320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Pooldan igati Aifo ideed, et bussid võiks koos sõita. Seega tõstan enda bussi väljumisaja 14:00 peale.

    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #62
      ... me oleme ettearvamatud 13, ja ettevaatlikud 13, ole sinagi...
      RummaBastards!

      Kommentaar


        #63
        Enda kogemusele toetudes on poolakad päris sõbralik rahvas. Sai nendega isegi tuline korvpallimatš maha peetud miskis kahtlases kohas, öösel pidu pandud ja järgmine päev oma kadunud (varastatud) asju taga otsitud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #64
          Orginally posted by jansa

          aga kui läheme reedel siis muidugi võiks kuskil Pärnu kandis kokkusaada(ja kiisku püüda) ning siis koos kohale põrutada..(nagu Leetu sõitsime)... Poolat vallutama. sestap minagi ütlen et peaksime oma vahel ses suhtes suhtlema ja inffi vahetama koguaeg.
          jup! arvan, et isegi kui needsinased 2 esialgu ideetasandil bussi eri firmadest eri organiseerijate juhtimise all juhtuvad olema, siis ikkagi oleks hyva,kui nad koos oma retke teevad... alustatakse koos tallinnast ja l6petatakse koos poolas... tagasitulek v6iks ju pealegi erinev olla, vastavalt soovile... piiripunktides jms kohtades yksteise j2rgi ootamisest ma kyll suuremat probleemi ei n2e...


          võibolla läheb õhtal halvemal juhul kohalikega madinaks
          njaa, seda enam on parem, kui me puntis koos oleme... mustale stsenaariumile ei saa kunagi l2bi s6rmede vaadata... k6ike v6ib juhtuda... kuigi tore oleks levitada kohalikele s6numit "good luck poland for world cup!" vms ja nendega h2sti l2bi saada... tegemist on ju ikkagi poolakate jalgpallipeoga, kus meie oleme (loodetavasti oodatud) kylalised. ok.

          aif.


          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #65
            AiFo-l hea mõte! kui polanditele üks liht loosung teha
            Kojamehe stiilis,voodilinale a,la Good Luck
            siis oleks me vist igal pool teretulnud ,isegi piiripunktides.
            Ja õlut voolaks igas pool ojadena. Teeme selle plagu ära.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #66
              Orginally posted by Jyrka

              minule kui mitte-reisijale tundub kõige ägedam teine pakett
              Mulle sobiks sääne variant et sa kaasa tuleks, kõigile joogid finantseeriks(et mitte kolki saada)ning pärast mängu sulle kolki anda (kui sa liiga palju muliseksid (mis sul ülimalt häti välja tuleb) või Eesti kaotaks)

              Kommentaar


                #67
                Poolal on minu teada Eestiga suht sõbralikud suhted juba ilmasõdade vahelisest ajast ning ma leian, et seda võiks ka fännide tasemele laiendada. Olen küll mõne targema ja vanema inimese käest kuulnud, et poola fännid pidid vihased vennad olema, aga kui me lähme sinna plaguga "Good luck, Poland" vms., siis peaks ka karmimate vendade süda sulama. Igatahes on poolakad minu arust sümpaatne rahvas ja ka nemad on kommunistide ja natside käeläbi kannatanud.

                Kommentaar


                  #68
                  Orginally posted by Ertai
                  Mulle sobiks sääne variant et sa kaasa tuleks, kõigile joogid finantseeriks(et mitte kolki saada)ning pärast mängu sulle kolki anda (kui sa liiga palju muliseksid (mis sul ülimalt häti välja tuleb) või Eesti kaotaks)

                  Sa nagu välistasid kõik võimalused mitte tappa saada

                  Minule sobivad kõik variandid sest 3 päeva koolis ära olla pole ka probleem... ja kui on mingisugused arvetused sel ajal , sii on alati võimalik pedagoogidega rääkida ja neid muudele aegadele sokutada
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #69
                    Mul oleks tarvis teada, orienteeruvalt mis kella ajal ollakse Iklas. minnakse ikka Ikla kaudu?
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #70
                      Iklasse peaks jõudma 18:00 paiku (17.05), + - pool tundi
                      Rise and rise again until lambs become lions!

                      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                      Kommentaar


                        #71
                        Orginally posted by eestieest

                        Orginally posted by Ertai
                        Mulle sobiks sääne variant et sa kaasa tuleks, kõigile joogid finantseeriks(et mitte kolki saada)ning pärast mängu sulle kolki anda (kui sa liiga palju muliseksid (mis sul ülimalt häti välja tuleb) või Eesti kaotaks)

                        Sa nagu välistasid kõik võimalused mitte tappa saada
                        Ma ei kirjutanud seda nüüd tõsiselt, kuna ma pole üldse vägialdne tüüp Ma olen rahu ise....Aummm

                        Kommentaar


                          #72
                          seda me kõik usume

                          P.S. mina pole päriselt
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #73
                            Tere!

                            Loomulikult on tore, kui kaklema ei pea. "Good luck"-plagu on hea mõte, aga võib mõjuda ka vastupidiselt: lipitsevalt. Aga ega enne teada ei saa, kui ei proovi.

                            Mina usun, et poolakad on toredad inimesed, aga tean ühe tuttava kogemustest ja meediast, et jalgpallifännid on väga agressiivsed.

                            Loodan kõige paremat, aga olen valmis halvaks. Kaalun oma kalli naisjalgpallifänni kojujätmist. Ilmselt on temal samad plaanid minuga

                            Kõike head!
                            Poborsky
                            poborsky@jalgpallihaigla.ee

                            Kommentaar


                              #74
                              Äkki maskeeriks naisfännid meesteks ,siis saaks kindlasti tappa.Ja poleks nagu sugudevahelist ebakõla.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                #75
                                Kõik lähevad õhinal Poola AGA varsti toimub EM valikgruppide loosimine ja ka mängud pannakse paika. Kui juhtub näiteks selline asi, et vastaseks sattub mõni vahva riik (Rootsi, Norra, Inglismaa) ja võõrsil mäng selle riigiga toimub näiteks paar päeva peale Poola mäng (s.o. siis kolmapäeval) - see seab päris paljud valiku ette kas sõprusmäng Poolaga või EM valikmäng?
                                Jalgpallihaigla Liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X