320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise fännid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Metsatöllil päris head sõnad mõned mida jalgpalli lauluks teha! Minuarust oleks piisavalt agresiivne kui kõik korraga hüüaksid: Lahingu väljal näeme, Raisk.

    Kommentaar


      #77
      seni kuni skoor on null ja meie värav puutumatu võiks fännid lauda genialistide laulu ei skoori.
      näiteks möng on soomega ja rahvas laulab mulle tundub et täna soome ei skoori või miskit sellist.

      Kommentaar


        #78
        Metsatölli sõnad tunduvad tõesti päris lahedad.. Mulle meeldivad igastahes.
        Aga see oleks ka tõesti homme juba tore, kui hümni ajal oleks see suur lipp ülepeade nagu ikka ja siis kõik fännisektoris sallid pea kohal! Igaüks kes siin foorumis tegutseb, peaks homme seda tegema ja oma sõbrale/tuttavale mainima, et ta samamoodi käituks.

        Kommentaar


          #79
          Oma viisi ja rütmi poolest oleks vana hea Metsavendade laul igati mõnusalt kaasalauldav ka neile, kel elevant kõrva pääle astunud (nende hulka loen ennastki). Iseasi kas originaalsõnadega või vuti jaoks kohandatud sõnadega.

          Ai tsihh ai tsahh ai tsahh ai velled....

          Kommentaar


            #80
            Metsavendade laul peaks olema Flora fännide repertuaaris juba sees. "Ja oma lippu rohelist ja valget me ikka au sees hoiame ja pärast mängu selgib tabel, kes meist on õige eestlane, ai tsih ai tsah ai tsah ai velled, me flora fännid oleme, ai tsih ai tsah ai tsah ai velled, me flora fännid eestlased."
            Mis ei tähenda, et koondisesgi seda ei võiks kasutada..

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Oma viisi ja rütmi poolest oleks vana hea Metsavendade laul igati mõnusalt kaasalauldav ka neile, kel elevant kõrva pääle astunud (nende hulka loen ennastki). Iseasi kas originaalsõnadega või vuti jaoks kohandatud sõnadega.

              Ai tsihh ai tsahh ai tsahh ai velled....
              See on päris hea jah, Flora fännidega juba laulame seda ja päris hästi tuleb välja.
              FC Flora

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Oma viisi ja rütmi poolest oleks vana hea Metsavendade laul igati mõnusalt kaasalauldav ka neile, kel elevant kõrva pääle astunud (nende hulka loen ennastki). Iseasi kas originaalsõnadega või vuti jaoks kohandatud sõnadega.

                Ai tsihh ai tsahh ai tsahh ai velled....
                http://www.youtube.com/watch?v=Tw0MdiC_4Qo

                Kommentaar


                  #83
                  Kõik siin tahavad punnitada ning teha küll Singer Vingerit ja Metsatöllu ning keda veel. Minu arvates ajate valet joont, olulised ei ole nii väga sõnad, vaid see kuidas seda esitatakse. Selleks on aga maailmas nii palju fännilaule, küll igast ole-ole jne. Palju kaasahaarvam ning lõbusam.

                  Vnoh, mina oma seltskonnaga ajan pigem seda joont. Muidugi mind "dirigendiks" pakkuda natukene naljakas, nagu Kunn ennist tegi, ei eksisteeri ma hetkel fännisektoriski.

                  Kommentaar


                    #84
                    Mks pole Horto Magikot pole koondise mängudele üritatud sisse tuua. Annaks päris hea efekti kui juba fännitribüün laulaks seda köik vaheldumisi kaasa seda.

                    Kommentaar


                      #85
                      Romarioga täiesti nõus. Ennem paneme kogu staadioni plaksutama ja rokkima ole-ole jne, sest olgem ausad need ai tsih ai tsah laulud on ikka küljetribüüni inimesele võibolla natuke ebameeldiv ja võõras. Alguses ole-ole, siis juba need jalgpallihaigla laulud ja Operist ja Piirojast jne. Areng peaks toimuma iga mänguga. Point on selles, et paljud sellest tennisepublikust ka järgmine kord staikal on..aga see on juba teine jutt..

                      Teiseks sallidest. Kui on koondise hümn, tuleks kõikidel, kel sall olemas on tõsta see pea kohale üles ja laulda hümni kaasa!! Kui pea tervel staadionil sinine sall otsa ees on annab see väga kifti pildi televaatajale ja endalegi staadionil..

                      Kolmandaks veel natuke nendest lauludest, et kuidas kogu staadion sama aeg, sama laulu laulma saada on omaette kunst. Ma ei oleks üldse kindel et dirigendid seda suudavad.. Hoopiski kas poleks huvitav idee näiteks kava peale või sinna lauluraamatusse või mis iganes piibli te sealt endale ostate panna kellaaeg, mis kell mingi laul peaks staadionikella järgi algama.. See pole üldsegi esimene kord, sest käisin sada aastat tagasi Piiroja mängu Norras vaatamas ja seal oli pingi peale pandud selline väikene lehekene, kus oli öeldud näiteks 30. mänguminutil algab see laul ja siis olid seal sõnad ka.. See peaks päris toimiv olema.

