320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Igatahes lõpetas 1994. aastal sündinute koondis oma olemasolu 2:1 võiduga Fääride üle! Ma ei näe põhjust, miks ei võiks peatreener selle üle uhke olla. Fääri saarte võistkond on end igati ohtliku vastasena tutvustanud meile igal tasandil, kus vastamisi läinud oleme. Vähem negatiivsust.

  Kommentaar


   Fäärid on, jah, meie arm ja hirm. Irooniline, aga tõsi.

   Kommentaar


    Poisid võtsid end 0;1peal kokku. Kuigi avapoolajal oldi lähedal nii värava löömisele kui ka laskmisele. Kõik mängisid nii nagu oskus lubas. Eriti kiidaks keskaitsjaid kui ka vasak kaitsajat Kevin Aloed kes ei pelganud ettevõtta ja viia meeskond just enda äärelt rünnakule.

    Kommentaar


     Kas tõesti ootas keegi sellelt koondiselt imetegusid? 92 ja 93 koondised olid meie mõistes väga head, 94 on selle-eest väga kehva, 95 ja 96 tulevad jälle head rühmad, nii see paraku väikeste jalgpalliriikide puhul käib.

     Kui vaadata kasvõi viimase kahe aasta U19 koondislasi (92-93), siis neil oli eelringis juba täiesti mõistlikul kogusel ML-s silmapaistnud mängijaid, praeguses koondises ma aga ei näe meest, kes võiks tulevikus professionaalse jalgpallurina välismaale pääseda või siis A-koondises mängida, kui just mõni noormees väga hilise arenguga ei ole.

     Kommentaar


      Selles koondises mängis siiski ka 6 1995. aastal sündinut, ehk siis järgmise aasta koondislast.

      Kommentaar


       U17 kapten istutatakse U19 pingile ja tema koha võtab endale kutt, kes pole varem koondist esindanud.

       Põhjendus oli vist midagi taolist, et kokkumäng on kaitseliinis parem, sest klubitasandil mängitakse koos.

       Hästi läheb Voolaid.
       https://www.facebook.com/FellinJK

       Kommentaar


        Pole Floras, pole koondises.
        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

        Kommentaar


         24 märts kell 13.00 Eesti U19 - Aserbaidžaan U19.
         Sportland arena. Sõpruskohtumine.

         Kommentaar


          Kui keegi mängule läheb, siis rääkige, kuidas Bogdan Vastsuk mängis. Olen silma peal hoidnud tema tegemistel Dinamo noorteakadeemias ja tehnilised vóimed peaksid tal vägagi tasemel olema. Ise kahjuks mängule ei jóua. Märg unistus on näha teda uuesti Infoneti särgis mängimas, aga karta on, et see tüüp lendab palju kórgemalt.

          E: fak it. Lähen ise kohale. Roos on peakohtunik, seda venda peab ka kaema.

          Kommentaar


           Noored on vist sellisesse ikka jóudnud, et kóik tahavad ise teha ja söötu antakse viimasel vóimalusel. Selline tunne oli küll. Hirmus palju sööduvigu keskväljal. Tänu sellisele arutule rahmeldamisele jóudsime terve mängu jooksul ainult móne üksiku pealelöögini. Aserid seevastu lükkasid väga kindlalt palli üksteisele. Kóigest hoolimata jóudsime avapoolajal lüüa ka teise värava, kuid värava ees vehklemisel fikseeriti meie mehele käega mäng.
           Bogdan oli esimesel poolajal täiesti tuim ja ootas lihtsalt ees palli. Kuna söödu täpsus oli poistel selline nagu ta oli, siis ega see pall niisama naljalt ette ei jóudnud. Üks väravavóimalus oli, aga löök läks napilt posti kórvalt mööda. Vaheajal sai Dinamo poiss ilmselt veits sugeda riietusruumis, sest teist poolaega alustas ta juba märksa agressiivsemalt ja jóudis isegi väravani, küll kahjuks selgest suluseisust. Ootasin palju enamat temalt.
           Kapten Avilovi südametunnistusele jääb aserite värav, kui kastis jäeti täiesti markeerimata vastaste ründaja. Ülejäänud mängu oli kindel.
           Veel väärib ära märkimist Kaspar Paur, keda jagus väljakul kóikjale ja surus vastaseid kóvasti. Ka värava autor Kauber oli väga nähtav ning töötas palju. Tamme oli väravas ka hea ja kuigi vastased meie väravale just turmtuld ei andnud, tegi noormees väga soliidse partii.
           Jaan Roos oli okei.

           Kommentaar


            Soome U-19 vs Eesti U-19 18.00 live at http://huuhkaja.tv/

            Kommentaar


             Kas BT mänguprotokoll Leeduga jääbki saladuseks?

             Kommentaar


              U-19 turniir toimus tänavu leedus ning hea on võrrelda, kuidas neil võrreldes meie noortega läks.
              Ka nende grupis oli Hispaania ning Portugal, kes pääsesid ka grupist edasi, ja Holland. Leedu lõpetas samuti ühegi punktita ning endale lasti lüüa samuti 9 väravat, kuid oldi ise märksa resultatiivsemad lüües 4 väravat. Märkimisväärne on see, et Holland võitis Leedut vaid tänu viienda (!!) üleminuti väravale. U-20 MMile olid leedukad seega lähemal, aga samas siiski kaugel.
              Finaalis mängivad homme Serbia ja Prantsusmaa, kes osalesid finaalturniiril ka eelmisel aastal.

              Kommentaar


               to keemiainsener: Ühe asjana peaks siiski meeles pidama, et tänavu seal U20 MMi kohti välja ei jagatud, nii et leedukad ei saanud sellele ka lähedal olla

               Kommentaar


                Noored alistusid kuivalt Valgevenele. Algkoosseisus oli meeldivalt palju Premium Liiga kogemusega pallureid.

                Kommentaar

                Working...
                X