320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varssavi vallutamine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arvan tegelt et need politseid olid pigem meie turvalisuse huvides
    Me käisime linna peal nii 6-10 inimes grupina(aegajalt keegi kadus ja keegi lisandus seltskonda:P ) a politseid ei näinud kuskil ennem kui staadionil
    sigpic

    Kommentaar


      Kellel veel ei ole, mingu ostku endale Õhtulehe PABERVÄLJAANNE. Poola-reisist pikk reportaazh+1 mega-suur pilt, kust päris paljud võivad ennast avastada
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        krt.....minu nägu jääb täpselt pildipealt välja

        minge lugege ka kommentaare õhtulehe netiväljaandes

        Kommentaar


          Originally posted by Mayhem


          Kellel veel ei ole, mingu ostku endale Õhtulehe PABERVÄLJAANNE. Poola-reisist pikk reportaazh+1 mega-suur pilt, kust päris paljud võivad ennast avastada
          päris popp on see suur pilt jah!! Raimo paistab olema fotograafide lemmik...
          ja võta näpust, leidsin enda ka viimasest reast 13 kõrvalt yles!
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            Mina jäin pildilt napilt-napilt välja Oleks ta nats vasakult pildistanud....siis oleksin olnud kui lammas all vasakus nurgas

            Kommentaar


              Originally posted by tremboni
              siis oleksin olnud kui lammas all vasakus nurgas
              Seda küll

              Kommentaar


                Originally posted by Raix
                päris popp on see suur pilt jah!! Raimo paistab olema fotograafide lemmik...
                ja võta näpust, leidsin enda ka viimasest reast 13 kõrvalt yles!
                Ma, jah, liigagi palju piltidel
                Õnneks pole ühelgi pildil õllakannuga.
                Muideks, Ants Põldoja helistas mulle ja kutsus kõiki osalema MMi ennustusvõistlusel. Sellest võtavad osa paljud ajakirjanikud ning muidu jalgpallihuvilised. Praeguse seisuga on ligi 100 osalejat.
                Osavõtutasu on 100 kr, auhinnafond on järgmine: 1. koht 40%, 2. koht 25%, 3. koht 15%, 4. koht 10%, 5. ja 6. koht 5% auhinnarahadest.
                Kes tahab osaleda, saatku mulle e-kiri (raimo@eestikalev.ee). Saadan reeglid ning ankeedi.

                Kommentaar


                  Lisaks SLÕhtulehele ja muudele trükistele õnnestus ka tänase Ekspressi TV-lisast leida tore artikkel + pildid Poola reisist, mille autoriks on Poborsky. Kahjuks seda netis üleval pole, seega ruttu kõik raamatukokku või isa töö juurde :P

                  Kommentaar


                    Seadsin ka siis sammud töökoha raamatukokku Poborsky on hästi pannud: ..läbi ussi m*nni.. Isegi siin ei tihka seda otse välja öelda Muidu hea artikkel
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar

                    Working...
                    X