320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti loosimine EM-i valikgruppi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ma vaatan kodus

    Kommentaar


      #17
      kas ETV ka näitab? Võiks küll linnas vaadata ja selleks ajaks töölt "lõunale" minna.
      Kui ETV ei näita, siis ma ei tea kohta kust näeb häälega Eurosporti. Aga alati võib paluda see sisse panna.
      Jutt käis iseenesestmõistetavalt Tallinna kohta.
      Ootan ka ettepanekuid - muidu peab Koskile külla minema.
      memer of Gaskoff fan club

      Kommentaar


        #18
        tegelikult polegi koht nii oluline, seltskond on vast rohkem.

        Koskile läheks külla küll tegelikult, kuigi siis on karta, et asi ei piirdu enam lõunale minekuga vaid tähendab automaatselt tööpäeva lõppu
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #19
          ... no kuskil peab kogunema küll ja koosistumise korraldama...endale sobiks Vana Villem näiteks kunaon töökoha kõrval , aga miks mitte ka Seiklusjutte maalt ja merelt..kontakteerugem härrased....
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #20
            ,Mina pakuks ühe kohana välja seda COFFIK-ut,kus kojamees töötab. Esiteks on see jumalast kõige kesksem koht ,teiseks suur ekraan ja eurosport sees ning Kojamehe abiga saab ka hääle kõvast panna.
            ka need ,kes tööl saavad sinna kokku tulla.
            seal saab ka autot paremini parkida ,kui nait: Villemi võ Seiklusjutte ees.
            FCF Forever

            Kommentaar


              #21
              ... nõus ...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #22
                Väike boonus ka.

                Need, kes tulevad siis EM-valikgruppide loosimiseks minu juurde vaatama, neil õnnestub esimestena näha ka siis Tartu lippu, kust puudub veel vaid linna nimi, kuid mis ise on täiesti valmis tehtud.

                Kui teisse tuppa kiikan, siis valge ja must on juba omavahel koos ning sinine peaks sinna ka kohe-kohe lisanduma hakkama.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #23
                  4 päeva EM-alagruppide loosimiseni.
                  Kõik soccernetlased ja muidugi Jalgpallihaigla liikmed,särgid
                  selga ,sallid kaela ja omadele head alagruppi nõiduma.
                  Baar ; COFFIC; ootab meid reedel kell 13.:P :P :P
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #24
                    kas koffikus näeb ikka häälega telekat. Või on sama asi, nagu pärast kasahhi mängu Saksa - Ukraina vaatamine ilma hääleta?
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      #25
                      Täna lugesin, et riigid on jaotatud 5-e tugevusgruppi, igasse 10 riiki. Eesti on tugevuselt neljandasse arvatud ja seepärast ei saa kahjuks minna kokku selliste toredate tiimidega, nagu Wales ja Põhja-Iiri. Küll aga võib üsna kindlalt öelda, et meil tuleb mängida kolme tugeva vastasega ja üks siis on ehk tsipa nõrgem ja loodetavasti iga kell võidetav...Nojah, ootame siis reedet ja loodame parimat!
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #26
                        eks pea vist viimastest tundidest ära tulema... ikkagist tähtis sündmus
                        Pärtel Tomberg

                        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                        http://www.isepankur.ee
                        info@isepankur.ee

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Martin

                          Orginally posted by aiFo
                          krt! manhattanis kyll miskit 6nne ei mana! miski jalgpallis6bralik koht v6iks ike olla... martinsi appartment näituseks?
                          Pakkusin seda juba esimeses postituses välja Tartu jalgpallisõbrad ikka oodatud ning koos saame siis näha kuidas tõmmatakse Türgi, Horvaatia ja muud sõidetavad kohad - Malta nt.
                          Mis kell siis ka kogunemine on?
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #28
                            12 paiku
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              #29
                              Nonii!

                              Kui minu juurde, siis vastu võin inimesi hakata võtma alates kella 12.00-est! Kui ega varem tulnud ka ära ei aja.

                              Tartlaste jaoks minu kodu siis ehk. Need, kes aadressi ei tea, telefon ja muud asjad all - sealt saan täpsustada.

                              Loomulikult andke teada, kas tahate üldse ikka minu juurde koguneda...
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                ehhh... arvan, et mina, kyps, aff, mel, madis, rauno, anz oleme kohal!

                                meist sa nii kergelt ei vabane...:P

                                aga tore oleks ka miskit tavapäratut rafast näha l6puks ometi... tartu fännid! v6tke kark alla!!!

                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X