320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Varssavi vallutamine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sooviks teada kuhu sektorisse või noh kuhu kohta sela need piletid on bronnitud, kas kaare peale või külgedele ?
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      JH Poola-Eesti II bussireisi lõplik seltskond:

      1.RummaBros / JANSA
      2.RummaBros / HAISTA
      3.RummaBros / VÄIKE TOM
      4.Indrek Tammeleht
      5.Martin Kasesalu
      6.Kristjan Soodla
      7.Ivar Põldots
      8.JIMMY
      9.UPAI
      10.Urmo Uiboleht
      11.Rots
      12.Ilona
      13.Mikk Ristna
      14.Juss Ristna
      15.Urmas Selirand/ UMMI
      16.Taavi Laur / MILLI
      17.DIETER
      18.DIETER sõber
      19.DIETER sõber
      20.DIETER sõbranne
      21.DIETER sõbranne
      22.PAPA
      23.KLUTT
      24.Eero Joost
      25.PAPA sõber Tarmo
      26.Maris Meister
      27.Katrin Pommer / KATAKÉ
      28.SILVERMAN
      29.SILVERMANI sõber
      30.SILVERMANI sõber
      31.ROOTSIKUNN
      32.TULJAK
      33.TULJAKU sõbranne
      34.VOSJEM NOLL
      35.Ove Trofimov
      36. 13
      37.PÄTSU
      38.ANTI ANTI
      39.SENAATOR
      40.LINDRUS
      41.SUUR
      42.VIBU
      43.VIBU sõbranne
      44.Ardo Vaher
      45.Mati Tummeltau
      46.Juhan Remmelgas
      47.Kalev TAXIST
      48.COCO
      49.Marleen
      50.Marleeni sõbranne
      51.Veiko Visnapuu / POSTIMEES ajakirjanik
      52.RAivo Aru /SÄGA/ POSTIMEES fotograaf
      53.Andres Must /POSTIMEES ajakirjanik
      54.Ants Põldoja / SLÕHTULEHT ajakirjanik
      55.MAti Hiis /SLÕHTULEHT fotograaf
      56.Pirgit Pärn
      57.Ragnar Selberg
      58.ERX
      59.JUNG
      60.Allan
      61.Allani sõber
      62.Raimo Nõu /ajakirjanik
      63.Kairi Härma
      64.Kairi Härma sõbranne
      65.Kristel
      :::::::::::::::::: CASE IS CLOSED ::::::::::::::::::::::::::::::::

      LGP. härrased pööran tähelepanu sellele et meie bussis sõidavad meiega kaasa 13 neiut mis moodustab peaaegu 1/4 kogu meie perest..nii et palun siis hoida neid SEST....
      bussi pääl lisaks ka 6 ajakirjanikku kes meist online ülekandeid Eesti poole saadavad paralleelselt sõiduga ja oioioi kui me end halvast küljest näitame ja tydrukuid kiusame...siis
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Peaaegu 1/4 ehk täpselt 1/5.
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          Jansa, palun ära nimeta enda reisi Jalgpallihaigla reisiks.

          Mayhem ja Bona Reisid seda ei tee, sest nii on aus ja viisakas.

          Praeguse seisuga Jalgpallihaigla ametlikult reise ei organiseeri: kolm Poola-reisi organiseerivad Jansa, Mayhem ja Bona Reisid. Ja võibolla keegi veel.
          poborsky@jalgpallihaigla.ee

          Kommentaar


            Originally posted by jansa
            SEST....
            bussi pääl lisaks ka 6 ajakirjanikku kes meist online ülekandeid Eesti poole saadavad paralleelselt sõiduga ja oioioi kui me end halvast küljest näitame ja tydrukuid kiusame...siis
            Ehhee, lisaks sellel peavad ennast heast küljest näitama ka alaealised, kes ennast kindlasti alkoholi tarbimas ei tohi näidata. Sest oi seda pahandust, kui ema, isa peaksid sellise sisuga pildimaterjali lehest leidma Kata on muidugi erand, sest tema saab oma patud andeks

            Kommentaar


              Originally posted by Poborsky


              Jansa, palun ära nimeta enda reisi Jalgpallihaigla reisiks.

              Mayhem ja Bona Reisid seda ei tee, sest nii on aus ja viisakas.

              Praeguse seisuga Jalgpallihaigla ametlikult reise ei organiseeri: kolm Poola-reisi organiseerivad Jansa, Mayhem ja Bona Reisid. Ja võibolla keegi veel.
              :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::

              miks see minu reis on..kui see oleks MINU reis siis resiksin ma üksi..miks ma siis JH liikmetele soodushinda pakun, sest see on JH reis...
              Ma ei viici siin kohal sellel teemal pikalt arutama hakata! (Mayhemil ei ole ma arvan ka selle vastu midagi kui tema reisi JH reisiks nimetatakse - me ei ole egotsentrilised tüübid ma arvan)
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Kas panidega vutti ka mängime?

                Ei ole märganud, et keegi sel teemal oleks midagi kirjutanud, sestap: võiks Poolas olles juba ka ühe korraliku sõprusmängu sealsete fännidega maha pidada!

                Kommentaar


                  Pohmelus va kurjajuur...

