320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Küljetribüünidele jääb teatri- või tennispublikut nagunii käima aga ka seal on seltskondi kes laulujoru üles võtavad. Kui saaks fännika ühiselt ja võimsalt laulma siis kuuleksid need seltskonnad ka mis lauluga tegu ja küll siis tasapisi ka teised järgi tulevad. Praegu ongi probleem selles, et fännikas ei käi ühte jalga
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #62
      1) Dirigent ette. Ilma dirigendita paneb RAM ka puusse.
      Rohkem pille (tormpet, trumm) võiks ka ehk asendada dirigenti. Oleks mille taktis lällata. Eelmisel suvel käisin EM vaatamas. Hollandlastel olid lausa mitmed suured puhkpilliorkestrid kohal, võimas melu.
      2) Uusi laule peaks juurutama. Vanadest on ilgelt siiber.
      3) Ühised liigutused - sallid KÕIGIL pea kohale - käed KÕIGIL üles - lained KÕIK teevad

      Teada asjad tegelikult aga pigem on asi selles, et eestlane on tuim tükk ja karjainstinkt väike.
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        #63
        Minu arvates võiks olla ka inimestel käes sellised pisemad Eesti lipud mida lehvitada, need jätavad võimsa mulje, vaadake mõnda Prantsuse koondise videot Videospordist, YouTubes.

        Kommentaar


          #64
          Mul on äärmiselt hea meel, et see teema siin kuumaks on läinud. Sel teemal sai juba Tundmatu ja Co-ga Rakveres U-21 mängul asja tibake arutatud.

          Jõudsime sama tulemini, et ette on vaja dirigente. Ent dirigent peab olema natuurilt isik, kes suudab paari liigutusega endale tähelepanu tõmmata ja seejärel märguande anda, et nüüd see või see. Tegemist ei ole lihtsa ülesandega, eelkõige arvestades ees olevat rahvamassi.

          Mul on endal mõningate asjade kohta üpris kindel visioon, kuidas ja mida võiks teha - nii sallidega, üksteise õlult kinni võtmisega, lainetega, välgumihklitega jne.

          Näiteks laul "Eesti maailmameister". See on ideaalne lauluke mu meelest, kus käed panna kõrvalolevate inimeste õlgadele ja selle laulu saatel reana hüpata. Mahti saan, võin ka teisi enda nägemusi lahti kirjutada

          Üks mäng võiksin ma ise seal ees olla ja proovida oma nägemust ellu viia. Samas pikas perspektiivis on meil tarvis 5-6 "dirigenti", et alati igal mängul 2 tk kohal oleks. Piisab ka tglt ühest mängule. Oluline on see, kuidas dirigent oskab end nähtavaks teha ja mõne kiire liigutusega juhise anda. Kuna meil nii kui nii fännikultuur on veel üsna nooruke ja õbluke, siis võime julgelt võtta ka aega nende inimeste koolitamisel. Mina ilmselt selleks inimeseks pikas perspektiivis ei sobi, kuna tihti olen ka seotud mängudel tööülesannetega.



          Uutest lauludest. Tundmatu ja Co-ga oli meil Rakveres U21-e mängul üpris lõbus ja uusi laulukesi ka tuli päris mitu. Nendest ehk tõesti enim tõusis esile "Võit tuleb koju"

          Meloodia siit:
          Estonian Folk Dance, Wash DC Oct 08 Bowie Festival


          Meie sõnad:
          Võit tuleb koju, võit tuleb koju,
          kuhu tal ikka minna!
          Võit tuleb koju, võit tuleb koju,
          kuhu tal ikka minna!

          Ilosti kenasti neli-viis korda järjesti.
          Ilosti kenasti neli-viis korda järjesti.


          Siia juurde saaks liikumisena panna liikumise näiteks, et fännidel sallid pea kohal ja kõigutamine paremalt vasakule ja vasakult paremale.

          Tundmatu, kui sulle mõni veel meenub, anna teada



          Küljetribüünide kohta.
          Minu meelest ei pea fännitribüünil viibijad olema üldse kurjad "tennisepubliku" peale. Nad on samuti pileti ostnud ja asi neid huvitab, ent nad ei ole veel sealmaal, et tulihingeliselt terve mäng laulda ja karjuda. Selles ei ole mu meelest midagi halba. Tegeleme esmalt fännitribüüniga ja proovime asjad seal korda saada. Küll siis soovi korral teised järgi tulevad

          Kommentaar


            #65
            mis kuradi ???TENNISEPUBLIK???, kui ma tahan mängust paremat ülevaadet, siis ma ei ole õge fänn?

