320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Kaks mängu ja väravate vahe 8-0. See on liig ,mis liig ja enne turniiri oli uudis justkui ,et lähevad edasipääsule mängima. Nüüd aga selgub ,et asi on sellest väga kaugel. Leedu mängis vist Horvaatiaga 1-2 . Suht kahtlane kas leedu käest viigi saame , võidust rääkimata. Ei parane see meie tase mitte essugi olgu eesotsas Frank või Volli Võtikverest , ikka samasugused saunad nagu vanasti (:
    Võibolla on Frankil liiga suur töökoormus? Ei suuda igat meeskonda võrdselt häälestada/silma peal hoida? Palju tal neid on kokku? U21 keskendub nüüd kindlasti rohkem...

    Kommentaar


      minu teada on Frankil põhilised aastad ehk U21, U19, U17
      vaheaastaid, kus EM-valikmänge pole, treenivad teised- U18 Aivar Lillevere, U16 Lars Hopp, U15 vist Erkki Kesküla. Norbert on vist U16 juures, aga võin eksida

      Kommentaar


        U16 on Hopp ja Kesküla
        U15 on samuti Hopp

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Jätke veel Sander Laht välja.. omad vitsad peksavad.
          Prohvetlikud sõnad, prohvetlikud sõnad..

          Kommentaar


            Eesti - Leedu mängu statistikat:
            Offside: 11:0 (sic!)
            vilistatud vead: 13:5
            pealelöögid: 7:11
            cornerid: 3:5

            Kommentaar


              Fotod: U10 Leedu vs Eesti. slideshow

              Kommentaar


                Paari sõnaga siis Leedu -Eesti viimasest mängust ja Marijampole fantastilisest tuliuuest jalgpallikeskusest.
                Eesti mängis täiesti kaks erinevat poolaega nagu oleks tegemist erinevate mängudega. Kõik algas kuidagi kobalt ja konarlikult. Leedu oli ründav pool meie kaitse oli kogu aeg suurtes raskustes, eriti äärekaitsjad aga kärises ka keskelt.Nii ,et ridamisi oli leedul häid väravavõimalusi. Väravavaht Kiho oli igatahes tubli,kuigi etterutates võib esimese värava siiski osaliselt tema ebaõnnestunud väljajooksu kontole kanda.
                Esimese poolaja meie parim oli Ojamaa ,kes ainsana suutis ees palli hoida , jagas täpseid sööte, oli enesekindel. Ngatiivselt üllatas mind esimesel poolajal Joonas Tamm ,kes ei saanud hakkama endast väiksemate kaitsjatega .Tema mängus polnud mingit agressiivsust ega julgust. Itaalias istuvat ta juttude järgi pingil ja see ilmselgelt mängule halvasti mõjunud. Igatahes suudeti poolajani seisu nullis hoida.
                Teine poolaeg algas suht sarnaselt ,kuni meile löödud väravani olime uimased .
                Siis alles võeti jalad kõhu alt välja ja võib öelda ,et kuni lõpuni anti valu aga kahjuks hukati tohutult väravavõimalusi + lasti ühest eksimusest omale ära lüüa.Kiho jooksis küll välja pärast kerget kahtlemist aga ründaja tõstis üle.
                Meie poolt toimetas ilusti Teino .Andis söötu ,kontrollis keskel.Võitluslikult ja õnnestunult mängis Kõrtsmik ,kelle Frank välja vahetas ,tuues sisse Pebre. Pebre tegi paremas ääres hea mängu aga jällegi kimbutas meid see ,et kui saime ilusa rünnaku üles siis viimase lihvina olid nõrgad pealelöögid või valesööt. Minu meelest võeti Ojamaa ennatlikult välja ,kuigi ta ei löönud ära üks-üks olukorda oli ta siiski kogu aeg terav ja füüsiliselt meeskonna parim. Mõnel meie kaitsjal( nime ei tea ) oli juba esimese poolaja järel keel nii vestil ,et vaatasin kas kukub kokku või ei. Kaljumäe sai hakkama,kuigi paar korda kaotas oma kasti juures palli aga võitles jällegi tagasi. Tamme mäng teisel poolajal paranes tunduvalt ja lükkas nii mõnegi peapalli edasi ründajale aga ikkagi oleks talt suuremat panust oodanud.
                Mida poolaeg edasi seda suuremaks meie surve läks .Kohati oli leedu täiesti paanikas ,oma liinikaitsega tõusid nad kogu aeg liiga kõrgele .Oleks me natuke täpsemalt oma äärtele ja ka keskele söötnud siis ma ei imestaks ,kui me neid mingi 5-1 oleks võinud kottida. Leedu väsis lõpuks täiesti ära, praktiliselt seisti paigal.
                Ojamaa välja ja Belov sisse. Belov millegiga silma ei paistnud, suht aeglane . Minu meelest oli tema kasutegur nullilähedane.
                Kahju muidugi ,et ma enam kõiki neid noori ei tunne nagu vanasti teadsin nime ja nägupidi . Kokkumäng lonkas meil mõlemat jalga ja ,kui see oleks parem olnud siis Leedu oleks haledalt tappa saanud.
                Ausalt öeldes mina Franki peale veel suuri panuseid ei paneks.Liialt palju on tal kogu aeg vedanud erinevate tiimidega. Ta ei ole kogu aeg kahe jalaga maa peal.
                Mängu parimad Ojamaa ja teisel poolajal säranud Teino. Vahetusest sekkunud Pebre oli tubli ja ka soomlane Krillo. Kihole ka siiski plussid taskusse. Oli ka teisi ,kes said hakkama Kaljumäe , Kõrtsmik, Liivamägi . Tammele üle 3+anda ei saa. Paljusid ei tundnud. Mõni langes ka bändist välja.
                No ja kompleks ,kus mäng peeti on ilmselt üks Baltimaade parimaid. Tablooga , seitsetuhat mahutav staadion, tuttuus kusjuures. Kõrval kohe täismõõtmetes sisehall ,mis mahutab 2700 inimest. Staadioni taga suur harjutus ja treeningväljak. Puhtus ,kord igal pool. Stata all baar, kohvik. Rääkisin staadi0ni omanikuga,Suduva klubi presidendiga. Kõik kokku maksis alla 10 mlj. euri, Toetasid ja ehitasid euroliit, omavalitsus ja .klubi Kadedaks tegi krt. .
                Kokkuvõttes ei läinudki ma peale mängu sita tujuga koduteele ,sest poiste mängus oli siiski sisu ja arenguruumi on oioioioi ,kui palju.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  korralik ülevaade. nüüd ootaks veel EJL-i kaudu Franki muljeid mängust ja mängijatest

