320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    kas ma eksin ,kui väidan ,et tribüünide alla viies lendas mingi fustreeritud pealik talle päris julmalt kallale.
    Just nii oligi, nägin ise ka seda. Tegemist ühe suurima neandertaallasega "meeskonna" tiimis. kiilakas, habemik-üliloll, ülereageeriv ja labiilse närvikavaga tüüp


    Most Wanted

    Läänetribüüni pool liputanud küljekohtunikul oli vist isegi südametunnistus olemas, miks muidu kohe pärast lõpuvilet kiiresti tunnelisse tõttas ja sealt siis väljakule piiluma jäi
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      karjusid aegajalt aint Italia, Italia.

      Aga Eesti fänne on Itaalias ilmselt rohkem kui Itaalia fänne Eestis. Suur jalkariik see Itaalia?
      Asi selles nimelt, et reisivaid fänne oli tõenäoliselt väga väga vähe. Kaldun arvama, et tugev enamus neist olid turistid, kes sattusid Tallinnas olema (augustikuus on Tallinnas alati meeletud Itaallaste-Hispaanlaste hordid, nii et inertsist on paljud ka sept alguses siin) pluss kohalikud itaallased ning seejärel reisivad fännid. Kujutagem ette kui raske oleks kuskil välismaal mitutkümmet eestlast laulma ja skandeerima saada, kellel ei ole chantidest õrna aimugi.

      Kommentaar


        Algselt postitas -thierry-
        Minu arvates 1-1 värav jääb Taavi Rähni hingele, ta ei katnud kohe mitte kedagi.
        Rähn kattis ju Chiellinit- jäi küll temast maha, aga siiski üritas. Piiroja ütles ise ka, et esimene värav läheb tema kapsaaeda, sest joostes pikema mehe peale jättis ta tema katta olnud Cassano valveta. Imelik oli ka Vungi ja Klavani tegevus, kes kahekesi jälgisid De Rossit jättes Kugliarella täiesti valveta (pigem oli see küll Klavani pask).

        Aga sellest ma ei saa siiani aru, kes teise värava puhul Bonuccit oleks pidanud katma.

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Viimase platsilejooksnud Jimmy Jumpi kinnivõtmisel oli kõik ok aga kas ma eksin ,kui väidan ,et tribüünide alla viies lendas mingi fustreeritud pealik talle päris julmalt kallale. Tahaks teada kas meest koheldi seadustest lähtuvalt.. Mäletatavasti peksid mölakad turvad Jurmalas Jansal näo segi nii ,et ta pidi isegi operatsioonil käima.
          Täiesti paras ju! Mis ta peaks sinu arust nüüd õigust hakkama taga nõudma?

          Usun, et mehel on endal mõistust peas küll ja ei hakka siin mingit seadust taga ajama. Mida ta ootas sinu arust väljakule joostes? Romantilist duetti ning Luikede Järve lõppmängu turvameeste esituses? Loogiline, et tüübile lennati sisse ja pärast anti naha peale ka. Täiesti õige tegu ju.

          Kutt teeks endal ainult margi täis, kui hakkaks meedias pasundama, et talle tehti liiga.
          Julged teha, siis lepi tagajärgedega.

          Kommentaar


            Postimehes on nende kahe klouni pildid kah: http://sport.postimees.ee/?id=308440

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Aga sellest ma ei saa siiani aru, kes teise värava puhul Bonuccit oleks pidanud katma.
              Puri? Jäi selle jooksu ajal kuuejoonele passima.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Postimehes on nende kahe klouni pildid kah: http://sport.postimees.ee/?id=308440
                Mis sa pildist vaatad, vaata videot: http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=10382

                Keegi rääkis siin vahepeal, et hakkab looma ja rahvas vilistab, kui vastasel pall. No olin fännisektoris, pool fännikat hüüab oma klassikalisi hüüdeid ja teine pool vilistab. Vahepeal oli mitu korda kuulda kuidas mujal tribüünil lauldi valel ajal või teisi hüüdeid. Kindlasti vaja edaspidi ruuporeid, et staadion kõlaks kui üks hääl, sest küljetribüünidel elati eile hästi kaasa ja prooviti fännidega koos laulda.

