on sportrool ses žigullis. Hea ja vinge asi, aga kui juht ei ole pädev ja muu varustus teda ei toeta, siis ikka üsna kasutu. Ja loomulikult, kui juht kasutab teda näiteks õlivardana, siis oma tööd ta hästi ei tee. Võrreldes Hummeriga, kus iga osa on väga-väga kallis ja ka väga hea.
                          Ja vot nii me siin elame, oleme õnnelikud, et meil on oma isiklik masin, aga väga ülbama sellega veel minna ei saa.
                          Ja muidugi lätlased on täitsa tainad, sest need läksid oma tuunid Mossega 2004 aastal autonäitusele. Aga nemad käisid vähemalt ära ja finisheerisid mersuga võrdselt.
                          Vot sulle Rabarokki.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Aga mis imemasinaga kreeklased 2004 sõitsid?

                            Kommentaar

                            Working...
                            X