320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no mida, mida - täielik pakk!!??

    Kommentaar


      Algselt postitas silvester Vaata postitust
      vabandust viga - 0:5
      EDIT nupp on ka olemas

      Kommentaar


        huvitav, et Junolainen vahetati juba 26.minutil pingile.
        nüüd jääb siis põhimõtteline mäng parema balti võistkonna nimele selles alagrupis

        Kommentaar


          Junolainen istus terve I mängu pingil, tänases siis sai 26 minti mängida, mis näitab vist kehvakest vormi. Samuti pole kaitsja Holst ega poolik Hang saanud veel üldsegi platsile, varuvv Kihost ma ei räägi. Ning huvitav, et Belovi on mõlemal korral pingilt võetud.

          Kommentaar


            Kaks mängu ja väravate vahe 8-0. See on liig ,mis liig ja enne turniiri oli uudis justkui ,et lähevad edasipääsule mängima. Nüüd aga selgub ,et asi on sellest väga kaugel. Leedu mängis vist Horvaatiaga 1-2 . Suht kahtlane kas leedu käest viigi saame , võidust rääkimata. Ei parane see meie tase mitte essugi olgu eesotsas Frank või Volli Võtikverest , ikka samasugused saunad nagu vanasti (:
            FCF Forever

            Kommentaar


              Õnnetu tulemus jah, aga ma nüüd jällegi olen natukene üllatunud, kui Rootsi Kunn imestab, miks enne turniiri edasipääsu püüdmisest räägiti. Milline saab olla üldse väiksem eesmärk, mida seada kui edasipääsu püüdmine? Eelmisel aastal loodi pretsedent pääsme näoli Eliitturniirile. On ainult loogiline, et sel aastal üritatakse sama. A-koondis üritab ju ka iga tsükkel.

              Mängu nägemata on muidugi raske hinnata, aga huvitav, et kogenumad poisid nagu Ojamaa või Tamm pole esile tõusnud. Tundub, et seekord on asi rohkem peas kinni, kui Frank pärast kaotust Horvaatiale ütles, et poisid unustasid väljakule astudes kõik ära, millest mängu eel räägiti. Tea, kas pikk bussisõit tõmbas ajud pehmeks või hinnatakse end üle või tunnetatakse eelmise aasta tulemuste valguses suuremaid ootusi ja see tõmbab mõtte krampi.

              Selge on ka see, et enam ei tulda Eesti vastu mütsiga lööma ja nii kaob üllatusefekt. Nüüd on kaks päeva puhkust, vast suudetakse pead ja jalad Leedu vastu tööle panna.

              Mis Junolainenisse puutub, siis minu teada on ta pikemat aega vigastusega hädas olnud ja tõenäoliselt sai ta siis jälle haiget.
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                Kõik on õige , eesmärgid peavad kõrged olema .A-koondis läheb ju samuti valikturniirile võitlema aga tuleb vaadata ka realistlikku poolt. Treener peab teadma ,milleks koondis võimeline on .Ta peaks ka vastaseid tundma ja teadma nende taset . Praeguste kaotuste najal aga tundub ,et eesmärgid olid ebareaalsed. Ma saan aru ,kui oleks mingid napid kaotused ja me ise oleks väravaid löönud siis võib nagu ebaõnnest rääkida .
                Ei tea eks näis kui esmaspäeval oma silmaga viimast mängu näen siis saab ehk täpsemalt mingi hinnangu anda.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Kõik on õige , eesmärgid peavad kõrged olema .A-koondis läheb ju samuti valikturniirile võitlema aga tuleb vaadata ka realistlikku poolt. Treener peab teadma ,milleks koondis võimeline on .Ta peaks ka vastaseid tundma ja teadma nende taset . Praeguste kaotuste najal aga tundub ,et eesmärgid olid ebareaalsed. Ma saan aru ,kui oleks mingid napid kaotused ja me ise oleks väravaid löönud siis võib nagu ebaõnnest rääkida .
                  Ei tea eks näis kui esmaspäeval oma silmaga viimast mängu näen siis saab ehk täpsemalt mingi hinnangu anda.
                  Ju see treener armastab sinilindu püüda, et äkki õnnestub. võin näite tuua eelmise aasta U17 turniirilt, kui Frank läks Hispaaniat ja Inglismaad võitma. kui eesti treenerid tahtsid kaitsest lähtuda, siis Frank läks 2 ründajaga võitma ja saime 0:6 ja 0:7. see oli reaalsustunde puudumise üks näide. kui sellest rääkisime, siis nimetas ta eestlasi amatöörideks, kes ei julge suurelt mõelda ...
                  võta sa kinni, mis siis õigem on. mina arvan, et sellised kaotused ei tee võitlusvaimule ja enesekindlusele head.

                  Kommentaar


                    Kõrvu on kostnud kaugeid sahinaid, et meie U19 koondisel puuduvat üldsegi tõeline koondise vaim ja tugev ühtsustunne, et püütakse pigem ennast näidata ja enda nimel võidelda, et kuidagi agentidele silma paista. Kahju kui see tõsi on. Koondislastest keegi julgem aja ausam võiks ju ise kommenteerida, missugune on ikkagi koondise sisekliima. Kas noored eestimaalased on kui üks rusikas või vaatab igaüks teist kui konkurenti

                    Kommentaar


                      Üldiselt võiks öelda,et see on ka edasiminek kui me korjame igast turnast kolmanda koha. Eriti tubli oleks kui ma igast aastakäigust saaks ühe või kaks väga head poissi A-koondise jaoks.

                      Frank on ikka väga head tööd teinud meie noortega. Mina teda ülemäära ei sarjaks. Samas kui aus olla siis ei saa ka mina temast kohati aru, kuid see on minu ka minu probleem :P

                      Kommentaar


                        Franki kohapealt võib öleda, et ta teeb kogu selle orgunnimise , mängude ja treeningkogunemise koha pealt väga head tööd , aga treenerina on ta küll halb variant,küll sõimab tühja koha pealt mängijaid ja võtab mängijatel mängu ajal täielikult enesekindluse ära, võiks olla selline variant, et frank teeb ja korraldab neid asju,aga keegi teine on peatreener.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalkutaavi Vaata postitust
                          Franki kohapealt võib öleda, et ta teeb kogu selle orgunnimise , mängude ja treeningkogunemise koha pealt väga head tööd , aga treenerina on ta küll halb variant,küll sõimab tühja koha pealt mängijaid ja võtab mängijatel mängu ajal täielikult enesekindluse ära, võiks olla selline variant, et frank teeb ja korraldab neid asju,aga keegi teine on peatreener.
                          No distsipliin kulub ära... arvestades, et niikuinii on Eesti noorjalgpallureid aastaid poputatud.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Kui suvel see sama U-19 mängis Tallinnas mingi väikeriigiga , vist oli Liechtenstein ja ma tribüünil istudes sõbraga koondise aadressil paar krõbedamat kommentaari ütlesin siis pidi keegi lapsevanem mind peaaegu elusalt ära sööma
                            Aga noh ega Frank ka mingeid imesid ei suuda teha ,kui materjal ,mis talle klubidest tuleb on nõrk. Tolles mängus jooksid kääbusriigi vennad lõpus kiiremini ,kui meie omad.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Fotod: U19 Šveitsi vs Eesti, slideshow

                              Kommentaar


                                Muuseas, tookord mäng Liechtensteiniga oli Eesti praeguse U19 koondise ainus võidumäng, lõppes ju 2:1 !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X