320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänases Päevalehes räägib Frank jälle natuke oma mahavõtmisest ja on ilmselgelt pettunud . Mul inimlikult on tast isegi kahju aga ainult nii ei saa kah jalgpallis suhtuda ,et oled nüüd paljude kuttidega aastaid koos olnud ja ainuüksi selle nimel pead treeneriks jääma. Selge ,et osadele eesti mängijatele on sõna ,, distsipliin,, täiesti tundmatu ja võibolla alles koondises välistreeneri käe all saadi sellest aimu ja siit ka süüdistused ,et karm vend jne. Aga kahjuks olid ka viimase aasta tulemused selgelt allamäge ja mitte niisama vaikne sõit vaid kolinaga.
    Nii ,et Frank aitäh sulle tehtud töö eest ja loodetavasti leiad kuasgil Euroopas veel ühe valge laigu ,kus sinu treeneri oskusi vajatakse.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Mis teha, treeneri ametis tuleb sellega arvestada.
      Otsus oli hädavajalik ning tark treener oskab olnut analüüsida ja eluga/tööga edasi minna

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Mina täitsin ja saatsin ankeedi ära
        korda 2

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Kui paljud foorumlased on minemas vabatahtlikuks EM finaalturnale? Põrnitsen siin seda ankeeti ja ÕUDNE tahtmine on abiks minna, aga puhkusereis planeeritud just juuli algusesse, nüüd kompunnin siin, et saaks aegu klappima, et mõnedki päevad abiks olla...
          No mul on ka nt juuli alguses paaripäevane reis välismaal, aga sellest hoolimata sai see ankeet täidetud ja saadetud. Lisaks mingi kiri tuli juba vastu ka.
          Adiós amigos

          Kommentaar


            uus u19 viigistas täna kiviõli tamme autoga 2:2. poolaeg kaotati 0:1.

            Kommentaar


              Kas uue 19 pritokolli u21 vastu ka leidub? Jalkaliidus vist mitte ...

              Kommentaar


                U-19 koondis vaatab lootusrikkalt suve poole

                Eesti U-19 koondise kandidaadid:

                1. Märten Pajunurm, FC Kuressaare
                2. Mikk Metsa, FC Viljandi
                3. Sander Lepik, FC Viljandi
                4. Bert Klemmer, FC Viljandi
                5. Johannes Kukebal, JK Tallinna Kalev
                6. Taavi Viikna, JK Tallinna Kalev
                7. Martin Kase, JK Tallinna Kalev
                8. Hannes Anier, Odense Boldklub (Taani)
                9. Richard Leht, Paide Linnameeskond
                10. Riido Reiman, Sörve JK
                11. Vadim Gurnik, Tallinna FC Flora
                12. Karol Mets, Tallinna FC Flora
                13. Dmitri Knjazev, Tallinna FC Flora
                14. Karl-Eerik Luigend, Tallinna FC Flora
                15. Brent Lepistu, Tallinna FC Flora
                16. Anton Hmelnitski, Tallinna FC Flora
                17. Juri Gavrilov, Tallinna FC Flora
                18. Roman Sobtšenko, Tallinna FC Flora
                19. Martin Ustaal, Tallinna FC Levadia
                20. Kevin Ingermann, Tallinna FC Levadia
                21. Andreas Raudsepp, Tallinna FC Levadia
                22. Nikita Martõnov, Tallinna FC Levadia
                23. Artur Rättel, Tallinna FC Levadia
                24. Trevor Elhi, Tallinna FC Levadia
                25. Artur Pikk, Tartu JK Tammeka
                26. Karli Kütt, Tartu JK Tammeka

                Kommentaar


                  Seni siis hunnik negatiivseid tulemusi, mis üritatakse EM'ks unustada...

                  Ma ei tea, ma ei mõista mille jaoks on vaja sinna u19 EM'le kari Levadia duubli mehi, kes paiknevad esiliigas kusagil tabeli põhjas. Samuti võiks ka mõne Flora duubli varumehe sealt listist maha tõmmata, kes pallib kusagil madalamas liigas.

                  Nende asemele võiks anda võimaluse mõnele andekamale noorele: Näiteks Kuressaares mängib lisaks Pajunurmele ka 93a sündinud Trasberg, kes on olnud Kures kindel põhi kaitsja ja alles aitas hoida isegi Flora kuival. Esiliiga eespool otsas paikneval Tarvasel on 93a sündinud ründav poolik Mikk Mehike, kes on see hooaeg juba nii mõnegi kolli löönud, ja mitte just kõige nõrgemate tiimide vastu. Infonetil on terve tiim noori täis, kindlasti sealt oleks mõni tegusam vend võtta.
                  Ning arvatavasti on veel neid vendi, keda mina ei tea, aga vääriks rohkem EM kohta kui need Levadia duubli noored, kes on hädas seal esiliigas.

