320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Edson Vaata postitust
    Kui Rüütli jättis Kingi välja ainult taktikalistel kaalutlustel siis oli see lauslollus. Kruglov on tubli kohatäitja aga ta ei loo midagi. Pole see Kruglov ka kaitses mingi kunn, selgelt on meeles olukord, kus Kruglov lonkis tagasi, palliga mees oli tast kiirem ja äärekaitse sattus suurde hätta, kahe mehe vastu. Kink on kaitses mis ta on aga (ääre)ründes on ta meie kõige teravam vend praegu.

    Kiitma peab Itaalia kaitsjaid. Uskumatud vennad, 2m pikkused aga tehnika on nagu Reimil. Tase.
    Noo Kink võib olla äärel meie kõige teravam vend,aga Itaalia vastu ei saa minna mängima selliste ääremängijatega kes lihtsalt ei tööta tagasi.0:0 ja 1:0 seisul oli Kruglov seal vasakul minu arust igati asine ja vajalik.Muidugi kaotusseisus oleks võinud Kinki kiiremini sisse tuua.
    Samas millega see Kink oma 10 platsil oldud minuti jooksul hakkama sai?
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Minu meelest oli ka ōige otsus Kink algkoosseisust välja jätta, sest ta ei ole kaitsele orienteeritud mängija. Küll oleks võinud ta veidi varem sisse panna, kui oli vaja rünnata rohkem. Kink ei paistnud silma seetõttu, sest ta ei saanud plli peaaegu kordagi. Ja kaotasime me ikkagi kaitsemängijate prohmakate tõttu nurgalòökide ajal, mitte seetõttu, et Operit vōi Lindperet polnud.

      Kommentaar


        Seoses pasunatega on suur lootus, et nende kasutamist hakatakse piirama. Sain EJL'lt positiivse vastuse, ning on mitu varianti nende vastu juba.

        Oskan vaid öelda- JESS!!

        Kommentaar


          Nii palju, kui Kink platsil oli, küsis ta kogu aeg söötu ja mängis väga hästi vabaks ennast..Vassiljev üritas talle pikaga ette anda, aga need söödud läksid piima järele...Kink oleks võinud olla kõvasti varem mängus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Stefano Federici? Ma millegipärast kahtlen..
            sarkasm.
            sisule pöörasid tähelepanu?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust


              Ärge kahtlege kohtunikke pärast, ma pole näinud suure asja pärast seda teha.
              Ausalt see penalti et kõik räägivad, mina pole üldse näinud.
              Ee, ma ei imesta, sest sa ju ise mängides vaidled kohtunikuga, vaid siis, kui otsus on sinu kahjuks. Oleks Eesti katsja seda Itaalia ründajaga teinud, nõuaksid sa penaltit, punast ja 3 mängulist bänni.

              Kommentaar


                Mul suht mänguväline küsimus hoopis, õigemini väike palve. On's kellelgi mulle anda/müüa mängukava? Kui staadionile jõudsin, olid juba otsas, kuid kuna ma mängukavasid kogun, siis tahaks väga reedese mängu oma ka kogusse. Kui kellelgi pole sellest kahju loobuda, siis saaksin ise selle rõõmsaks omanikuks.
                Asun ise nädala sees Tartus, kuid ilmselt saaks ka Eesti Posti abiga asjad aetud.
                Pakkumised teha PM-ga.

                Teemasse ka: oli väga meeldejääv jalgpalliõhtu, kaotusele ja ilmale vaatamata!
                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                Kommentaar


                  huh, jõudsin siis minagi koju! väeosast sain välja reede pärast lõunal ja panin kohe võrust tallinna poole ajama, jalad lõpurännakust veel villis :P Päris huvitav oli vormis mängu jälgida, aga kahjuks ei tohtinud täiel rinnal kaasa elada. Aga heitlus oli see-eest põnev ja eesti 1:0 värav täielik taevamanna! natuke tegi meele morniks, kui vassiljev andis mängu lõpuminutitel nurgalöögi ja ma söandasin põnevusest püsti tõusta, patsutas turva õlale- istu toolile tagasi.. jääd ette.. Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt võiks säärasel hetkel kogu staadion püsti seista!

                  kohtunik oli hispaanlane, see ütleb kõik!
                  tuulefännid on maruvinged! Kiitus Jansale!

