320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna sõbraga arutasime ja püüdsime meelde tuletada, et mitu korda Sahkur nende mängude jooksul on raamide vahelt välja jooksnud mõnd tsenderdust püüda ja seda teinud ka edukalt. meil ei tulnud mitte ühtki meelde (me ei näinud vaid Hispaaniaga mängu esimest kümmet minutit). eks seegi räägib midagi...

    Kommentaar


      Kaks eelmist mängu jäid mul nägemata, täna jõudsin lõpuks staadionile. Kurat, see on lihtsalt ulme!!! Selline mass ja selline atmosfäär noortemängul on ju ulme? Meenutasin võrdluseks samade kuttide eelmisi valikmänge Kadriorus ja silm tahtis vägisi märjaks minna. Piletikampaania oli muidugi kõva, ent isegi seda arvestades arvasin ma enne turniiri, et keskeltläbi 3K publikut tuleb vast ära, kui ilm väga perses ei ole, aga et kohe nii palju...
      Igatahes, publik, you made my day. Ma annan teile isegi selle kuradi tuututamise andeks Arvestades seda, et rahva seas oli palju lapsi ning suhteliselt jalgpallikaugeid inimesi, oli pasunate suur hulk tegelikult isegi arusaadav.
      Kui tänu sellele vutipeole nüüd kasvõi mõnisada inimest tee eestikatele leiaksid, oleks väga bro.
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Olgem ausad, õige fiilingu sai kätte Saksamaaga mängides, kus iga Eesti rünnak oli jube kaasaelamine ja möirgamine "EESTI! EESTI!" Need kaks viimast mängu olid kaasaelamise suhtes magedad võrreldes esimesega.
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Eestis hakkab ka WAG fenomen juuri alla võtma?
          Njah, seal ju tulevased Frabegased & Villad platsil hehe, varsti on meie saadik (vuti)maailmas Carmen Pedaru asemel 'Hispaania pingipoiste tydruksõbrad'
          Aga noortele võib andeks anda Muideks neiud, Hispaania poistel on mängu ajal muudki teha kui tribüünil oma fännide nägusid meelde jätta

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            täna sõbraga arutasime ja püüdsime meelde tuletada, et mitu korda Sahkur nende mängude jooksul on raamide vahelt välja jooksnud mõnd tsenderdust püüda ja seda teinud ka edukalt. meil ei tulnud mitte ühtki meelde (me ei näinud vaid Hispaaniaga mängu esimest kümmet minutit). eks seegi räägib midagi...
            õigus, õigus, ei mäleta ka ühtegi sellist korda.

            Kommentaar


              Minu meelest oleks võinud Toom'ile ka võimaluse anda. Sahkur on ikka väga ebakindel väravavaht. Kord tegi supertõrje, siis imes mõnuga mingi poolkõva palli endale selja taha. Ebastabiilne. Kuidagi iseloomutu väravavaht tundub ka, mängijad nagu ei tunneks ennast kindlalt väljakul, kui Sahkur väravas on. See muidugi on minu subjektiivne arvamus. Palun vabandust.

