320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti loosimine EM-i valikgruppi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    minule näiteks Bulgaaria ja Horvaatia eriti ei meeldi vastastena, Belgia on veel kuidagi talutav. Teine alagrupp meeldinuks mulle vast rohkem näiteks. Ja Leedul on tegija alagrupp.
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #32
      Tegija võib ta ju olla, a Leedu nopib sealt ilmselt vähem punkte kui meie oma alagrupist
      Jalgpallihaigla patsient #172
      Diagnoos: raskekujuline futboliit

      Kommentaar


        #33
        Selles on sul õigus. Aga kui Eesti oleks selles alagrupis, saaks teise koha kindlasti
        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


          #34
          .... üli hea alagrupp on Lätil, seda ennekõikke kohalesõitmiste suhtes : Poola, Ungari, Rootsi suht peaaegu naabrid, San-Marino kah pole mingi Fääri saar või küpros.
          RummaBastards!

          Kommentaar


            #35
            Meie aalgrupp mulle küll ei meeldi
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #36
              Mul pole meie alagrupi vastu midagi, mulle meeldib, kui tuleb uusi maid, kus ma käinud pole.

              Eelmine Horvaatia-reis 1995. aastal jäi kahetsusväärsel kombel ära, kuigi planeeritud oli hästi.

              Kuna Eesti täiskasvanud pole Belgiaga mänginud, pole ma ka nende mängu näinud. Belgias olen käinud ainult korra: 10 päeva 2000. aasta EMil.

              Bulgaarias pole käinud, aga usun, et lähen nädalaks.

              Andorras käisin eelmises tsüklis, sealt läksime edasi Iirimaale.

              Mis saab olla nelja pika välisreisi vastu?
              poborsky@jalgpallihaigla.ee

              Kommentaar


                #37
                rahakoti paksus
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar

                Working...
                X