                  Loodan et tehakse veel muudatusi seal koosseisus, muidu on EM tulemas väga hapu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                    Nende asemele võiks anda võimaluse mõnele andekamale noorele: Näiteks Kuressaares mängib lisaks Pajunurmele ka 93a sündinud Trasberg, kes on olnud Kures kindel põhi kaitsja ja alles aitas hoida isegi Flora kuival. Esiliiga eespool otsas paikneval Tarvasel on 93a sündinud ründav poolik Mikk Mehike, kes on see hooaeg juba nii mõnegi kolli löönud, ja mitte just kõige nõrgemate tiimide vastu. Infonetil on terve tiim noori täis, kindlasti sealt oleks mõni tegusam vend võtta.
                    Ning arvatavasti on veel neid vendi, keda mina ei tea, aga vääriks rohkem EM kohta kui need Levadia duubli noored, kes on hädas seal esiliigas.

                    Loodan et tehakse veel muudatusi seal koosseisus, muidu on EM tulemas väga hapu.
                    Olen küllaltki nõus, räägitakse küll, et meil jube vahva "skautimissüsteem" ja kõikide andekate kohta info olemas. Tuleb siiski tõdeda, et sinna tuumikusse on üpris keeruline saada ja alati eelistatakse Flora ning Levadia duubli mängijaid.

                    Minu jaoks kõige huvitavam näide on 92. a. sündinud Ilja Antonov, FC Puuma kasvandik, kes hetkel on end kindlalt Levadia põhikoosseisu mänginud ning minu jaoks tegemist üldse kogu Meistriliiga ühe parima poolkaitsjaga. Vaatamata sellele pole ta esindanud ühtegi noortekoondist, vaid saalikoondisesse pääsenud.

                    Kommentaar


                      No Infonetis pole küll mitte ühtegi U-19 koondise vanust mängijat, täpsustan, mitte ainsamatki. Päris jama ei tasu ka ajada, K2bo.

                      Kommentaar


                        Rahvas ärge unustage suures volbris ja Inglise liiga tänases hulluses ,et homme mängivad U-19 kutid Küprosega .
                        Olgem kohal .
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Kena mäng kena ilmaga. Esimesed u veerand tundi oli väga kurb ja lasti end suruda, aga siis hakati juba ise teravalt kontratega hirmutama, ühest tuli väga kaunis väravgi.
                          Üldjoontes paistsid saareriigi poisid tehniliselt tugevamad ja palliga teravamad, mistõttu teeniti kasti ümber liiga palju karistuslööke, aga enam-vähem hoiti ikka kontrolli all ja oli ka meilgi häid kombinatsioone ja pikka rünnakut. Söödupraaki tuleb noortel ikka paratamatult sisse, aga näha on, et suvisel turniiril päris häbisse ei tohiks jääda.
                          Mängu parimaks kindlasti Luigend - oli palliga kindel, lõi pidevalt teravusi ja andis intelligentseid sööte, rääkimata siis kaunist üle puusa löödud väravast. Kõige kehvem täna Martõnov. Oleks tolle pidanud juba varem välja vahetama. Reiman oli samuti noore väravavahina pisut ebakindel ja väljalööke peab ikka samuti harjutama.

                          Kommentaar


                            Üldjoontes eelkõnelejaga nõus. Lisaksin veel niipalju, et silma jäi see, et meie poisid kardavad füüsiliselt mängida. Küprokid andsid keha ikka mõnusalt ja võitsid nii liiga mitu kahevõitlust. Meie poistel jäi palli peale spurtides lõpus nagu julgusest puudu, et puus või õlg vastasele vastu "toetada". Kontrate lahendused olid sinisärkidel kindlasti loogilisemad ja sestap ka teravamad, see on kõva pluss. Keskväljal anti kontrolli liialt käest, aga kaitse suutis praagid siiski ilusasti ära siluda. Kokkuvõttes: suhteliselt korralik esitus. Küpros pole just Belgia või Ukraina, aga näha on, et Arno on poisid uuesti mängima pannud. MoM - Luigend, ilma kahtluseta. Edu neljapäevaks!

                            Kommentaar


                              Neljapäeval prooviks ehk ilma Luigendita, teda on Floral laupäeval Kalju vastu hädasti vaja...!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Olen küllaltki nõus, räägitakse küll, et meil jube vahva "skautimissüsteem" ja kõikide andekate kohta info olemas. Tuleb siiski tõdeda, et sinna tuumikusse on üpris keeruline saada ja alati eelistatakse Flora ning Levadia duubli mängijaid.

                                Minu jaoks kõige huvitavam näide on 92. a. sündinud Ilja Antonov, FC Puuma kasvandik, kes hetkel on end kindlalt Levadia põhikoosseisu mänginud ning minu jaoks tegemist üldse kogu Meistriliiga ühe parima poolkaitsjaga. Vaatamata sellele pole ta esindanud ühtegi noortekoondist, vaid saalikoondisesse pääsenud.
                                Antonov on ka minu nähtu põhjal põhimõtteliselt ainus noorem mees, kes julgeb ja suudab tempot dikteerida. Kui U19-sse võtta enam ei saa, siis peaks U21 kindlasti võimaluse saama.

                                Koos Luigendiga mängija, kes võiks tegelikult juba suvel kotid pakkida ja parematele karjamaadele minna. Kui lähevad, siis hakkavad juba järgmisel valikturniiril suure tõenäosusega oma rolli mängima... Luigendile vasakul äärel, rääkimata keskväljast Antonovi puhul, konkurentsi palju pole ja noored mehed, kes palliga tegutseda oskavad, kuluks VÄGA ära.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X