              Kommentaar


                staadionilt

                Tere

                Ütlen ausalt ,et need kom mängu olid minu jaoks esmakordne kokkupuude meie U-19 koondisega .Jagaks muljeid staadionilt.
                Väravaht.EIle päästis paar korda kindlast väravast aga kahjuks siin kohal positiivne pool ka ammendub.Eilne esimene värav - sellist kaarpalli enda selja taha lasta maanduda?? Järgmine suurem kaarpall oli praktiliselt korneri lipu juurest ja see maandus jällegi väravahi selja taga - õnneks pall põrkast postist väljakule , kusjuures pall põrkas posti minu arust maapinnast 60cm kõrgusel! lennates eelnevalt üle meie väravahi.....Mis veel torkas silma oli see et väravaht jäi paljude lihtsate pallide ära võtmisega hiljaks, ta nagu magas maha selle löögimomendi.Suur probleem oli minu arust ka see ,et praktiliselt kordagi 3 mängu jooksul ei näinud ma teda väravajoonest eespool õhupalle ära võtmas/ära löömas.Selle tõttu oli oga tsenderdus/korner väga ohtlik.Kokkuvõttes ütleksin et minu arvates üks meie koondise nõrgemaid/ebakindlamaid lülisid
                keskkaitsjad.Mängisid enam-vähem ok aga mulle ei meeldinud nr.5 n.ö pirtsutamine, vahest tundus et tal nagu pole tuju Ja veel - eksis natuke liiga palju kaitsealast palli välja toimetamisega - kui on ikka ohtlik olukord meie väravaall ,siis on vaja olukord puhtaks lüüa ja siis edasi vaadata...
                Ääred.Ütleksin ,minu arvates olid nad kokkuvõttes enam-vähem ok.Eilses mängus Nr.2 ja tema ees olev poolik (oli vist nr.16) olid head , ehkki nende ääres oli tsehhide parim mees (pisike nr.15).Esimesed kaks mängu nr.2 muidugi eksis palju ,seda just söötudel ja ka kohavalikul (Hispaania avavärav)
                Esimesed kaks mängu mulle meeldis nr.3 , seda just sellepärast et ta oli kogu turniiri vältel üks väheseid meie mehi kes jäi silma sellega ,et ta võitis enamus mini kahevõitluseid ning sai oma ääres hakkama.Aga tundub ,et ma eksin ,sest tsehhide vastu ta väljakule enam ei saanud.
                Minu arvates oli meie meeskonna suurim mure see ,et kaotasime koguaeg minivõitluseid ja eriti torkas silma eile ,et kaotasime lubamatult palju keskväljal õhuvõitluseid, minu arvates lausa 80-90% väravahtide välja löödud pallidest võitsid tsehhid.
                Ojamaa on mudugi kahtlemata selle koondise parim.Meeldis et mees rabeleb , ei anna alla, kasutab oma keha (!) ära, eile paar korda jäi pall kauaks tema kätte aga see ei muutnud üldpilti temast.Meeldis et ta palliga ei kartnud vastaseid, kõik ülejäänud meie mehed söötsid palli kohe tagaalasse kui vastane peale tuli.Meie kapten ,nr.7.võitles, joosta jõudis aga....tehnika jätab soovida.Eile oli mitu korda vaja pall lihtsalt rinnaga maha võtta aga temal kippus pall ikka mitu meetrit eemale põrkama ja seal see võeti juba ära.
                Ründajatest pole mõtet rääkida ,sest ega üskinda seal midagi korda ei saada
                Kokkuvõtteks ütleksin et meeskond mängis oma võimete kohaselt - arvan et meeskonnana mängiti enam-vähem, julgustati teineteist , oli kohati meeskonna pressi , aidati jne.Aga puudu jääb kindlasti individuaalsest meisterlikkusest.Soovitaks meestel kindlasti individuaalselt trenne teha ,muidugi juhul kui neil on eesmärk kunagi Euroopas mängida , Eesti tasemel mängimiseks piisab vast ka meeskonnaga treenimisest! Ütleks veel ka oma võib-olla ülekohtuse arvamuse aga siiski - arvan ,et mitte keegi (v.a.Ojamaa) meie meestest poleks pääsenud tsehhi,saksa aga Esp U-19 koondisesse , meie meeste tase pole see.(võib-olla nr.2 ja nr.3 saaksid varumeeste pingi otsale :-).
                Tuli küll pikk jutt aga sai mõtted paberile pandud.Soovin meie poistele edu klubides ,kindlasti tervist (vähe vigastusi) ning loodetavasti näeme paari aasta pärast Tallinnas U-21 eliitringi mänge :-))

                Kommentaar


                  Vaadates Ojamaa tegutsemist ja võrreldes seda teiste meie omadega, siis ma ütleks, et me peame kiiremas korras 10 noort veel välismaa akadeemiatesse eksportima. See "ma olen oma hoovi parim pallur" tase on ikka väga nulli lähedane võrreldes teiste euroopa omavanustega. Ainult sellega, et iga poiss annab platsil 110% (mida ma siiralt usun, et nad ka tegid) eriti kaugele ei jõua. On vaja ka individuaalseid oskuseid ja tugevaid sparringupartnereid.

