320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina kavatsen kohale ilmuda särgiga EI pasunatele JAH Laulmisele. Loodan, et rahvas õpib ka mu särgilt ja see täismaja laulab mitte ei pasunda. krt

    Kommentaar


      tee staadioni ümber propagandat ja jaga laulusõnu ka. Tõsiselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Mina kavatsen kohale ilmuda särgiga EI pasunatele JAH Laulmisele. Loodan, et rahvas õpib ka mu särgilt ja see täismaja laulab mitte ei pasunda. krt
        Mis laule laulma peaks siis ? Enamus inimesi ei tea sõnugi ja selle pärast nad ei laulagi. Kui nad pasundada ka ei või, siis jääb see staadion ju väga vaikseks.
        sigpic

        Kommentaar


          Ja saada EJLi kiri, et nad enne mängu "ei pasunatele" pressiteate väljastaks.

          edit: Ja kõik pasunate pooldajad mingu korvpalli vaatama, kui poolteist tundi mõttetut pininat nii südamelähedane on. Pasunad oleks mingi määral aktsepteeritavad siis, kui neid kasutataks vile asemel. Noh, inimene ei oska vilistada ja siis maas rulluvale itaallasele lastaks pasunat kõrva. Arusaadav. Aga praegusel juhul kasutatakse pasunaid vuvuseeladena ehk pinin käib järjepidevalt. Arusaadav, et Eesti jalgpallikultuur on Aafrikaga samal tasemel, aga võiks ju ikka Lääne-Euroopa suunas sammuda.

          edit2: Kas mängukavades pole laul..khmm..hüüete sõnu? Mõnikord on nagu olnud.

          Kommentaar


            või noh erxu, kui sul palju raha õnnestub kusagilt sebida, siis võid minu ja eika palgata. Me paname terve stata laulma.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              tee staadioni ümber propagandat ja jaga laulusõnu ka. Tõsiselt.
              Kui keegi annaks mulle tohutul hulgal lehti, kus peal oleks laulusõnad siis ma jagaks küll neid.

              K Punkt - No kasvõi ärgu laulgu, ümisegu niisama kaasa või löögu plakse nende laulude rütmis aga kurat see pasundamine. Ma ei tea, mul ei ole sõnu. Ma kuulutan sõja pasunatele.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Lõunatribüün on see, kus on need niiöelda fännid. Praktikas on seekord nii, et ainult B16 on itaallastele ja mujale saab/sai piletilevist osta kui ma ei eksi.
                'Starter' sektor on nimi vist...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  1. laul: Eesti!
                  2. laul: Võitle, Eesti, võitle!
                  3. laul: Heia Eesti!
                  4. laul: Oo-oo, oo-oo, oo-oo-oo-oo-oo-oo, oo-oo-oo, oo-oo-oo, oo-oo-oo-oo-oo-oo, Eesti!
                  5. laul: Eesti, maailmameister
                  6. laul: Amatöör!
                  7. laul: Eesti, suru Itaalia vastu muru!
                  8. laul: Ma tahan väravat
                  9. laul: Sander Post, Sander Sander Post
                  10. laul: Raio Piiroja

                  Ja siis veel mõned, mida korratakse vähem
                  11. laul: hümn
                  12. laul: Eesti, kallis
                  13. laul: Väike notsu
                  14. laul: Enne veel kui kustub eha
                  15. laul: Iga mees on oma saatuse sepp
                  16. laul: Eit tule koju

                  Veel midagi?
                  Vaata siit: JH lauluraamat

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    1. laul: Eesti!
                    2. laul: Võitle, Eesti, võitle!
                    3. laul: Heia Eesti!
                    4. laul: Oo-oo, oo-oo, oo-oo-oo-oo-oo-oo, oo-oo-oo, oo-oo-oo, oo-oo-oo-oo-oo-oo, Eesti!
                    5. laul: Eesti, maailmameister
                    6. laul: Amatöör!
                    7. laul: Eesti, suru Itaalia vastu muru!
                    8. laul: Ma tahan väravat
                    9. laul: Sander Post, Sander Sander Post
                    10. laul: Raio Piiroja

                    Ja siis veel mõned, mida korratakse vähem
                    11. laul: hümn
                    12. laul: Eesti, kallis
                    13. laul: Väike notsu
                    14. laul: Enne veel kui kustub eha
                    15. laul: Iga mees on oma saatuse sepp
                    16. laul: Eit tule koju

                    Veel midagi?
                    Naer@laul.ee
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      ..täna staadionil olnuna nägin et paigaldati igatahes juba lisatribüüne 0-korrusele..ja seda nii põhja- kui lõunatribüüni alla. Niii et loota on 110% täismaja ..ja see on hea!
                      Nii palju ,kui mina kuulsin siis lisakad panakse praegu igaks juhuks aga staadion veel täis müüdud ei ole. Itaaliaga mänguks võiks muidugi täis tulla. Kui me korralik vutiriik oleksime siis poleks ka 20-30 tuhat sellise vastase vastu probleem .
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Nii palju ,kui mina kuulsin siis lisakad panakse praegu igaks juhuks aga staadion veel täis müüdud ei ole. Itaaliaga mänguks võiks muidugi täis tulla. Kui me korralik vutiriik oleksime siis poleks ka 20-30 tuhat sellise vastase vastu probleem .