                      Kommentaar


                        #86
                        Selleks on aga maailmas nii palju fännilaule, küll igast ole-ole jne.
                        Minu meelest on see "olee olee" nii julmalt äraleierdatud, et ajaks igale arenenud fännikulltuuriga vastasfännile iroonilise muige suule...

                        Aga torkas veel pähe, et väravalööjale (või muidu kuidagi silma paistnud Eesti koondise mängijale) võiks peale sooritust laulda sellist tuntud rahvalikku laulu pisut mugandatult. Näiteks:

                        Vassiljev alati on tubli mees
                        ei kedagi ta pelga
                        ei kummarda ta Belgia ees
                        ei tõmba küüru selga!

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Kõik siin tahavad punnitada ning teha küll Singer Vingerit ja Metsatöllu ning keda veel. Minu arvates ajate valet joont, olulised ei ole nii väga sõnad, vaid see kuidas seda esitatakse. Selleks on aga maailmas nii palju fännilaule, küll igast ole-ole jne. Palju kaasahaarvam ning lõbusam.

                          Vnoh, mina oma seltskonnaga ajan pigem seda joont. Muidugi mind "dirigendiks" pakkuda natukene naljakas, nagu Kunn ennist tegi, ei eksisteeri ma hetkel fännisektoriski.
                          Nõus, saab ka tava lauludest fännilaule teha, kuid kuna valik fännilauludest interneti avarustes on nii suur, on lihtsam sealt endale midagi ümber teha.
                          ˇ
                          Muidugi ei peaks ka kõike kopeerima ning kasutada võiks rohkem rahvuslikke,kodumaiseid laule.Aga fännilauludes peab olema see õige
                          kaasahaarav efekt, energia ning sõnu peaks saama korralikult rõhutada(kostuvus).
                          >>

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            See on päris hea jah, Flora fännidega juba laulame seda ja päris hästi tuleb välja.
                            Ja jäägugi Flora lauluks , pole vaja jälle koondise juures kopeerida.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Kolmandaks veel natuke nendest lauludest, et kuidas kogu staadion sama aeg, sama laulu laulma saada on omaette kunst. Ma ei oleks üldse kindel et dirigendid seda suudavad.. Hoopiski kas poleks huvitav idee näiteks kava peale või sinna lauluraamatusse või mis iganes piibli te sealt endale ostate panna kellaaeg, mis kell mingi laul peaks staadionikella järgi algama.. See pole üldsegi esimene kord, sest käisin sada aastat tagasi Piiroja mängu Norras vaatamas ja seal oli pingi peale pandud selline väikene lehekene, kus oli öeldud näiteks 30. mänguminutil algab see laul ja siis olid seal sõnad ka.. See peaks päris toimiv olema.
                              Väga huvitav lähenemine, kuid arvan, et ka kogu selle organiseerituse juures peaks säilima mingi loomingulisus, ei tohiks üle pingutada.
                              Näiteks: Võimatu on laulu "Me tahame väravat" kuskile kavasse vms ette märkida kellaajaliselt, sest seda laudakse vastavalt nurgalöögi, karistuslöögi või mu värava võimaluse lähedase olukorra eel.
                              Kokkuvõttes, sõnu kavadesse pole vaja.Minu arvates oleks vaja lihtsalt juhendajat(jaid) ning laulud õpitakse statal ja JH kodulehele võiks ka vahel uuemaid juurde lisada! Ning idee kavas kellaajaliselt laule märgita on minu jaoks ülepingutatud ning ka igav.
                              >>

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                                Väga huvitav lähenemine, kuid arvan, et ka kogu selle organiseerituse juures peaks säilima mingi loomingulisus, ei tohiks üle pingutada.
                                Näiteks: Võimatu on laulu "Me tahame väravat" kuskile kavasse vms ette märkida kellaajaliselt, sest seda laudakse vastavalt nurgalöögi, karistuslöögi või mu värava võimaluse lähedase olukorra eel.
                                Kokkuvõttes, sõnu kavadesse pole vaja.Minu arvates oleks vaja lihtsalt juhendajat(jaid) ning laulud õpitakse statal ja JH kodulehele võiks ka vahel uuemaid juurde lisada! Ning idee kavas kellaajaliselt laule märgita on minu jaoks ülepingutatud ning ka igav.
                                Nendele inimestele, kes ei istu fännisektoris oleksid sõnad kavades vägagi vajalikud ja juhiksid tähelepanu ka koondise toetamisele.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X