                  Kommentaar


                    tänud Kunnile! Ometigi üks mõistlik inimene, kes olukorda valgustas, muidu ole kui kotis. Ega EJL ju oma otseseid ülesandeid armasta täita, minu teada peavad nad ikka enam vähem korraliku ülevaate andma, mis Leedus toimus. Aga looda sa...

                    Kommentaar


                      Tahtsin kah Kunni ülevaate eest kiita. Mina tänan

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        No ja kompleks ,kus mäng peeti on ilmselt üks Baltimaade parimaid. Tablooga , seitsetuhat mahutav staadion, tuttuus kusjuures. Kõrval kohe täismõõtmetes sisehall ,mis mahutab 2700 inimest. Staadioni taga suur harjutus ja treeningväljak. Puhtus ,kord igal pool. Stata all baar, kohvik. Rääkisin staadi0ni omanikuga,Suduva klubi presidendiga. Kõik kokku maksis alla 10 mlj. euri, Toetasid ja ehitasid euroliit, omavalitsus ja .klubi Kadedaks tegi krt. .
                        Seda et, kui suureks A le Coq Arena maksumus lõpuks kujunes?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Seda et, kui suureks A le Coq Arena maksumus lõpuks kujunes?
                          Seda ei tea vist keegi täpselt aga mingi number( 200 -220 mlj. ) on kusagilt lehest läbi jooksnud .
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            pole kuskilt lugenud Franki kommentaare EM-valikturniirile. tüüpiline. kui läheb kehvasti, siis oleme tasa ja poeme peitu

                            Kommentaar


                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              tüüpiline. kui läheb kehvasti, siis oleme tasa ja poeme peitu
                              on keegi küsinud midagi ka talt või peaks Frank ise tegema endaga intervjuu ja käima seda toimetustesse pakkumas?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                minu arvates peaks EJL-i pressitoimetus tegema loo ja laskma peatreeneril analüüsida toimunut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X