320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (algselt Eesti - Türkmenistan)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Punkt kolm: see oli lausa halenaljakas, kui närvi Pohkal Seni peale läks.
    Valgusta .
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      Valgusta .
      No põhimõtteliselt Sen küsis ilusti, et miks ei olnud rahvusvahelisel mängul kiirabit ja lõpuks läks see vaidlus selliseks, et Pohlak kiskus Senile vaikselt kallale juba, aga turvad tulid meie vutiliidu presidenti maha rahustama ning ei lasknud asjal väga kaugele areneda.

      Aga no asi selles, et Alo viidi vist fännide abiga haiglasse ja siis mingi kiirabi kutse tühistati ja no ma ei teagi, miks Pohlak nii närvi läks. Igatahes sõnelus kestis ikka päris kaua ning pärast Rimis vaidlesid nad telefoni teel edasi.

      Aga tõesti, seda poleks osanud küll oodata, et Pohlak nii närvi läheb, et lausa fännil põhimõtteliselt kõrist kinni hakkab. Eks homme, kui teadjamad mehed koju on jõudnud, siis saab asjast täpsemalt sotti, et mis värk oli ja kuidas asi siis lahenes.

      Ühesõnaga Senilt õigustatud küsimus ning Pohlakult mõttetu ärritumine.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas silvester Vaata postitust
        Jalgpalli ju vaadatakse ja seal on tähtis eelkõige mäng ja just ilus mäng. Seda tullakse vaatama, mitte tulemust. Tulemus, muidugi hea tulemus = võit, on selleks rosinaks mängus!
        Kui ikka enda maa rahvuskoondis või lemmikklubi mängib, siis küll pole mänguilu prioriteet nr 1. Tulemus on prioriteet nr 1.
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas silvester Vaata postitust
          Ikkagi täitsa hale mäng Eesti poolt ja ma kahtlen sügavalt Rüütlis kui õiges koondise peatreeneris. Seda kahtlust süvendas ka Pasi antud lahkumisintervjuu viimases Sporditähes. Lugege, kes lugenud veel pole ja mõelge kaasa...
          see ilmselt?

          --

          Pasi, pane käsi südamele, see tegi ju haiget, et Aivar Pohlak isegi ei rääkinud sinuga Eesti koondise peatreeneri kohast?

          "Ma pole ennast kunagi sinna koondise etteotsa toppinud. Mulle meeldis treeneritest väga Viggo Jenseni stiil, ta on vana kogenud härrasmees. Mind üllatas see, et ta tuli ise meie trenne vaatama, tutvustas ennast ning oli väga avatud. Sõnasin talle: „Viggo, ütlen sulle otse, mida ma Flora mängijatest arvan.” Mina ei valeta ja vassi, et võta see või teine. Ütlen seda, mida näen. Mulle imponeeris Viggo juures see, et ta pidevalt uuris mängijate kohta.
          Sain hästi läbi ka Jelle Goesiga, aga tema ei küsinud iial, et kuule Pasi, kuidas näiteks Martin Vunk mängib, mis vormis on keegi teine. Koondise lootsina oleks minu käekiri selline, et uuriksin klubitreeneritelt aktiivselt mängijate kohta. Eesti on ju väike maa. Arvasin, et siin tehakse ikka koostööd, aga eksisin. Uskusin, et koondis on Eestis lipulaev, millele järgneb U21 meeskond ning alles siis klubid. Aga minult ei küsitud nende kolme aasta jooksul kordagi nõu. 2007. aastal olid mul oma ideed, aga ju ma olin nii loll, uskudes, et koondise peatreener tahab minuga koostööd teha. Oskan väga hästi ka tiimis töötada, ma pole mingi boss, kes kõike ise otsustab. Ma oleksin võinud enda hoole alla võtta mingi väikese osa koondisest, tuua sinna oma oskusi. Tänapäeval enam ei käi need asjad nii, et üks mees teeb kõik ise. Mul oli oma kontseptsioon ning mõtted, mida ma võiksin koondise heaks teha, et arendada Eesti jalgpalli, aga see kontseptsioon on mul praeguseks visatud kodus – saatana – ammuilma prügikasti. Sest keegi pole lihtsalt tahtnud seda kasutada."

          Kas praegune juhendaja Tarmo Rüütli on sinult mingit nõu küsinud või Flora mängijate asjus ühendust võtnud?

          "Ta pole mulle kordagi isegi helistanud, pole öelnud, et lähme kohvile, arutame asju. Ma imestan selle üle. Tulen sellisest kultuurist, kus asju aetakse teistmoodi, minu jaoks on see nii harjumatu."

