320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peaasi et meie omad liiga ette ronima ei hakkaks, itaalia muidu lööb meile kontratega 6:0

    Kommentaar


      ETV uudistes kuuldu/nähtu põhjal Piiroja ikkagi homme ei mängi?
      Usk kaob viimasena...

      Kommentaar


        Sel juhul siit küll head nahka ei tule, Bärengrub ja Rähn kaitses? No ma ei tea. Muretsen ka Dmitrijevi pärast, tahaks näha kuidas ta seal itaallaste vastu hakkama saab, ei olnud isegi Fääride vastu kuigi tugev.

        Kommentaar


          Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
          ETV uudistes kuuldu/nähtu põhjal Piiroja ikkagi homme ei mängi?
          "Olukord on selline, et Oper ei mängi kindlasti ja Kink on korras, aga Piirojaga on väike küsimärk. Mina ei ole kaotanud lootust, aga selgub siin tänaõhtuses trennis, võib-olla isegi homme hommikul. Aga ma arvan millegipärast, et ta mängib."



          Mida?

          Kommentaar


            Rähn-Morozov oleks ehk etem kui Bärengrub-Rähn.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
              Rongkäik nagu ikka!
              Kogunemine alates 19
              Start kell 20
              aga kus kogumine toimub? Taamsare pargis vqi ...?

              Kommentaar


                Piiroja on selline mees, kes võitleb iga hinna eest ja tuleb ka väljakule kasvõi süstiga oma meeskonda toetama. Alles eelmine aasta ta mängis valudes (Belgia vastu vist) ning pidas tervelt 70 minutit vastu enne kui ta eduseisus olles välja vahetati.

                3. september on Eesti jalgpallile hea päev olnud Homme möödub minu mäletamist mööda 10 aastat Eesti-Portugali kohtumisest A le coqil, kus jooksis ka Figo platsile Portugali eest. See mäng küll kaotati aga too kord olid ka taseme vahe suuuuuuuuuuuuuuuuurem.

                Kommentaar


                  Eesti-Itaalia mängu eelkajastusest:

                  etv spordiportaali itaalia-mängu eelsed intekad on küll väga nõrgast klassist. et saada informatiivseid vastuseid, tuleb osata ka küsida. sellist mõttetut common sense'i ajada on rahvusringhäälingus piinlik. eriti arvestades, et intervjueerija peaks teoreetiliselt jalgpalli tundma. kusjuures, kui rüütlile esitatud küsimused ja suhtlemisstiil olid igati okei, siis mängijatelt ei õnnestunud küll midagi teada saada. igaühelt küsida, et "eesti koondise jaoks homme väga tähtis mäng; et kas sinu jaoks ka (konstantin, taavi või kesiganes) on see mäng ka tähtis?" on mage. sellele ei ole ju võimalik midagi asjalikku vastata, kui küsimus nii totter; kuradi põhikool. mängijatest hakkab isegi kahju, et nad sellistele küsimustele vastama peavad. vahest on üritatud järgida seda inglise (sky jt) "viisakusstiili", aga reporteril endal ei ole piisavalt touchi ja karismaatilisust, et see nii-öelda "ära pullida". common sense küsimused on okei vaid juhul, kui reporter suudab neid piisavalt "atraktiivselt" esitada, intervjueeritav on traditsioonilises mõttes jutukas, kes oskab igasugusele pasale normaalselt vastata; või siis lihtsalt sissejuhatuseks neid küsimusi üks, kaks, ja siis asja kallale asuda. aga kui sul kokku on kaks minutit, siis sa muud ei jõuagi küsida kui need kaks konarlikku viisakusküsimust.

                  ma ei saa aru, milles asi on. kas ajakirjanik/reporter on tõesti nii ebaprofessionaalne ja ei viitsi süveneda või ei oskagi midagi paremat välja mõelda. õnneks puudub vähemalt selline järelsörkimine ja pugemine nagu ühel spordiraadio noorreporteril (nime ei mäleta, aga titahäälega).

                  (ei teadnud, kas antud on foorum selle teema jaoks õige, aga lihtsalt väike remark). kui olin oma hinnangutes ebaõiglane, siis andke tuld. lihtsalt uurisin mängueelseid intekaid erinevatest kohtadest, ja kui ERR-ilt eeldaks vahest kõige tugevamat kajastust, olid nad mu jaoks selgelt kõige nõrgemad. usun, et teematõstatus on asjakohane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Artur Vaata postitust
                    Eesti-Itaalia mängu eelkajastusest:

                    etv spordiportaali itaalia-mängu eelsed intekad on küll väga nõrgast klassist. et saada informatiivseid vastuseid, tuleb osata ka küsida. sellist mõttetut common sense'i ajada on rahvusringhäälingus piinlik. eriti arvestades, et intervjueerija peaks teoreetiliselt jalgpalli tundma. kusjuures, kui rüütlile esitatud küsimused ja suhtlemisstiil olid igati okei, siis mängijatelt ei õnnestunud küll midagi teada saada. igaühelt küsida, et "eesti koondise jaoks homme väga tähtis mäng; et kas sinu jaoks ka (konstantin, taavi või kesiganes) on see mäng ka tähtis?" on mage. sellele ei ole ju võimalik midagi asjalikku vastata, kui küsimus nii totter; kuradi põhikool. mängijatest hakkab isegi kahju, et nad sellistele küsimustele vastama peavad. vahest on üritatud järgida seda inglise (sky jt) "viisakusstiili", aga reporteril endal ei ole piisavalt touchi ja karismaatilisust, et see nii-öelda "ära pullida". common sense küsimused on okei vaid juhul, kui reporter suudab neid piisavalt "atraktiivselt" esitada, intervjueeritav on traditsioonilises mõttes jutukas, kes oskab igasugusele pasale normaalselt vastata; või siis lihtsalt sissejuhatuseks neid küsimusi üks, kaks, ja siis asja kallale asuda. aga kui sul kokku on kaks minutit, siis sa muud ei jõuagi küsida kui need kaks konarlikku viisakusküsimust.

                    ma ei saa aru, milles asi on. kas ajakirjanik/reporter on tõesti nii ebaprofessionaalne ja ei viitsi süveneda või ei oskagi midagi paremat välja mõelda. õnneks puudub vähemalt selline järelsörkimine ja pugemine nagu ühel spordiraadio noorreporteril (nime ei mäleta, aga titahäälega).

