320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palju see mees palka ka saab? Kui ma Pohlak oleks siis ma annaks Frankile kolm korda suuremat palka kui hetkel (mis iganes see ka ei ole). See mees on talent.

    Kommentaar


      Fotod: Eesti vs Kreeka II, slideshow

      Kommentaar


        See on nagu väga kõva sõna, kui sellised meeskonnad tulevad siia meiega friendlisi tegema. Sellised on parimad kaotused, oma kodus ja korralikule vastasele. Siit tekib edasiminek väga mitmel levelil, nii psühholoogiliselt kui ka mänguliselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          palju see mees palka ka saab? Kui ma Pohlak oleks siis ma annaks Frankile kolm korda suuremat palka kui hetkel (mis iganes see ka ei ole). See mees on talent.
          milles see talent seisneb???
          Tsitaadid:
          1.Peatreener Frank Bernhardt oli kohtumise järel nõutu ega osanud seletada, miks meeskond nii kehvasti esines.
          2.Selge on see, et paljud neist mängijatest valikturniirile ei tule

          rõhk sõnal PALJUD. kas see tähendab, et enamik mängijaid, kes koondise ettevalmistusel suvi läbi on osalenud ja koos mänginud , vahetatakse nüüd välja. kuidas jääb siis kokkumänguga- esimene valikmäng juba 23.september

          Kommentaar


            Jätkuvalt on mul plaanis sõita Marijampolesse U-19 alagrupiturniiri mäng(e)u vaatama. Näiteks esmaspäeval 28.sept. on viimane mäng Leeduga ja see sobiks ideaalselt. aga sobib ka reede 25.kui mängime Horvaatiaga. Kui on huvilisi siis võtke minuga ühendust.Tunnen seda linna väga hästi ,olen seal korduvalt seoses tööasjadega käinud ja ühendan ka seekord jalgpallireisi tööreisiga.
            FCF Forever

            Kommentaar


              no EJL ja Frank, kus siis on meie Leetu sõitva koondise nimekiri ka nähtaval? Homme juba mäng!

              Kommentaar


                Algselt postitas silvester Vaata postitust
                no EJL ja Frank, kus siis on meie Leetu sõitva koondise nimekiri ka nähtaval? Homme juba mäng!
                Jalkaliidu uuel kodukal oli vist kandidaatide nimed aga lõplikku nimekirja pole nagu näinud. Ja kuna endal on nüüd kindel minek 28. kuupäeva mängule siis oleks tõesti viimane aeg seda näha.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  teadjamees urmar, palun Leetu sõitvat koosseisu ja Frank ootusi -mängueelseid kommentaare

                  Kommentaar


                    Frangilt mingit infot muidugi ei saa, aga kohalolijatelt sain Eesti U19 nimekirja:
                    Pebre, Kõrtsmik, Kaljumäe, Teino, Kiho, Järv, Holst, Tamm, Ojamaa, Kulinits, Meerits, Junolainen, Hang, Rump, Liivamägi, Belov, Krillo, Kovtunovits.

                    seega ükski tugev pole kõrvale jäänud. võib-olla Sutt, aga Meerits on olemas ja sellega on VV tase tagatud.

                    kes viitsib võib ise võrrelda, kas enamus mängijaid sai välja vahetatud

                    Kommentaar


                      Jalkaliidu kodukal ka siis info üleval http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news...ss&news_id=855
                      www.jalgpall.ee
                      http://www.last.fm/user/lennartk

                      Kommentaar


                        Kui huvitab, siis ka algkoosseis tänaseks http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/index.php

                        Kommentaar


                          juba Eestile värav löödud, sedakord 6 minutil penaltist

                          Kommentaar


                            nojah, 18 minutil juba 0:2

                            Kommentaar


                              Tundub ,et Horvaadid on eelmise valikturniiri saunast õiged järeldused teinud .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                no nii, nüüd 69 minutil lõi sissetulnud Ivanovic ka omalt poolt värava ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X