320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Belgia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suurepärane kingitus EJL 100 aastapäeva puhul. Ilmselt väärtuslikeim tulemus üldse taasiseseisvusaja jooksul. Valikmängudes on meil viike hulgi, kuid võit klassikalise vutiriigi üle vaatamata viimase madalseisule on kindlasti aplausi väärt. Belglased olid üllatavalt vedelad kogu mängu lõikes.

    Meeskond tervikuna oli tasemel võrreldes laupäevase fiaskoga. Raiolt maksimum panus mängitud aja jooksul ning nii Vassiljev kui positiivse üllatusena Morozov olid samuti tasemel. Ja muidugi Saag, kellest võib uut valiktsüklit silmas pidades kujuneda meie esimene valik tipuründaja kohale, näitas iseloomu ja võitlustahet.

    Suuremaid kukkumisi polnud, isegi Vunk ja Dmitrijev ei vajunud ansamblist välja.

    Kena lõpp kogu tsüklile ning lootus hea loosiõnne saamise üle 7 veebruaril annab ehk põhjuse sinisärkide pooldajatele vaadata tulevikku natuke optimistlikumalt.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      10-pallisüsteemis.

      Kõigepealt, Reimile 3 punkti ülikonna eest.

      Saag on supermees. Jumal, tõesti, ta on jumal, nagu siin ühe foorumlase avatari-alune slogan hüüab. On!

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Millal Eesti viimati nii kõrge edetabelikohaga (68. ) meeskonda valikmängus võitis?
        Kanadat võideti 2008 a., kes peaks ka seal Belgia kandis paiknema.

        Kommentaar


          Imo oli mängu parim riist hoopis Rähn, kes lappis paar korda ka Piiroja ämbrikesi. Vassiljev oli ka samahea ja Saag väga tubli ja ülejäänud tublid.

          Kommentaar


            Kõik olid tublid, eriti jäid silma just Saag, Vassiljev, Piiroja ja Rähn. Tegelikult ka Kruglov. Kink oli järjekordselt sitt.

            Kommentaar


              SUPPER TORE OLI MÄNGU VAADATA.
              koguaeg peab nii mängima!!!

              Kommentaar


                Millal EM valikgrupid loositakse? Ülekandes vist mainiti ka, aga ei kuulanud väga tähelepanelikult.

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Suurepärane kingitus EJL 100 aastapäeva puhul. Ilmselt väärtuslikeim tulemus üldse taasiseseisvusaja jooksul. Valikmängudes on meil viike hulgi, kuid võit klassikalise vutiriigi üle vaatamata viimase madalseisule on kindlasti aplausi väärt. Belglased olid üllatavalt vedelad kogu mängu lõikes.
                  Mulle on alati su jutt meeldinud ja olen sinuga enamasti ühel nõul, aga Belgia ja Hollandi jalgpalli ülistamist ma ei mõista, eriti veel kui vaadata näiteks Hollandi klubide ja Belgia koondise hetkeseisu võrreldes muu Euroopaga

                  Üle pika aja väga positiivsed emotsioonid, kehvim mees oli Vunk, kes vaatamata mõnedele headele liigutustele jäi siiski kohati ka liialt ebakindlaks, õnneks korvas selle võitluslikus, mida oli tervelt koondiselt näha. Tubli töö Eesti !

                  Kommentaar


                    Rähn on tõesti viimastel mängudel üllatavalt tubli olnud. Minu kokkuvõte oleks, et eesti mängis võrdlemisi keskmise mängu, midagi erilist ei olnud aga üldkokkuvõttes tubli! Belgia oli aga nagu mängida oskav meeskond kes kõik on tugevas pohmellis.

                    Kommentaar


                      Kas on nüüd ka oodata FIFA edetabelis väikest tõusu ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas külavanem Vaata postitust
                        Rähn on tõesti viimastel mängudel üllatavalt tubli olnud. Minu kokkuvõte oleks, et eesti mängis võrdlemisi keskmise mängu, midagi erilist ei olnud aga üldkokkuvõttes tubli! Belgia oli aga nagu mängida oskav meeskond kes kõik on tugevas pohmellis.
                        Aga Pareiko. Tänavu ta juba nullimänge teha oskab. Kas null või suht palju palle selja taga. Õnneks täna esimene.

                        Kommentaar


                          Väga hea töö eesti poolt, võib igati rahule jääda. Rähn on ikka parem kui Bärengrub.

                          Nagu keegi eest kõneles, nõustun, et tooge Priit Kuusk tagasi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jaamu
                            Millal Eesti viimati nii kõrge edetabelikohaga (68. ) meeskonda valikmängus võitis?
                            1999 Leedu 49. kohal
                            2005 Läti 64. kohal

                            Belgia 68. kohal.

                            Tipp-topp tulemus, eks homme saab lugeda, mis Belgia meedia asjast arvab.

                            Kommentaar


                              Kas kedagi teist ei häiri Kinki üliväike kasutegur?

                              Ma tean, et paljud kilkavad, et oh kui proo, kui ta teeb kiirema liigutuse või stepoveri, kuid tegelikult sellest ei ole sittagi kasu, sest ta kaotab palle, isetseb ja lööb peale kuskilt ulmelistest kohtadest.

                              Iga mäng on temast mul selline emotsioon.

                              Minu arvates vägagi ülehinnatud mängija.

                              Mõttekaaslasi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Mulle on alati su jutt meeldinud ja olen sinuga enamasti ühel nõul, aga Belgia ja Hollandi jalgpalli ülistamist ma ei mõista, eriti veel kui vaadata näiteks Hollandi klubide ja Belgia koondise hetkeseisu võrreldes muu Euroopaga
                                See läheb küll OT-ks, aga Belgia vuti ülistaja pole ma kunagi olnud. Juba pikemat aega kriisis, kuid mis on viga Hollandi klubidel võrrelduna muu Euroopaga. 5 satsi grupifaasis oluliselt väiksemate eelarvetega võistlemas kontinendi powerhouse-dega. Neist 3-4 tõenäoliselt jätkavad ka play-offides. 6 rankingu koht lähima paari aasta jooksul saavutatav. Ei midagi utopistlikku.

                                Aga jääme nüüd sinisärkide teemasse.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X