                    (ei teadnud, kas antud on foorum selle teema jaoks õige, aga lihtsalt väike remark). kui olin oma hinnangutes ebaõiglane, siis andke tuld. lihtsalt uurisin mängueelseid intekaid erinevatest kohtadest, ja kui ERR-ilt eeldaks vahest kõige tugevamat kajastust, olid nad mu jaoks selgelt kõige nõrgemad. usun, et teematõstatus on asjakohane.
                    Olen nõus sinuga Artur, vaatasin ise ka need klipid enne su juttu ära ja mõtlesin ise ka sellepeale. Hea tähelepanek! Kivid reporteri kapsaaeda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                      aga kus kogumine toimub? Taamsare pargis vqi ...?
                      vabaduse väljakul

                      Kommentaar


                        Artur, konstruktiivne kriitika teretulnud. Mõnes punktis nõustun sinuga, mõnes mitte. Kriitikat võib ka otse mulle saata ja eriti tore oleks, kui sa seda ka õige nime alt teeksid. Siis asi lihtsalt üldjoontes konkreetsem ja selgem. Edu!

                        Kommentaar


                          Ma Arturiga täitsa päri. Tase on ikka üpris nõrga tihtilugu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Artur Vaata postitust
                            Eesti-Itaalia mängu eelkajastusest:

                            etv spordiportaali itaalia-mängu eelsed intekad on küll väga nõrgast klassist. et saada informatiivseid vastuseid, tuleb osata ka küsida. sellist mõttetut common sense'i ajada on rahvusringhäälingus piinlik. eriti arvestades, et intervjueerija peaks teoreetiliselt jalgpalli tundma. kusjuures, kui rüütlile esitatud küsimused ja suhtlemisstiil olid igati okei, siis mängijatelt ei õnnestunud küll midagi teada saada. igaühelt küsida, et "eesti koondise jaoks homme väga tähtis mäng; et kas sinu jaoks ka (konstantin, taavi või kesiganes) on see mäng ka tähtis?" on mage. sellele ei ole ju võimalik midagi asjalikku vastata, kui küsimus nii totter; kuradi põhikool. mängijatest hakkab isegi kahju, et nad sellistele küsimustele vastama peavad. vahest on üritatud järgida seda inglise (sky jt) "viisakusstiili", aga reporteril endal ei ole piisavalt touchi ja karismaatilisust, et see nii-öelda "ära pullida". common sense küsimused on okei vaid juhul, kui reporter suudab neid piisavalt "atraktiivselt" esitada, intervjueeritav on traditsioonilises mõttes jutukas, kes oskab igasugusele pasale normaalselt vastata; või siis lihtsalt sissejuhatuseks neid küsimusi üks, kaks, ja siis asja kallale asuda. aga kui sul kokku on kaks minutit, siis sa muud ei jõuagi küsida kui need kaks konarlikku viisakusküsimust.

                            ma ei saa aru, milles asi on. kas ajakirjanik/reporter on tõesti nii ebaprofessionaalne ja ei viitsi süveneda või ei oskagi midagi paremat välja mõelda. õnneks puudub vähemalt selline järelsörkimine ja pugemine nagu ühel spordiraadio noorreporteril (nime ei mäleta, aga titahäälega).

                            (ei teadnud, kas antud on foorum selle teema jaoks õige, aga lihtsalt väike remark). kui olin oma hinnangutes ebaõiglane, siis andke tuld. lihtsalt uurisin mängueelseid intekaid erinevatest kohtadest, ja kui ERR-ilt eeldaks vahest kõige tugevamat kajastust, olid nad mu jaoks selgelt kõige nõrgemad. usun, et teematõstatus on asjakohane.

                            ikka sobib siia teema alla, aga ainuke viga on see, et siia ta ka jääb ja samakiirest, kui tekkis, kaob ära, kuna kui mäng peetud tuleb siia 15 lehekülge kokkuvõtteid ja arvamusi mängust ja keegi ei mäleta su kriitikat...

                            Sama siin, et vaatasin eelnevalt läbi ja mul oli selline tunne, et kui ma oleks olnud Rähn või Vassiljev, siis ma oleks naerma hakanud, et hea küsimus, koondisele on tähtis mäng, kas ka sulle.... nagu wtf?+

                            Keegi asjalik tegelane võiks teha teema "Kivid pressi kapsaaeda" ja seal saaks seda arutada nii, et see jääb siia, ning ehk näevad ka pressitegelased ise ka siis seda

                            Homme on võit meie.. Haah!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tosh Vaata postitust
                              aga kus kogumine toimub? Taamsare pargis vqi ...?
                              Nagu juba mainiti siis jah vabaduse väljakul.
                              Oli ju kirjas nagu ikka
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Mingite kollaste lehtede andmetel siis selline kooseis:

                                Pareiko
                                Jääger-Rähn-Piiroja-Klavan
                                Puri-Dmitrijev-Vassiljev-Kink
                                Zenjov-Zahovaiko

                                Kommentaar

                                Working...
                                X