320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei tea kohati on tunne et koondise moto on "puutsa ja soeng mängib"
    tüübid ei suuda isegi 10 täpset söötu järjest anda.
    nii käib mängu viimane minut.. jookseks siis ja prooviks lüüa auvärava.. aga ei.. tüübid sörgivad kuskil niisama.

    kahju.
    Tore et publikud oli palju : )) ja tšehhile võiks küll ära teha..
    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
    Klavani debüüt Meistrite liigas!

    Kommentaar


      Aramis, teine poolaeg nad (espanjoolid) pigem hoidsid ja ei pressinud. Esimene poolaeg oli mannetu tema poolt. Aga tõesti, tal oli ka 2 meest katta.
      See lõputu võrrand..

      Kommentaar


        Algselt postitas stark Vaata postitust
        ma ei tea kohati on tunne et koondise moto on "puutsa ja soeng mängib"
        tüübid ei suuda isegi 10 täpset söötu järjest anda.
        nii käib mängu viimane minut.. jookseks siis ja prooviks lüüa auvärava.. aga ei.. tüübid sörgivad kuskil niisama.

        kahju.
        Tore et publikud oli palju : )) ja tšehhile võiks küll ära teha..
        sa ise üldse vutti oled kunagi mänginud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
          PraS, kellest sa räägid praegu? Veisist või Peitrest?
          paremalt tuli tõste taha posti, kuid mida tegi Peitre ? istus keset viiekasti. loomulikult on veis süüdi

          Kommentaar


            Tegin eile mõned pildid ka - http://fotoalbum.ee/photos/PraS/sets/765655

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              sa ise üldse vutti oled kunagi mänginud?
              järjekordne idiootne vend.
              räägi ehk mis osas ma eksin?
              http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
              Klavani debüüt Meistrite liigas!

              Kommentaar


                PraS:
                1. Mis olukorrast sa räägid? Väravaolukord? Olgu, üks kord tõesti Peitrel oli vale kohavalik, see vist sinu puhul tähendab, et automaatselt ei oska ta mängida. Samas, mitu korda eksis Veis? Küll ta koperdas ja andis kahtlase väärtusega sööte tagasi. Aga see juhtub ka, kuna pinge peal nii suure hulga inimeste ees mängides + loe punkti 3.
                2. Mida sa üritad mulle selgitada (jääb mõistmatuks, äkki proovid veelkord?)? Kas seda, et ma olen loll, kuna avaldasin arvamust, mis ei käinud sinu arvamusega kokku? Well, opinions are like a**holes - everybody has one.
                3. Näita mulle koht, kus ma rusikaga vastu rinda tagudes ütlesin, et kõiges oli süüdi Veis? Pigem väitsin, et Veis pidi katma 2 meest, kuna meie poolkaitse (minu mäletamist mööda #8) ei teinud oma tööd korralikult. Sellest tulenevalt tuli sisse vigu, mis omakorda tegi Veis'i ebakindlaks.
                4. Kas sa kogud oma ebamäärase ja ebaselge jutuga postitusi või mis? Sooviks, et sa ikka üritaksid põhjendada, mitte ei lahmiks ja teised peaks pärast ennustama, mida sa nüüd küll öelda tahtsid.
                See lõputu võrrand..

                Kommentaar


                  Esiteks oli eilne mnäg väga masendav. Hispaanlased lüpsid meie omasid igast asendist. Eriti paksu pahandust tekitasid äärtel mänginud numbger 16 ja number 12. Kaks esimest väravat tulidki tänu tsenderdustele. Ühel juhul lasti hispaanlane lihtsalt vabalt löögile ja teisel korral ei suudetud palli ära klaarida. Meil samas polnud mitte ühtegi võimalust väravat lüüa. Seetõttu ma arvan, et mängu parim hetk oli see, kui too beežikates trussikutes tüüp väljakule jooksis.

                  Teiseks. Publikut oli meeldivalt palju, aga kurat kaua võib nende pasunatega töristada. Uskumatu, et ma olen siukese asja peale raha raisanud. Igatahes teadustaja staadionil ütles, et teeme hääled soojaks ja karjume "Eesti". Sellepeale hakkasid osad oma pasunaid puhuma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas stark Vaata postitust
                    järjekordne idiootne vend.
                    räägi ehk mis osas ma eksin?
                    See, kui meeskond on terve mängu oluliselt agressiivsemaid ja osavamaid mängijaid pidanud taga ajama ja on seetõttu liiga väsinud, et viimastel minutitel elu eest 'joosta ja üritada', ei tähenda et probleem on suhtumises. Mine rabele 85 minutit endast mitu klassi tugevamate mängijate vastu ja vaata kas sa jõuad lõpus 'auväravat üritada' või muretsed eelkõige selle pärast, et vastane veel paari lisaks ei lööks.

                    Poiste mängukvaliteedis ja kaotajamentaliteedis seisneb probleem, mitte tööeetikas platsil.