                  Minul, ja ma arvan et veel mõnel seltsimehel, on tekkinud mure, et kuidas päästa end piinava pohmeluse küüsist?Ise leidsin 2 varianti, kuidas toimida: 1)hommikul Poolamaa pinnal kiired õlled keresse keerata 2)leida abi apteegis leiduvatest kaupadest.
                  Seega, kas leidub siin häid inimesi, kes eitaks keida pohmeluse (ja väsimuse ) vastu effektiivse ravimi?
                  Arvan, et see on meie ühine mure ja meie ühine vaenlane tuleb hävitada!!!

                  Kommentaar


                    Üks mu islandlasest netituttav ütles, et parim vahend pohmelli vastu on aspiriin + B-vitamiin
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar


                      Nii, kuna Tembu juba sellist teemat alustas siis võiksidki vanemad ja kogenumad kolleegid nõuga noorematele appi tulla, et võimalikult "valutult" see reis üle elada Et millele tuleks tähelepanu pöörata oma reisipauna koostamisel ja riietuse valikul.

                      Ise võin öelda niipalju, et kindlasti võtke paberinutsuga kaasa muna- ja sproti võileivad. See loob sellise mõnusa õhkonna, mis just säärasele reisile kohustuslik

                      Kui nüüd natuke tõsisemalt rääkida siis inimesed, kui teil vähegi võimalik, pange endale jalga lahtised jalatsid, sest see on päris hirmus kui sul jalg haudub nagu pingviin.

                      Jälle sellise punkti juurde kui Poola õlu. Hindadest on siin küll juba kõneldud ja väheke maitsest ka. Endalgi on õnnestunud seda jooki ca. 4 a tagasi maitsta. Vat ei mäleta kuidas maitses Ju ei olnud siis midagi imehead ega halba. Suhteliselt usaldusväärsest allikast sain teada, et Poola õlu pidi isegi paremini mekkima, kui meie endi oma, milles ma küll julgen kergelt kahelda, aga lõigu point on siis selles, et ega vist suurt mõtet Eesti õllesid endale voodri vahele õmmelda pole.

                      Kommentaar


                        Originally posted by kyps

                        Kui nüüd natuke tõsisemalt rääkida siis inimesed, kui teil vähegi võimalik, pange endale jalga lahtised jalatsid, sest see on päris hirmus kui sul jalg haudub nagu pingviin.
                        Ja pange need jalga kohe, kui bussi jõuate, mitte siis kui jalad juba auravad..

                        lõigu point on siis selles, et ega vist suurt mõtet Eesti õllesid endale voodri vahele õmmelda pole.
                        Siiski, kuidagi on tarvis sinna Poola ka jõuda. Kui Läti õlu on suht keskpärane, kuid siiski joodav, siis ainsam joodav Leedu õlu, mida on õnnestunud juua, oli miski tume vaadiõlu, millele sai ühes Vilniuse pizzabaaris peale juhtutud. Pudeliõlled aga... Niipalju, kui poodidest erinevate siltidega asju sai proovitud, ei sündind ükski juua..

                        Alo

                        Kommentaar


                          Originally posted by Alo
                          Leedu õlu, mida on õnnestunud juua, oli miski tume vaadiõlu, millele sai ühes Vilniuse pizzabaaris peale juhtutud. Pudeliõlled aga... Niipalju, kui poodidest erinevate siltidega asju sai proovitud, ei sündind ükski juua..
                          Ei ole asi nii hull ühti. Kaunapils on suht sarnane saku õllele ja oli seal teisigi, mis nägu krimpsu ei tõmmanud.

                          Ei tea kas viga minus ja ma mingi ärajoonud parm, aga kõik jutud et see õlu on paha ja N: ainukese hea õlu on Saku või hoopis A Le Coq panevad mind õlgu kehitama. No mis peenutsemine see siis olgu. Õlu on õlu! Mõni võibolla tõesti teistest pisut rohkem mokkamööda, aga et vuihh ja pähhhh?

                          Kommentaar


                            Originally posted by kyps
                            peenutsemine see siis olgu. Õlu on õlu! Mõni võibolla tõesti teistest pisut rohkem mokkamööda, aga et vuihh ja pähhhh?
                            No kes mind tunnevad, teavad, et ma miski peenutseja tegelikult pole, ning pea iga nädal tarbin vähemalt 3 õlletootja vedelikke.

                            Kui aga olen proovinud mingi 7-10 leedu õllemarki ning mitte ükski neist mulle ei maitse, siis tekib väike eelarvamus.

                            Alo

                            Kommentaar


                              Originally posted by Alo
                              No kes mind tunnevad, teavad, et ma miski peenutseja tegelikult pole, ning pea iga nädal tarbin vähemalt 3 õlletootja vedelikke.
                              Pagan, läheb off-topicuks ära, aga kui mina seal elaksin, kus sina siis jooksin ikka ainult ühe tehase toodangut ja seda kraanist

                              Kommentaar


                                Originally posted by kyps
                                Pagan, läheb off-topicuks ära, aga kui mina seal elaksin, kus sina siis jooksin ikka ainult ühe tehase toodangut ja seda kraanist
                                No kahjuks tahab muu elu ka elamist ja 7x24 ei saa tööl olla...

                                Alo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X