320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (algselt Eesti - Türkmenistan)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Praegune valitsus on nagu loll ivan, kes omale raskusi tekitab ja siis neid naeratades ja ennast kiites ületab. Ehk siis tehti ebareaalne eelarve ja paari kuu pärast hakkas siis Padar naeratuste saatel kirjeldama, kui tublid nad on, et hoidsid siin kokku ja seal.
    täpselt nii. ansip ja padar ongi ülemaailmse finants- ja majanduskriisi põhjustajad. ja nüüd lahendavad veel ära ka.

    ah, et eesti - leedu teema... leetu on see meie valitsus veel hullema kriisi tekitanud!

    Kommentaar


      Irw
      Isegi see statistika oli vale ja seda polnud mul vaja, vaid klubil! Oleksime ka selle muud moodi kätte saanud aga kahjuks oli kiire. Ja lipitsemine? Kamoon.
      Lipitsemine on ikka see kui sa statistika annad ja loodad, et teine siis sinusse paremini suhtuma hakkab.
      Selles teemas oli vaidlus Ballacki ja teiste vahel ja kui isegi tema ei leidnud, et minu paar kommentaari tema torkimiseks olid mõeldud siis mida krdit sina kiunud?
      PS! Soccerneti foorum pole rate kus feimi saada või sinu puhul siis noori poisse ahistada!
      PPS! Ainult madalalaubaga inimene hakkab (muud oskamata) kasutajanime väänama.
      Ja sulle selgituseks veel-see on internet mitte elu. Sallimisel ja mitte sallimisel pole sii tegu!
      Kuna ei taha enam risustada siis oma järjekordse hala võid mulle privaatteatena saata.
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
        kogu austuse juures, urmar, kahtlen, et siit foorumist väga palju inimesi leiab, kes sind tüütuks, demagoogitsevaks, kõikidest probleemipüstitustest mingi ajuvaba üleoleva huumoriga mööda hiilivaks jobuks ei pea
        Pole midagi teha, kuda küla mulle, nii minagi, sest enamus süüdistusi, millega on tulnud tegeleda, on olnud demagoogilised. Igatahes marchello kohta ütlesin kõik ilma igasuguse demagoogiata ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Irw
          Isegi see statistika oli vale ja seda polnud mul vaja, vaid klubil! Oleksime ka selle muud moodi kätte saanud aga kahjuks oli kiire. Ja lipitsemine? Kamoon.
          Lipitsemine on ikka see kui sa statistika annad ja loodad, et teine siis sinusse paremini suhtuma hakkab.
          Selles teemas oli vaidlus Ballacki ja teiste vahel ja kui isegi tema ei leidnud, et minu paar kommentaari tema torkimiseks olid mõeldud siis mida krdit sina kiunud?
          PS! Soccerneti foorum pole rate kus feimi saada või sinu puhul siis noori poisse ahistada!
          PPS! Ainult madalalaubaga inimene hakkab (muud oskamata) kasutajanime väänama.
          Ja sulle selgituseks veel-see on internet mitte elu. Sallimisel ja mitte sallimisel pole sii tegu!
          Kuna ei taha enam risustada siis oma järjekordse hala võid mulle privaatteatena saata.
          Arusaamatu tegelane, mina lisasin siia täiesti neutraalse posti, ei rünnanud siin küll kedagi ja sina kukkusid minu kallal õiendama ju. Proovi ikka süveneda ka, kui süüdistama asud. Ja mis kasutajanime väänamisest sa räägid. . Mõtlesin ikka pressiesindajat, kui prassiesindaja kirjutasin ja see oli tuletis sõnast prassima, mis peaks sulle ju küll tuttav töö olema. Prasiga, kui foorumikasutajaga ei olnud see üldse seotud, no küll on ikka armetu lugu sinuga ja sinu taiplikkusega. .

          Kommentaar


            no on lasteaed
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Ma jätsin leheküljed 11 ja 12 vahele ning teemasisu on üks ja sama endiselt. Aitab vast?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar

                Working...
                X