                    Kommentaar


                      Mäng oli kahjuks mannetu jah Aga minu meelest oleks võinud esimesed kaks väravat küll kergemini ära hoida,mõlemal juhul oli kastis piisavalt mehi et oleks saand vastaseid peale võtta eriti veel esimese värava puhul!

                      Ja mis puutub plärisevatesse plast junnidest pasunatele,siis ei võiks nendega sisse lasta.Kuna minu kõrval isus üks sihukene vend kes seda mulle pidevalt kõrva puhus ja kuhu ka minu enams häälest sumbus,õnneks mängu lõpu poole ta kadus!

                      Kommentaar


                        See et teismelised Eesti tüdrukud lähevad Hispaaniat vaatama pole nüüd küll mingi uudis ja ei midagi imestusväärset. Kui A-koondis mängis Hispaaniaga oktoobris oli neid teismelisi plikasi ka tohutult, ise vist jalgpallist midagi ei teadnud vaid kriiskasid iga kord kui Villa, Torres või mõni muu tegelane palli sai. Siis naerdi Eesti fännide üle kes kaasa elasid kui seis juba 2:0 oli, tehti oma pilkavaid kommentaare. Jubedalt närvi ajavad sellised. Kui sai neile midagi öeldud, oli samamoodi nagu keegi siin eelnevalt mainis- korraks oldi vait kuid siis jätkati oma sama jama. Kui U19 mängib Tšehhiga siis näeme kui palju on seda korraliku jalkarahvast ja kui palju neid inimesi kes tulid vaatama lõunamaa poisse / homseid tähti / jalka suurriike.
                        LFC

                        Kommentaar


                          Vahet pole ,las vahivad neid hispaanlasi aga ükskord saavad neist plikadest loodetavasti emad ,kes oma poegadest tahavad kindlasti samasuguseid jalgpallitähti kasvatada .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                            PraS:
                            1. Mis olukorrast sa räägid? Väravaolukord? Olgu, üks kord tõesti Peitrel oli vale kohavalik, see vist sinu puhul tähendab, et automaatselt ei oska ta mängida. Samas, mitu korda eksis Veis? Küll ta koperdas ja andis kahtlase väärtusega sööte tagasi. Aga see juhtub ka, kuna pinge peal nii suure hulga inimeste ees mängides + loe punkti 3.
                            2. Mida sa üritad mulle selgitada (jääb mõistmatuks, äkki proovid veelkord?)? Kas seda, et ma olen loll, kuna avaldasin arvamust, mis ei käinud sinu arvamusega kokku? Well, opinions are like a**holes - everybody has one.
                            3. Näita mulle koht, kus ma rusikaga vastu rinda tagudes ütlesin, et kõiges oli süüdi Veis? Pigem väitsin, et Veis pidi katma 2 meest, kuna meie poolkaitse (minu mäletamist mööda #8) ei teinud oma tööd korralikult. Sellest tulenevalt tuli sisse vigu, mis omakorda tegi Veis'i ebakindlaks.
                            4. Kas sa kogud oma ebamäärase ja ebaselge jutuga postitusi või mis? Sooviks, et sa ikka üritaksid põhjendada, mitte ei lahmiks ja teised peaks pärast ennustama, mida sa nüüd küll öelda tahtsid.
                            Mõnusalt ärritusid. Teeks seda ka meie mängijad ja sõidaksid kasvõi vahelduseks vastasele täiega sisse.

                            Jah Sinilaid oli liialt leebe oma posit täna. Minu sõnum oli see,et Andreid ple kõiges süüdi. Kui aus olla siis mõlemad äärekaitsed olid suht kehvad täna, kuid ei saa märkimata jätta, et mõlemad äärepoolikud suht uitasid liialt üleval ja ei pressinud vastaste ääre. Ja mõistatuseks jääb mulle Anieri fenomen seal ääres. Minu arust suht kehva esitus tema poolt jälle. Ma pigem kasutaks teda alumise ründajana kui üldse platsile paneks. Ojamaa kiirus ja töömvõime võiks olla võimalus äärel, kuid järelikult treenerid nii ei mõtle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Milleks peaks keegi tahtma vaadata Saksamaa U19 koondist? Saan aru, et tegu oleks esindusmeeskonnaga, kuid mida on vaadata U19 poisse?
                              Minu selja taga istus küll keegi frigiidne preili kes iga sakslaste õnnestumise peale lõbusalt kilkas ja kiljus. Ju ei pööranud keegi meie poistest talle koolis piisavalt tähelepanu
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Minu selja taga istus küll keegi frigiidne preili kes iga sakslaste õnnestumise peale lõbusalt kilkas ja kiljus. Ju ei pööranud keegi meie poistest talle koolis piisavalt tähelepanu
                                nägin arenalt lahkudes isegi paari poissi (umb 15-16 a) kellel olid hispaania lipud põskedel..

                                E: a) peded?
                                b) hispaanlased?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X