320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti järgmine kuulsaim mangija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Martin

    irw@On Markus väravavaht.

    Sa tead kui vana poiss praegu üldse on?
    Vaata ma ei saa üldse aru miks temast kui kindlast tulevasest VVst räägitakse!
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #17
      Sest SLÕ kirjutas ju nii (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=116204):

      Markus saab uue jalgpalli

      Lissel selgitas kingitustepoliitikat: “Oleme rõhunud Markuse rõõmustamisele, samas ei taha teda ära hellitada. Aga jalgpalli saab ta selgi aastal - hästi armas ja pehme pall. Markus on Mardiga kodus nii palju mänginud, et on juba hea - püüab ja lööb puha.”

      Sageli peab poeg isa korrale kutsuma. “Markus tuletab Mardile tihti meelde, et elutuba pole pallimänguks ja käsutab ta esikusse. Seal nad oma lahinguid peavadki. Äsja käisin Manchesteris jõulupeol, koju helistades rahustas Mart mind: Kõik on korras, ainult laelambi lõhkusime ära - see kukkus mulle kaela,” meenutas Lissel õnnelikku õnnetust.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        "Kõigepealt pakux ma ennast"


        [i]"Ah sina oledki see pisike põrguline, kes pidevalt ringi kõnnib ja ennast takka kiidab!"

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by Rain

          Eesti kuulsaim mängija 10 aasta pärast on Jeff Pijpers. Jah, see Arno pojakene.
          Just siis, kui Arno leping ära lõppeb, hakkavad noore Jeffi hormoonid möllama ning ta avastab enda jaoks ilusad eesti naised. Seetõttu keeldub ta hollandisse tagasi sõitmast ning võtab eesti kodakondsuse.
          Ning kuna Arno on eesti koondist tüürides endale suurepärase maine loonud ning tal on vutiringkondades suur mõju, sokutab ta noore Jeffi kuhugi euroopa tippklubisse (tõenäoliselt Florasse ) ning edasine on ajalugu (või siis antud juhul tulevik).

          Teine variant on Piiroja.
          Veidi offtopic küll, aga eptembris hollandis käinuna julgen küll öelda, et sealsed naised ei jää eesti omadele millegipoolest alla. Ajalugu ka selline, et holland ju vana kaubateede ristumiskoht ja vered segamini. Seega sama põhjus, miks eesti naised nii ilusad on
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #20
            Ei taha su illusiooni küll rikkuda, kuid mõningatel hetkedel väga raskes joobes olles, tundub mulle mu vanaema sõbranna Pauliine Tuvi ka täiesti pandav.

            Minu väide põhineb teoreemil, et mida rohkem sa jood, seda rohkem "ilusaid" naisi sa hakkad enda ümber märkama. Kui Eestis pole probleem 90 % naistest ilusaks juua, siis Hollandis õnnestus pärast väga pikaajalist joomist silmata baaris 1-2 ilusat tibi - kes hilisema vestluse käigus osutusid välismaalasteks.

            Heaoluühiskonna paksud elukad mulle ei meeldi.
            Hoia kõva

            Rainman: Paluks teema raamidesse jääda edaspidi!
            Jalgpallihaigla Liige

            Kommentaar


              #21
              Poom mängib veel 8 aastat, nii et järgmist tema masti meest me ei tunne veel. Kui siis ainult ema-isa-vanaema-omakoer
              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

              http://www.jkpiraaja.ee/

              Kommentaar


                #22
                Praegu peaks see aeg ju hakkama, kus sõmitakse ülemineku- ja laenulepinguid ja muid selliseid. Aga, kes mäletab veel seda, kui Aivar Anniste pidi minema mängima Norrasse, kuid tehing jäi siiski katki. Ma arvan, et võimalike läbilööjate nimistusse võiks veel lisada Anniste ja võibolla ka Saviaugu. Mis te arvate?
                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                Kommentaar


                  #23
                  Saviaugu? Ime, et keegi veel Allast või Rähni pole pakkunud

                  Kommentaar


                    #24
                    Oper/ Piiroja,Stepanov/...
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #25
                      No eks need, kellest kõige rohkem räägitud: Piiroja, Stepanov. Neist viimane tegi juba esimese tõsise sammu kuulsaks saamise teel.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina pakuks Kert Kütti...
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                          Aga miks mitte Ragnar Klavan?Teda kõik ju skautimas käivad. Samuti Tarmo Kink.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                            Stepanov, Piiroja, Kink, Klavan, Enar Jääger - kõik on arvestatavad kandidaadid. Verinoori ei oska esile tuua, sest murdeeas võib igasuguseid huvitavaid üllatusi juhtuda.

                            Kui Oper peale seda hooaega edasi ei lähe (ja tõenäoliselt ei lähegi), siis jääb tema laeks Venemaa Kõrgliiga. Mis ei ole muidugi üldse paha tulemus.

                            its sammetaim!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                              Ma pakun, et Klavan
                              tänan tähelepanu eest
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                                Ragnar Klavan
                                izerman@hotmail.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X