                  Kommentaar


                    Päris huvitav oli vormis mängu jälgida, aga kahjuks ei tohtinud täiel rinnal kaasa elada. Aga heitlus oli see-eest põnev ja eesti 1:0 värav täielik taevamanna! natuke tegi meele morniks, kui vassiljev andis mängu lõpuminutitel nurgalöögi ja ma söandasin põnevusest püsti tõusta, patsutas turva õlale- istu toolile tagasi.. jääd ette.. Minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt võiks säärasel hetkel kogu staadion püsti seista!
                    Loodan, et saatsid selle turva pikalt?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Lisaks tõstaksin esile Klavanit, kes Pepest sita mulje jättis ja meedia materdas teda hoolega - aga kuhu jäi Raku kiitmine?!
                      Ei taha küll Rakut maha teha, aga Pepe ongi sitt.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kas kusagil oleks võimalik näha mängu täispikkuses ka ?
                        Koondise põhimängija

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          OT:

                          muideks, Angelo Nerazzurro - sina olid see kes peale mängu bulldogi pubisse läks?

                          Ei, läksin koju magama

                          Kommentaar


                            Algselt postitas umbadapopp Vaata postitust
                            ANGELO, ma ei saa aru, kuidas sa saad selle tulemuse üle nii uhke olla, et paned endale 1:2 scoreboardi endale iga postituse alla.. Itaalia peaks olema palju parem, kui see
                            Ja kõigile teistele itaallastele ütleks, et minu ainukene etteheide kohtunikule on see, et võrdsed olukorrad läksid itaallaste kasuks, sellega te peate nõustuma
                            Mul üks suur küsimus suurele ringile ja eriti itaallastele, mida kirjutas itaalia meedia pärast mängu ?
                            Noh, ma olen ikka uhke sest me tulime tagasi 1-0 ja vaheajal Eestalestel oli palju eufooria nagu mäng oli juba külmkappis, see on alati magus jalgpallis Plus, ma elan välismaal, ja Eestis, see minu jaoks (ja arvan teiste itaallaste jaoks) see võit on kõige tahtsam. Kindlasti, kui veel elaksin Itaalias ütleksin: fakk, kuidas ainult 1-2 võidame selle väikese maaga? Jah kommentar itaallastelt Itaalias on kindlasti see.
                            Seda asja kohtinukuga juba toimub suurte-väikeste klubide vahel. Aga ausalt, ma pole näinud mitte midagi eriliselt skandaalne (Taani kohtunik Braasiliaga oli täitsa kahjulik hoopis).
                            Nad ütles et mängisime sittasti esimese poolajal, et Eesti oli väga tubli, meie kaitseliin magas, Sirigu eksis ja värav tuli. Kindlast meedia arvab et kannatasime liiga palju Eestiga aga tee on õige ja Cassano on meie mees.
                            Perpeksitivseelt see meekonnal on tulevik käes. Aga on tõde et see oli teie parem śanss, 3.6.2011 ma arvan on juba teistsugune.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                              Ei taha küll Rakut maha teha, aga Pepe ongi sitt.

                              Pepe ei ole meeskonna taset väärt.
                              Ta on kahjulik nagu Iaquinta et ma loodan mitte enam näha Azzurri särgiga...

                              Kommentaar


                                Kõige hullem on see, et kahest cornerist lasime ära lüüa kui meil on kastis Rähn,Piiroja, kelle omad peavad siuksed pallid olema. Ja kus Itaalia mängul muusika oli? Varem on küll vaheajal muusika mängind, aga nüüd oli 2 laulu ja ülejäänd aja olid mingid reklaamid. Aga ehk Viasat sai vaatajaid juurde sellega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X