          Kommentaar


            Täielik nikumehed tulevad nurgast situatsioon. Mis kasu sellest vormis oleku küsimisest on kui nii ehk naa tappa saad?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
              Tulemus on prioriteet nr 1.
              See on kujunenud nüüdseks küll nii ning mis pöörab tegelikult kogu asja pea peale, kahjuks. Nii ei saa me enam rääkida mängust kui sellisest, so. jalgaplli mängust, vaid eeskätt mingist metsikust võitlusest/lahingust/taplusest, kus eesmärgiks on sisuliselt vastase põrmustamine väliselt ükskõik millise viisi ja moega. Kuidagi EI tahaks et jalgpallis maandatakse mingit ürgset verejanu. Tahaks ikka mängu ilu ja mõnu ja kauaks mällusööbivaid sooritusi palliga platsil.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                No põhimõtteliselt Sen küsis ilusti, et miks ei olnud rahvusvahelisel mängul kiirabit ja lõpuks läks see vaidlus selliseks, et Pohlak kiskus Senile vaikselt kallale juba, aga turvad tulid meie vutiliidu presidenti maha rahustama ning ei lasknud asjal väga kaugele areneda.

                Aga no asi selles, et Alo viidi vist fännide abiga haiglasse ja siis mingi kiirabi kutse tühistati ja no ma ei teagi, miks Pohlak nii närvi läks. Igatahes sõnelus kestis ikka päris kaua ning pärast Rimis vaidlesid nad telefoni teel edasi.

                Aga tõesti, seda poleks osanud küll oodata, et Pohlak nii närvi läheb, et lausa fännil põhimõtteliselt kõrist kinni hakkab. Eks homme, kui teadjamad mehed koju on jõudnud, siis saab asjast täpsemalt sotti, et mis värk oli ja kuidas asi siis lahenes.

                Ühesõnaga Senilt õigustatud küsimus ning Pohlakult mõttetu ärritumine.
                Kui sa asja tagamaid täpselt ei tea, siis ole vait

                Kuuldavasti vabandas Sen hiljem Aivari ees, nii et loodetavasti oleme sõbrad ikka edasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Kui sa asja tagamaid täpselt ei tea, siis ole vait

                  Kuuldavasti vabandas Sen hiljem Aivari ees, nii et loodetavasti oleme sõbrad ikka edasi.
                  Nagu näha võis, siis ma ka ei kinnitanud midagi tõese fakti pähe, sest tõesti ma täpset põhjust ei tea, mis selle sõneluse algatas, aga seda, et Aivar vihane oli, seda ma nägin küll. Aga ma loodan ka, et nii fännid kui ka kõrgemad mehed on sõbrad edasi ning ma loodan ka, et me oleme sõbrad edasi. Muide, sa oled alla võtnud.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kuuldavasti vabandas Sen hiljem Aivari ees, nii et loodetavasti oleme sõbrad ikka edasi.
                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Aga ma loodan ka, et nii fännid kui ka kõrgemad mehed on sõbrad edasi
                    oo, 17 on nüüd ametlikult teisel pool rindejoont ehk kõrgeks meheks saanud, oo!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                      3) publik! - poleks uskunudki,et sellise ilmaga ja Kuressaares selline hulk kokku tuleb! respect!
                      polnud külm midagi, ise lükkasin väljakut puhtaks ja sain tasuta pileti :O

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                        polnud külm midagi, ise lükkasin väljakut puhtaks ja sain tasuta pileti :O
                        Väljakut lükkasid sa hommikul ja lükates jah vb külm ei olnud, aga ma mainiks küll ära, et tegelikult oli ikka päris jahe ilm. See niiske õhk ja külm tuul tegid asja kohati päris vastikuks.

                        Sa said tasuta pileti, aga ma andsin ühele neiule tasuta pileti.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tüüpiline on see, et kui koondis kaotab, siis leidub hulgikaupa virisejaid, et mängige kasvõi sitalt, olge umbkaitses, pekske pikka palli jne, sest ajalukku jäävat vaid tulemused!

                          Ja kui siis jälle koondis ei kaotagi, siis ilmuvad välja need, kelle jaoks on ülim mängupilt, tulemus pole midagi väärt. Kui juhtume Hispaaniale 0:3 kaotama, siis nad ilmselt kiitma ei vaevu, aga kui koondis juba neli mängu järjest ei kaota, siis saab vapralt nutta kehva mängupildi pärast.
                          Asi on selles, et sõprusmäng ja valikmäng on kaks eri asja. Valikmängudelt oodatakse punkte ja sõprusmängudelt ilusat mängu.
                          Näide: Valimängus ilmetu 1-0 võit Moldova üle oleks väga hea tulemus, sest peamine on 3 punkti kätte saada. Sõprusmängus ilmetu 1-0 võit Moldova üle nii hästi ei meki, kuigi head meelt teeb ikka.

                          Kommentaar


                            Ei tea, kus seda mänguilu niiväga näha on olnud Eesti esituses. Ja need vastased olid ikka suht tugevad, vähemalt FIFA edetabeli põhjal vaadates. No hea küll, oletame, et need edukad mängud olid koleda mängupildiga, aga millised siis ilusad sõprusmängud on olnud?

                            Kommentaar


                              Mõned pildid ka -

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                miks see Aivar Pohlaku suguse väljanägemisega tüüp sealt turvatöötajate poolt staadionilt minema viidi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X