320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti järgmine kuulsaim mangija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

    Tšingis-khaan

    Arva ära miks sind lambaks pean kui uurid kes see küll oli kes dinamosse läks ja siis mongoolia kodakondsuse võttis
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

      Algselt postitas marcello


      Tšingis-khaan
      No ma ju ei teadnud et see klooga mingit soga ajas. Mõtlesin et järsku ongi mingi eesti kodakondsusega venelane seal dinamos :P
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

        originaalne tyyp
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

          Algselt postitas Roosaelevant


          originaalne tyyp

          Yep isegi väga
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

            Algselt postitas greenday


            Orginally posted by yeg


            Haavistu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)
            Nõus nõus!

            Ma küll nõus ei ole...minu arvates ei ole ta mingi eriline mängija...koondises ei ole ta midagi korda saatnud,...ta ei saa selle taha ka pugeda et ta flora süsteemi ei kuulu!
            Aga igalühel on oma arvamus...nii et las ta olla...eks tulevik näitab!
            Pain is temporary, honour lasts forever...

            www.fcotepaa.ee

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

              Algselt postitas Kebab


              Eestist sirgunud kuulsaim mängija on Valeri Karpin. Kahjuks ei antud talle kunagi võimalust om sünnimaad esindada.


              Järgmine on Ahjupera. Maailmas on vähe mängijaid, kes 16. aastaselt oma riigi A-koondist esindavad. Ainult Owen tuleb meelde.
              Siin on mul jälle oma arvamus...mitte et mul midagi Ahjupera vastu oleks....aga ta arenes teistest palju kiiremini...võrreldes teiste omavanustega...seega ei ole see midagi nii väga erilist...kuna ta nüüd 20ne on...ja pole midagi väga väga silmapaistvat korda saatnmud siis seega ei usu mina et temast staar tuleb (NB! Hea mängija on ta kindlasti)
              Pain is temporary, honour lasts forever...

              www.fcotepaa.ee

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                Samas ise pakkuksin välja Klavani, Jäägri....kahju et Enaril ainult pikkust napib keskkaitsja kohta
                Pain is temporary, honour lasts forever...

                www.fcotepaa.ee

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                  OLEX VÕINUD KÕIK YHTE POSTITUSSE PANNA...
                  ikkagi MAIT ANTON
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                    nii..järgmised tähed
                    kõik keda te pakkunud olete: poom, piiroja jne....c\'mon nende aeg on ammu juba läbi
                    neid nö tähti peaks otsima praeguste 17-19 aastaste seast...nt ištšuk, kuresoo jt..mainiks veel kuuske kaa, selle mehe ülbus võib iegi kasuks tulla!
                    loodetavasti ei riku noorus neid liialt ära ja pühenduvad 100% jalkale edu!
                    FC Flora!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                      Klavan, Kotenko, Kuresoo (sinu rõõmuks kallis nulgur, aga tegelikult kaa ta on päris hea ja osav), Kuusk.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                        Mida Kruglovist arvate ? Ja loodetavasti saab ka Vassiljevist varsti asja

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                          Algselt postitas nulgur
                          mainiks veel kuuske kaa, selle mehe ülbus võib iegi kasuks tulla!
                          Kuusk ja ülbe?

                          Pigem on tüüp selline väga nahhaalne ja väga agress. vend. Kui ülbusest rääkida siis samasse koondisesse kuulunud Marmor on vast ülbe. Kui noortest rääkida siis kindlasti tuleks veel sellistel nimedel pilk peal hoida nagu Teniste, Sadrin, Maksimov, Rõskevits ja Rulkov.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                            ma arvan et selleks on kindlalt Ingemar Teever

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                              Ma ei tea mis juttu siin mõned ajavad,aga jah präegused kuulsamad jalgpallurid Eestimaa pinnalt pärit on Karpin ja Poom.Ja tulevikus minu arvates präegu ei tea kas üldse ka saavad aga parimad variandid on Teever ja Kindlasti T.Kink ja Operist enam nii võimsat asja ei saa,sest mees on juba vananemas ründaja kohta aga mine tea võibolla mängibki ühe hooaja mõnes Inglismaa klubis ära:P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti järgmine kuulsaim mangija?\'

                                Ingemar Teever.Kiirus osavus kunagi mängib ehk Chelseas
                                Tarmo KInk.Eelkõige suurepärane tehnika. ( Lyon )
                                Jarmo Ahjupera Nii noor aga nii hea mängoja ehk saab W.B.A-sse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X