320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütli võiks ülikonna ka homme selga panna : )
    mitte jälle dressides

    Kommentaar


      Muide Türgile lõime me võõrsil koguni 2 väravat. Algul lõi Vosko 1-0 ja hiljem kui ma ei eksi 2-2 Vassiljev. Keegi eelnevalt mainis riike, kellele me ei löönud.
      Praegu küll siuke kahtlane värk Kink vist enamvähem, Oper väljas, Piiroja ei tea veel ja muud pisivigastused. Loodetavasti saab kõik korda ikka ja kapten homme väljakul.

      Kommentaar


        Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
        Muide Türgile lõime me võõrsil koguni 2 väravat. Algul lõi Vosko 1-0 ja hiljem kui ma ei eksi 2-2 Vassiljev. Keegi eelnevalt mainis riike, kellele me ei löönud.
        Praegu küll siuke kahtlane värk Kink vist enamvähem, Oper väljas, Piiroja ei tea veel ja muud pisivigastused. Loodetavasti saab kõik korda ikka ja kapten homme väljakul.
        Kink on täiesti korras.

        Ma mõtlesin kuidas Eesti võiduvõimalusi veel suuremaks saaks ja ma arvan, et kui võimalikult aggresiivselt mängida - see oleks abiks. Ja neid igal võimalusel verbaalselt ahistada ja lihtsalt möliseda terve mäng. Kuna nad on noored ja kogenematud, see võiks kindlasti neid häirida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Kink on täiesti korras.

          Ma mõtlesin kuidas Eesti võiduvõimalusi veel suuremaks saaks ja ma arvan, et kui võimalikult aggresiivselt mängida - see oleks abiks. Ja neid igal võimalusel verbaalselt ahistada ja lihtsalt möliseda terve mäng. Kuna nad on noored ja kogenematud, see võiks kindlasti neid häirida.
          Kindlasti te annate kuuma esimese pooajal võibolla 20 minti jooksul, aga pärast vasite ära ja siis mäng peaks (täitsa peaks) meie käes.
          Ma olen näinud et see on päris Eesti (või Eesti klubide) mängustiil.
          Muidugi kui värav tuleb selle aja jooksul (ja võiks, meie kaitseliin pole nii hea hetkel...) see on hea teile, siis teie stiil on auhinnatud. Aga teil oleks veel 70 minti enam-vähem tulemus kaitsema ja vasturündama...aga ma ei usu et Pazzini homme värav ei loo, Pazzol on kuum jalg hetkel...edu teile!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
            Kink on täiesti korras.

            Ma mõtlesin kuidas Eesti võiduvõimalusi veel suuremaks saaks ja ma arvan, et kui võimalikult aggresiivselt mängida - see oleks abiks. Ja neid igal võimalusel verbaalselt ahistada ja lihtsalt möliseda terve mäng. Kuna nad on noored ja kogenematud, see võiks kindlasti neid häirida.
            + äkki on ilm ka meie poolt.... krt seda teab, kui mugavat itaallased eesti 25m/s tuule ja vihmaga end võõral väljakul tunnevad.. kindlasti ebamugavamalt kui meie poisid!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              ...aga ma ei usu et Pazzini homme värav ei loo, Pazzol on kuum jalg hetkel...edu teile!!!
              Sama seis on meie Zenjoviga, et jalg kuum hetkel

              Kommentaar


                Mina eriti ei usu Itaalia edusse, uus meeskond siiski aga noh homme näis mis saab ei jõua ära oodata.

                Kommentaar


                  Ilm on raudselt meie poolt! Tormi lubati ja külmemaks pidi ka minema. Paneme need pizzapoisid eestimaisse ahju! Homme tuleb valiksarja teine võit ja midagi pole parata. Staadion on inimesi täis ja meeleolu super!
                  Korra käis juba läbi aga küsin igaksjuhuks uuesti üle, et mis kell rongkäik algab ja ikka vabakalt?
                  Inimesed, riietuge siniseks!

                  Kommentaar


                    +1 ning et inimestel külm ei hakkaks, võiks vahepeal ikka paar toredat lainet organiseerida (algusega fännisektorist)

                    Kommentaar


                      Goal.com peab siis Eesti suurimaks "relvaks" Operit.

                      Estonia: Andres Oper (32, Striker, ADO Den Hag) - The veteran Estonian has yet to lead his team to a major competition and this is probably his last chance to do so. He will spearhead Estonia's attack.


                      Kommentaar


                        krt, minu arust võiks staadioni kommentaator veits meie poolt olla, ja midagi algatada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                          Mina eriti ei usu Itaalia edusse, uus meeskond siiski aga noh homme näis mis saab ei jõua ära oodata.
                          See on hea śanss teile, järgmise aastal Itaalias juba raske
                          Kena naha kuidas väikeste jalgpalli riikid elavad selle mäng.
                          Meile võit on käskiv, alati...see annab palju surve meie küttidele, alati...
                          Edu!

                          Kommentaar


                            Rongkäik nagu ikka!
                            Kogunemine alates 19
                            Start kell 20
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              See ilma jutt ma muretsen pärast...meie poiste jaoks on veel suvi...taizza persse...hullumaja meile homme.

                              Kommentaar


                                närv on sees, ning miskipärast loodan/ootan väravat eestile ja vähemalt viiki!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X