320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    ..dieter loe eespool olevaid postitusi, kõik on seal kirjas juba...Tõele au andes on mulle hetkel isegi 2 bussi broneeritud e. siis peaks u. 80 inimest kokku koguma kes meie reisiga tulla tahab...
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #92
      tean neid variante, lugesin uuesti üle - täpne maksumus ning valitav variant ja see kuhu maksta tuleb, selgub siis veebruari lõpu poole? mina tulen kindlasti ja tuleb minuga 95% tõenäosusega kaasa vähemalt üks inimene. sellepärast mainisingi, et mina olen Jansa variandi lõplikul selgumisel maksja - st kas minnakse ühe- või kahepäevasele reisile.
      parimat
      D
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #93

        kaks bussi, yks ööbib, teine mitte.. ok igati, arvan... aga tore oleks kui need kaks organiseerijat (mayhem ja jaanus) ning bussifirmad omavahel konsensusele j6uaksid, et poolas6it toimuks koos.
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #94
          .. to aiFo

          Ma ei näe selles probleemi...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #95
            Sellepärast ma tõstsingi väljumisaja 14:00 peale, et bussid saaksid koos sõita
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #96
              Nooh mina olen tulija ja pooldaks kas Jansa II varianti või Mayhemit
              Pärtel Tomberg

              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
              http://www.isepankur.ee
              info@isepankur.ee

              Kommentaar


                #97
                Tegelt oleks hea ,kui Tartust kah keegi bussi välja ajaks
                seal ju fänne üksjagu. Sest kardan ,et isegi Jansa kahest bussist jääb väheks ,kui meil veel reisi reklaam kah ilmub siis võib päris hulluks minna. Mul juba ligi 10 inimest sõitjat.
                Siia pole ei taksojuhte ega teisi vanu olijaid arvestatud.
                Ah jaa ,tuli meelde ,et mingi seltskond naisi tahab veel kah ühineda. Mis raffas arvab puude metsa vedamisest?
                sõidavad bussid kõik koos.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #98
                  tartust vaevalt kuigiv6rd tulijaid oleks...

                  samas ei tahaks mina mitte loobuda traditsioonilisest reisueelse päeva jämmist päälinna pääl...:P senaator, lua, berg ja kosk --- olete te valmis!!!!

                  ise ei suhtuks asjasse nii sinisilmselt. usun, et 2 bussi tuleb täis, a kolmega... hmmm... see oleks midagi uskumatult lahedat!
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #99
                    Orginally posted by aiFo

                    tartust vaevalt kuigiv6rd tulijaid oleks...
                    Mina ja mu sõber maybe ehk tuleme lisaks...

                    Kommentaar


                      Orginally posted by aiFo

                      tartust vaevalt kuigiv6rd tulijaid oleks...

                      samas ei tahaks mina mitte loobuda traditsioonilisest reisueelse päeva jämmist päälinna pääl...:P senaator, lua, berg ja kosk --- olete te valmis!!!!

                      ise ei suhtuks asjasse nii sinisilmselt. usun, et 2 bussi tuleb täis, a kolmega... hmmm... see oleks midagi uskumatult lahedat!
                      Loomulikult aiFo oleme me valmis!!! Ja õlled ja viinad on juba sinu jaoks külma pandud ja voodi rõdule tehtud

                      Kommentaar


                        keegi rääkis siin riigieksamitest.... kas keegi teab, millal riiklik kirjand on?
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          Muidugi valmis aif - ning ilmselt ma siis ka reservis.

                          Kommentaar


                            Postitaja: vibu

                            keegi rääkis siin riigieksamitest.... kas keegi teab, millal riiklik kirjand on?


                            emakeele kirjand on 13. aprillil
                            I love Football. Football is my Life and I love my Life.

                            Kommentaar


                              Tänud Kadri... Siis vähemalt mina tean, et saan rahulikult minna ükskõik mis paketiga... Ah jaa.
                              Korraldajatele. Prindin siin täna lehe nende pakettidega välja ning riputan Võrus pubi seinale üles. pubi rahvaga sai juba räägitud. Nad arvasid, et huvitatuid oleks. Niisiis ma loodan, et need tel numbrid teil seal pakettide juures ikka töötavad...

                              Paar päeva hiljem.... Ülespanekuga läheb nats aega. Viisin neile siis lehe, mille välja printisin- pubi rahvas oli sillas. Ütlesid vaid, et nii tähtsa sündmuse jaoks on A4 formaat liialt väike ja lubasid hoolt kanda selle eest, et pakettide kirjeldus saaks suurmale lehele ja värvikirev. Igati vastutulelikud inimesed.
                              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                              Kommentaar


                                Ikka Poola

                                tere kõigile ka minu poolt.
                                Kindel tulija ja Jansa variandiga.
                                Andke aga teada kuhu raha kanda ja mis ajaks.
                                nüüd hakkan pudeleid korjama ja ühe pudeli päevas rohkem õlut jooma, siis saab taarast rohkem raha kokku

                                head tööd teete
                                Eestlane Finsbury Parkis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X