                  Kommentaar


                    Kuid Joonas Tamm on 92 aasta poiss alles.
                    Mängib Järgmine ja ülejärgmine aasta veel U19 , samas saab hsäti hakkama juba endast 2 aastat vanematega...

                    Nagu Ojamaa , nii ka Tamm on teistest nooremad , ja Tamm võib selle 1-2 aastaga teha päris kõva arengu ( liikus ju poiss sellest aastast tulevik II`st - florasse )

                    Kahju et ta varem välismaale ei siirdunud , kui võimalus oli , aga vb nyyd peale eliitringi tehakse uued pakkumised!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Black1 Vaata postitust
                      Tere

                      Ütlen ausalt ,et need kom mängu olid minu jaoks esmakordne kokkupuude meie U-19 koondisega .Jagaks muljeid staadionilt.
                      Väravaht.EIle päästis paar korda kindlast väravast aga kahjuks siin kohal positiivne pool ka ammendub.Eilne esimene värav - sellist kaarpalli enda selja taha lasta maanduda?? Järgmine suurem kaarpall oli praktiliselt korneri lipu juurest ja see maandus jällegi väravahi selja taga - õnneks pall põrkast postist väljakule , kusjuures pall põrkas posti minu arust maapinnast 60cm kõrgusel! lennates eelnevalt üle meie väravahi.....Mis veel torkas silma oli see et väravaht jäi paljude lihtsate pallide ära võtmisega hiljaks, ta nagu magas maha selle löögimomendi.Suur probleem oli minu arust ka see ,et praktiliselt kordagi 3 mängu jooksul ei näinud ma teda väravajoonest eespool õhupalle ära võtmas/ära löömas.Selle tõttu oli oga tsenderdus/korner väga ohtlik.Kokkuvõttes ütleksin et minu arvates üks meie koondise nõrgemaid/ebakindlamaid lülisid
                      keskkaitsjad.Mängisid enam-vähem ok aga mulle ei meeldinud nr.5 n.ö pirtsutamine, vahest tundus et tal nagu pole tuju Ja veel - eksis natuke liiga palju kaitsealast palli välja toimetamisega - kui on ikka ohtlik olukord meie väravaall ,siis on vaja olukord puhtaks lüüa ja siis edasi vaadata...
                      Ääred.Ütleksin ,minu arvates olid nad kokkuvõttes enam-vähem ok.Eilses mängus Nr.2 ja tema ees olev poolik (oli vist nr.16) olid head , ehkki nende ääres oli tsehhide parim mees (pisike nr.15).Esimesed kaks mängu nr.2 muidugi eksis palju ,seda just söötudel ja ka kohavalikul (Hispaania avavärav)
                      Esimesed kaks mängu mulle meeldis nr.3 , seda just sellepärast et ta oli kogu turniiri vältel üks väheseid meie mehi kes jäi silma sellega ,et ta võitis enamus mini kahevõitluseid ning sai oma ääres hakkama.Aga tundub ,et ma eksin ,sest tsehhide vastu ta väljakule enam ei saanud.
                      Minu arvates oli meie meeskonna suurim mure see ,et kaotasime koguaeg minivõitluseid ja eriti torkas silma eile ,et kaotasime lubamatult palju keskväljal õhuvõitluseid, minu arvates lausa 80-90% väravahtide välja löödud pallidest võitsid tsehhid.
                      Ojamaa on mudugi kahtlemata selle koondise parim.Meeldis et mees rabeleb , ei anna alla, kasutab oma keha (!) ära, eile paar korda jäi pall kauaks tema kätte aga see ei muutnud üldpilti temast.Meeldis et ta palliga ei kartnud vastaseid, kõik ülejäänud meie mehed söötsid palli kohe tagaalasse kui vastane peale tuli.Meie kapten ,nr.7.võitles, joosta jõudis aga....tehnika jätab soovida.Eile oli mitu korda vaja pall lihtsalt rinnaga maha võtta aga temal kippus pall ikka mitu meetrit eemale põrkama ja seal see võeti juba ära.
                      Ründajatest pole mõtet rääkida ,sest ega üskinda seal midagi korda ei saada
                      Kokkuvõtteks ütleksin et meeskond mängis oma võimete kohaselt - arvan et meeskonnana mängiti enam-vähem, julgustati teineteist , oli kohati meeskonna pressi , aidati jne.Aga puudu jääb kindlasti individuaalsest meisterlikkusest.Soovitaks meestel kindlasti individuaalselt trenne teha ,muidugi juhul kui neil on eesmärk kunagi Euroopas mängida , Eesti tasemel mängimiseks piisab vast ka meeskonnaga treenimisest! Ütleks veel ka oma võib-olla ülekohtuse arvamuse aga siiski - arvan ,et mitte keegi (v.a.Ojamaa) meie meestest poleks pääsenud tsehhi,saksa aga Esp U-19 koondisesse , meie meeste tase pole see.(võib-olla nr.2 ja nr.3 saaksid varumeeste pingi otsale :-).
                      Tuli küll pikk jutt aga sai mõtted paberile pandud.Soovin meie poistele edu klubides ,kindlasti tervist (vähe vigastusi) ning loodetavasti näeme paari aasta pärast Tallinnas U-21 eliitringi mänge :-))
                      ei eksinud sa nr.3 suhtes, ka paljude meelest oli ta üks paremate hulgas, lihtsalt viimasel päeval sai ta trennis lihasevigastuse, mis ei lubanud enam viimast kohtumist kaasa teha.