            Kommentaar


              #66
              Singer -Vinger ja muud šlaagrilaulukesed oleks samm tagasi, mitte edasi.Miks meil peavad alati olema mingid kõrtsiviisid?Need on oma toonilt liiga lõbusad ja ei anna mingit efekti.Ei Eesti kergemale muusikale minu poolt.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                mis kuradi ???TENNISEPUBLIK???, kui ma tahan mängust paremat ülevaadet, siis ma ei ole õge fänn?
                sestap mina kasutasingi jutumärke kes statale tuleb on juba fänn (huviline), kuna ta pileti ostnud. Termin "tennisepublik" käib pigem mitte häälekate fännide kohta. Minu meelest ei tee fännist fänni see, kui palju ta karjub, laulab jne., vaid millise emotsiooni ta mängust saab

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Stella89 Vaata postitust
                  Singer -Vinger ja muud šlaagrilaulukesed oleks samm tagasi, mitte edasi.Miks meil peavad alati olema mingid kõrtsiviisid?Need on oma toonilt liiga lõbusad ja ei anna mingit efekti.Ei Eesti kergemale muusikale minu poolt.
                  Aluseks tuleks võtta siis midagi Arvo Pärdilt ehk? Või on see mitte kerge muusika, metal? Midagi ehk Catafalcilt või mõnelt teiselt death metali bändilt?

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Aluseks tuleks võtta siis midagi Arvo Pärdilt ehk? Või on see mitte kerge muusika, metal? Midagi ehk Catafalcilt või mõnelt teiselt death metali bändilt?
                    Kasvõi, kui neil leidub mõni hea meloodia.
                    Aga milleks minna äärmustesse.Lugu peab olema tuntud ja atraktiivne ehk siis soovitavalt popmuusikast."Kerge" tähendas mu postituses pigem midagi halvustavat.Vabandust, et segadust tekitasin.

                    Kommentaar


                      #70
                      minu meelest kui saaks juba rahva hüppama lihtsalt skandeerides "Eesti, Eesti, Eesti" oleks see juba piisavalt hea.

                      Pmst teoorias on asi lihtne.. saab enamuse rahvast hüppama ja laulma, küll tulevad sis teised ka kaasa.
                      Kuigi Bosnia mängul ma ei tea kas julgeb üldse öelda, et 50%-gi fännisektori inimestest kaasa elasid.

                      Kommentaar


                        #71
                        toome tõrvikud staadionile
                        Madridista

                        Kommentaar


                          #72
                          Kuna peaaegu kõigil fännitribüünil olevatel inimestel on koondise sall olemas, võiks juba Belgia mängus näiteks hümni mängimisel olla sallid pea kohal (nendel, kes ei ole suure lipu või särgi all) . On vaja ainult inimesi käsutada . Samuti peaks leidma umbes 20 julget, kes võtavad üksteisel õlgadest ja hakkavad ülres-alla hüppama, inimesed peaksid sellel juhul kaasa tulema.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas oku Vaata postitust
                            Kasutan kurjalt jansa teemat ära.

                            Kunagi kui rootsis õppisin, käisin aeg-ajalt IFK Göteborgi kodumänge vaatamas. Kord sattus vastaseks Hammarby. Üks nende laulujuppidest oli väga meeldejääv.

                            Mõned korrad me Aifoga isegi jorisesime seda staadionil, aga kuna me eriti promotööd ei teinud, siis nüüd on ta soiku jäänud ja mina seda enam kuulnud pole. Sõnad olid umbes stiilis "Ooooooooooo ... see on (või heia) Ee-eesti, uuuh, aaah, see on Ee-eesti, Ee-eesti, See on Ee-eesti ... jne". Saab kindlasti ka paremaid välja mõelda.

                            Täna tuli millegipärast lugu jälle meelde, tegin kiire juutuubimise ja leidsin oma rõõmuks ka lühikese klipi. Ehk isegi kunagi laulame seda veel kunagi koos

                            http://www.youtube.com/watch?v=eh8iNno50S8
                            Homme tuleb käiku lasta

                            Kommentaar


                              #74
                              Väga lahe laulujupp, kindlasti tuleks kasutusele võtta arvestades kui vähe neid laule ja hüüdeid on.

                              Kommentaar


                                #75
                                Mina suure Metsatöllu fännina pakuks välja järgmised viisijupid (sest mis see jalgpall muud on kui lahing):

                                Metsatöll - Lahinguväljal näeme, raisk!

                                Tuleme kui tuultepojad,
                                võitleme kui verevennad,
                                raua rangust loitsvad tütred,
                                külmast kanged kivikalmed.

                                Täna lähme võitlemaie,
                                läbi hiie, läbi laane,
                                rauda tules turjastama,
                                verele ikestama!
                                Lahinguväljal näeme, raisk!



                                Metsatöll - Põhjatuulte pojad ja tütred

                                Meil on ees lahing, me ei anna alla!
                                Meil on kätes mõõgad, meie terasest raev!
                                Meie tulnud tuultest, meie iidne teras!
                                Meil oli lahing ja me ei andnud alla!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X