320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    seda ka kommentaatorid mainisid, et kohalik alaliit karistamata ei jää

    Kommentaar


      Suurte vastu jääb ikka ja alati millestki puudu. Kahju, et täna oli selleks kohtunik. Ma küll rebin siin päris kindlasti emotsiooni pealt ja mu sinimustvalgetest prillidest näeb vaevu läbi, aga ma olen veendunud, et just tema tegi selle mängu ära. See oli penalt, oli ju!? Staadioni ümbruses polnud pärast mängu küll muust kuulda, kui sellest kohtunikust ja mis temast saaks, kui ta tänaval ette juhtuks, nii et ma pole ilmselt üksi enda arvamusega. Ja eriti kahju on kogu selle loo juures, et karistada saavad siinkohal platsilejooksjad ja jalgpalliliit, aga oma ebakompetentsuse (või teadliku eelistamisega) nendele olukordadele aluse pannud härra Pedro läheb ja rikub karistamatult veel tulevikuski kümnete tuhandete pealtvaatajate jalgpallielamusi. Ma küll üritan siin meenutada, kui hea oli olla esimese poolaja järel ja leppida sellega, et Itaalia on mõistagi kõvem sats ja säärane kaotusseis nende vastu pole häbiasi, aga lõppkokkuvõttes ei saa ma üle ega ümber sellest, et vähekenegi normaalsema vile puhul tähistanuks ma ilmselt praegusel hetkel Eesti jalgpalliajaloo ilusaimat võitu.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Kordustest vaadates olid Itaalia väravalööjad täiesti vabad meie kastis - ole ainult mees ja lükka pall sisse, kahjuks nii ka läks...Eesti kaitsjad olid nagu peata neil hetkedel...
        Aga jah, kohtunik oli ikka paras kloun

        Kommentaar


          Itaallaste peatreener rääkis ka peale mängu suht paska juttu suust välja selle asemel, et veidigi meie meeskonda tunnustada hea mängu eest:

          Kuigi Itaalia jalgpallikoondise peatreeneril Cesare Prandellil olnuks põhjust EM-valikmängus Eesti vastu poolajavile kõlades põhjust närveldamiseks, ei olnud see vähemalt tema endi sõnul hoopiski nii.

          "Ei kartnud. Olin veendunud, et Itaalia mängis hästi ja kui nii jätkatakse, tuleb võit ära," lausus Prandelli pressikonverentsil. "Vaheajal ütlesin mängijatele, et te mängite hästi, laske nii edasi ja tulemus tuleb ära."

          "See on kvaliteetse mängu võit, sest Eesti meeskond ei mänginud nii kvaliteetselt," lisas Prandelli, kuid pidi siiski möönma, et kodumeeskonna kasutada olnud standardolukorrad valmistasid neile probleeme ja just selles vallas tuleb neil edaspidist silmas pidades tööd teha.

          "Kõige raskemad olukorrad olid kaks nurgalööki ja kaks tsenderdust. Itaalia kaitse pidanuks olema natuke kõrgemal nendes olukordades," toonitas saapamaa peatreener.

          ERR Sport

          Kommentaar


            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Kas EJL ei või mitte päris kopsakat trahvi saada selle eest, et need kaks tüüpi väljakule jooksid? See ei olnud ju mingi suvaline mäng.
            Trahv on jah kopsakas.
            Aga kui tõhusaks sa nimetad tänast turva kontrolli??? Mul oli paks talve jope seljs ning isegi seda ei otsitud korralikult läbi. Kui ikka korduvalt suudetakse joosta väljakule samast kohast siis on ju turvameeste süü, et trahvida tuleks ka TURVAFIRMAT, kes ei suuda tagada korraliku turvateenust.

            Kommentaar


              Meie esifännid ju kurdavad, et "kobatakse kogu aeg läbi, rikutakse minu õigusi". Täna võeti vabamalt ja voilaa...

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Meie esifännid ju kurdavad, et "kobatakse kogu aeg läbi, rikutakse minu õigusi". Täna võeti vabamalt ja voilaa...
                No kuulnud varemgi koondise mängudel olevate turvade kohta negatiivset ehk suutmatus turvata isegi kaastöötajaid Rääkimata oskamatust piletikontrollimisest nüüd ja nii edasi. MEESKOND peaks ennast kokkuvõtma.

                Kommentaar


                  "See on kvaliteetse mängu võit, sest Eesti meeskond ei mänginud nii kvaliteetselt,"

                  Pangu põlema end kuradi makaron.
                  Korduste kohapealt oleks tahtnud seda näha, küll mis seal Kaimarile tehti, parajad koomikud koos ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Meie esifännid ju kurdavad, et "kobatakse kogu aeg läbi, rikutakse minu õigusi". Täna võeti vabamalt ja voilaa...
                    Mis kuradi läbiotsimisest sa siin räägid. Nagu oleks keegi need kaks tola , kes platsi peale kargasid, soki sees sisse toonud ...
                    299195

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      Mis kuradi läbiotsimisest sa siin räägid. Nagu oleks keegi need kaks tola , kes platsi peale kargasid, soki sees sisse toonud ...
                      KunnSenFlora poolt tuleb see hala üldjuhul. Need kaks idiooti, kes väljakule jooksid, tuleks oksa tõmmata.

                      Kommentaar


                        Kahju, et sihukseid mänge kodus ära võtta ei õnnestu, kuradi kahju. Natuke lohakust ja kuri karjas. Kas esimesel ja teisel poolajal oli erinev kohtunik?
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co
                          Miks sa oled siin foorumis?
                          Miks sa oled siin foorumis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fernando9 Vaata postitust
                            Miks sa oled siin foorumis?
                            Mis su probleem on ?
                            Oled uhke et Eesti kaotas?
                            On sul häbi olla Eestlane ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
                              Mis su probleem on ?
                              Oled uhke et Eesti kaotas?
                              On sul häbi olla Eestlane ?
                              Ei, mul on kahju, et Eesti kaotas ja mul ei ole häbi olla eestlane.
                              Lihtsalt närvi ajas see loll utoopiline 3-0 võidu jutt. Eesti ei võida ühtegi suurt jalgpalliriiki. See on iseenesest suht loogiline ka.

                              Kommentaar


                                Suhteliselt kole mäng itaallastelt. Eesti esimene poolaeg oli meeldiv üllatus. Ei saanud aru miks Rüütli vahetustega viivitas. Ei saa aru mis jura kõik ajavad et kohtunike vile oli täielik saast? Vile oli täiesti OK. Kui tahate mõnda ebanormaalset vilet näha, siis youtubest võite vaadata mõnda viimaste aastate Interi ja Roma kohtumisi vms. Ja pealegi miks peaks Hispaania kohtunik soosima itaallasi? Kas mitte need riigid üksteist kohe üldse ei salli?! Niiet kohtunike suunas on küll väga lapsik ja põhjendamatu pahameel.PUNKT
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X