                        Minu jaoks on ka täielik müstika, et Itaalia mänguks pole staadion veel välja müüdud. Sellisele kohtumisele peaks juba paar kuud enne kõik piletid müüdud olema. Eriti veel arvestades fakti, et piletihinnad on ikka NAERUVÄÄRSELT madalad sellise mängu kohta ja igasugused soodukad on ka olemas! Tundub, et eestlasi kotib tõesti ainult Inglismaa ja Beckham, keda ronisid küll igasugused eesti soost inglismaa särkidega guccivitud vaatama!


                        EDIT: ei ole midagi isiklikku kasutaja guccimucci vastu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Minu jaoks on ka täielik müstika, et Itaalia mänguks pole staadion veel välja müüdud. Sellisele kohtumisele peaks juba paar kuud enne kõik piletid müüdud olema. Eriti veel arvestades fakti, et piletihinnad on ikka NAERUVÄÄRSELT madalad sellise mängu kohta ja igasugused soodukad on ka olemas! Tundub, et eestlasi kotib tõesti ainult Inglismaa ja Beckham, keda ronisid küll igasugused eesti soost inglismaa särkidega guccivitud vaatama!
                          Eks ta nii on jah vist, kuigi ausaltöeldes miuarust küll inglismaa koondis pole küll mingi meelitaja...kuigi lähen alles 2. korda staadionile...

                          1. kord oli Portugali vastu, õde ei saanud minna ja andis pileti...
                          2. kord tuleb, kuna sünnipäevaks kingiti pilet..

                          Ei ole suur staadionilkäia, kuna mulle meeldivad kordused.. Meeldib kui saab teistega arutleda mängu üle, ning alatisaab raha otsa, kui oleks vaja... aga krt.. tunnen vaikselt juba, et hakkan ka nakatuma ehk staadionilkäimise asjaga

                          + olen huvitatud rohkem klubijalgpallist, kuna mulle tundub, et klubijalgpall on kõrgemal tasemel (Meistrite liiga näiteks).....

                          samas loen igapäev uudiseid eestlaste kohta netist...

                          Okey, igaljuhul, kuna nüüd staadionile ronin, siis karjun ja laulan ja olen ilma pasunata, kuna see on tõesti nõme.. (pasun)....

                          ja sellepale lööb Vassiljev vähemalt ühe värava ja kui veab, siis kõmmutab Kink ka kusagilt ühe... kahjuks seda ei tea, kui palju Itaalia lööb, aga usun meie võitu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            1. laul: Eesti!
                            2. laul: Võitle, Eesti, võitle!
                            3. laul: Heia Eesti!
                            4. laul: Oo-oo, oo-oo, oo-oo-oo-oo-oo-oo, oo-oo-oo, oo-oo-oo, oo-oo-oo-oo-oo-oo, Eesti!
                            5. laul: Eesti, maailmameister
                            6. laul: Amatöör!
                            7. laul: Eesti, suru Itaalia vastu muru!
                            8. laul: Ma tahan väravat
                            9. laul: Sander Post, Sander Sander Post
                            10. laul: Raio Piiroja

                            Ja siis veel mõned, mida korratakse vähem
                            11. laul: hümn
                            12. laul: Eesti, kallis
                            13. laul: Väike notsu
                            14. laul: Enne veel kui kustub eha
                            15. laul: Iga mees on oma saatuse sepp
                            16. laul: Eit tule koju

                            Veel midagi?
                            17. laul: On küll hilja ( by koit toome-veel-õlut)

                            Kommentaar


                              linnukat pole, seega tuleb mõleda teistsugusele koosseisule...
                              Samas pole ka balotellid Itaalia poolel (arvatavasti)...

                              Seega mina paneks nii

                              --------------pareiko------------------
                              Jääger----piraaja----toks-------Klavan
                              ---------------Dmitrijev--------------
                              Puri-------------------------------kink
                              -------------Vassiljev-----------------
                              --------------Post--------------------
                              ------------------Zenjov-------------


                              vahetusest siis võtaks Kruglovi ehk jäägeri asemele ja Zenjovi asemele Saag...

                              miks Zenjov põhis, mitte saag.... usun, et Itaalia ei tule siia kaitses istuma...
                              Zenjov olevat hea, kui on ruumi... Zenjov väsitab ära, ning siis teisel poolajal saag sisse

                              posti võib ju ka vahetada Operi või Purje vastu... vms... eks näis, aga post oleks hea kaitsjatele hirmutamiseks ju.. pealegi tal kindlasti enesekindlust on, kuna ta ikka eestis enamsutest peajagu paremal tasemel...


                              operit ma ei mängitaks üldse, mitte et mul midagi tema vastu on, aga kui pole vormis, siis pole vormis.. Itaalia poel vastane, kellele vastu minna nii, et üks ründajatest pole vormis... ja noored on kindlasti praegu paremas hoos ja vormis...

                              ise miskipärast usun, et suudame Itaaliale ühe kudiagi ära lüüa.. Unistus oleks ikka kastinurgast kinki lööki väravavõrgus sahisemas (raamdie sees) ise oma silmaga ära näha

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                                operit ma ei mängitaks üldse, mitte et mul midagi tema vastu on, aga kui pole vormis, siis pole vormis.. Itaalia poel vastane, kellele vastu minna nii, et üks ründajatest pole vormis... ja noored on kindlasti praegu paremas hoos ja vormis...
                                Päris nii ei ütleks,et üldse ei mängita Opit, kuna oluneb siiski olukorrast. Kui, siis vahetusest ootaks teda. Kuna Zenjov selgelt hea hoos ning vääriks võimalust üle mõninga aja. Samas Saag on jõudsalt arenemas ning keegi agaram oskab tema viimastest tegemistest ehk räägida(peale fääri mängu klubis) ?
                                >>

                                Kommentaar

                                Working...
                                X