                      Kommentaar


                        Mnjahh, läks nagu läks, läksin eile staatdionile realistina, ei oodanud võitu vaid lootsin näha eesti auväravat sel turniiril, ja nägin seda väga ruttu! Tõesti ilus koll, vaatasin et Frank ka naeris selle peale, ei suutnud isegi vist uskuda!
                        Minu arust kah eesti nõrgim lüli oli meie vv! Aga tema kaitseks nii palju et kui pole jumala poolt piisavalt pikkust antud siis pole midagi loota! Nii mõnigi väljakumängija oleks sobinud pikkuse pooolest pigem väravasse!
                        Mis mulle väga meeldis oli meie parem äär, tõesti õiged mehed õiges kohas, töötavad palju ja mängivad kindlalt ning julgelt! Ja seega otsiti ka rohkem läbi parema ääre!
                        kapteni osas tekkis küsimus, pael oli Anieril aga kapteni kohustusi täitis Ojamaa! Vähemalt mögises kõigiga, kohtunikuga ajas asja ja kui vastane maha võeti(enamasti kukkusid ise) siis Ojamaa aitas alati püsti! Ju nii talle inglismaal õpetatud!
                        Arusaamatu oli see et kui meie poisid suutsid lükata söötu, nii et jõutakse vastase poolele ja juba heale tsenderdus kohale siis ikka hakatakse rohkem tagant mängima ja sellega ehitatakse hoopis vastasele võimalus! Nägin et Frank läks selle peale ka ikka jube närvi, kui meil ees olemas Joonase sugune kesktormaja siis julegelt pall läbi tsentra aga alasse vaja viia! Lootsin et Ojamaa saab ka oma tavapärases positsiionis mängida aga ei saanud! mis teha!
                        Publik rohkus oli tõest fantast! Ütleme nii kokkuvõttes, publik, värav ja eilne esimene poolaeg oli tõeliselt hea elamus! Ja selles aastakäigu poistes on tõesti sisu! samamoodi aga edasi!

                        Kommentaar


                          ja Hispaania-Saksamaa mängust pole portaalis sõnagi?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            ja Hispaania-Saksamaa mängust pole portaalis sõnagi?
                            no mis sa nüüd

                            U-19 EM-finaalturniirile saajat selgitanud mängus alistas Hispaania Kadrioru staadionil Saksamaa 1:0. Tähtsa värava lõi penaltist 70. minutil Fran Merida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              seda ma tund aega tagasi lugesin ja meenus et tõesti peeti ju see kohtumine ka veel ja samaaegseltki vist. aga siin pole keegi sellest midagi maininud
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Mis auväravast igal pool kirjutatakse? Tegu oleks auväravaga siis kui see oleks 5-0 pealt löödud, mitte et lähed 1:0 juhtima ja siis lased 5 palli sisse.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X