                E: Mask sul vist siis meedia pleyeriga mingid jamad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                  Mis sa pildist vaatad, vaata videot: http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=10382
                  Ei näe millegipärast ERR videosid. Arvatavasti on midagi puudu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Puri? Jäi selle jooksu ajal kuuejoonele passima.
                    Mulle tundus ka Puri, aga see oleks rämedalt ebaloogiline, et meie koondise jupats kataks vastase meeterüheksakümnest keskkaitsjat.

                    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                    Keegi rääkis siin vahepeal, et hakkab looma ja rahvas vilistab, kui vastasel pall. No olin fännisektoris, pool fännikat hüüab oma klassikalisi hüüdeid ja teine pool vilistab. Vahepeal oli mitu korda kuulda kuidas mujal tribüünil lauldi valel ajal või teisi hüüdeid. Kindlasti vaja edaspidi ruuporeid, et staadion kõlaks kui üks hääl, sest küljetribüünidel elati eile hästi kaasa ja prooviti fännidega koos laulda.
                    Ise olin ka lõunatribüünil täpselt keskel ja see jubedalt häiris, et ühel pool lauldi üht ja teisel pool teist. Vasakusse kõrva tuleb laul "Hommikul kui tõuseb..." ja paremasse kõrva lihtsalt "Eesti-Eesti" skandeerimine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Mulle tundus ka Puri, aga see oleks rämedalt ebaloogiline, et meie koondise jupats kataks vastase meeterüheksakümnest keskkaitsjat.
                      Ju on siis tsoonid ja Puri ei tohtinud kuuekasti minna. Rüütli pask.

                      (ei ma ei mõtle seda tõsiselt. ei viitsi tegelikult analüüsida + näpuga näidata)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Miks mitte ükski ei tõsta Puri mängu esile? Väga julgelt trikitas ja mängis itaallastest läbi, siin ainult kriitika. Kurat mehed, olgem positiivsemad, selliste mängude nimel tuleb elada. Jalgpall ongi seetõttu maailma populaarseim ala.

                        Kamoon, olgem ikka sõbrad edasi
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Nojah, täiest perses. Kohtunik võiks ennast vahelduseks ära tappa. Äraostetud ahv. Kaks andmatajäänud penaltit ja hulk valesid otsuseid. Makaronid aga tõestasid taaskord, miks nad minus tekitavad antipaatiat. Tegemist on täiesti mõttetute ülehaibitud ja ülemakstud mängijatega, kelle oskused piirduvad pika palli ette löömise, teesklemise, vingumise, nutmise ja mänguaja venitamisega.

                          Eestlased mängisid väga hästi. Makaronid suudeti oma kastist eemale hoida ja rünnakutel suudeti ohtlikke olukordi tekitada, paraku munn nimega Carlos Velasco Carballo tegi kõik selleks, et Itaalia võidaks. Lõpuks sai ta siis oma tahtmise. Normaalse kohtunikuga oleks saanud vähemalt 1 punkti.

                          Arusaamatuks jääb see ainult, et miks Rüütli mängitas lõpus Kinki paremal äärel ja Purjet vasakul äärel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Nojah, täiest perses. Kohtunik võiks ennast vahelduseks ära tappa. Äraostetud ahv. Kaks andmatajäänud penaltit ja hulk valesid otsuseid. Makaronid aga tõestasid taaskord, miks nad minus tekitavad antipaatiat. Tegemist on täiesti mõttetute ülehaibitud ja ülemakstud mängijatega, kelle oskused piirduvad pika palli ette löömise, teesklemise, vingumise, nutmise ja mänguaja venitamisega.

                            Eestlased mängisid väga hästi. Makaronid suudeti oma kastist eemale hoida ja rünnakutel suudeti ohtlikke olukordi tekitada, paraku munn nimega Carlos Velasco Carballo tegi kõik selleks, et Itaalia võidaks. Lõpuks sai ta siis oma tahtmise. Normaalse kohtunikuga oleks saanud vähemalt 1 punkti.

                            Arusaamatuks jääb see ainult, et miks Rüütli mängitas lõpus Kinki paremal äärel ja Purjet vasakul äärel.
                            Nad ise vahetasid ääri vahepeal.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Lahe on aastaid ja aastaid pärast igat Eesti kaotust või viiki lugeda vingumist kohtunike suunal. Minuarust oli vilepartii igati keskmine. Kui koduvilet soovite, siis hakkake fakin kossu vaatama. Idikad.

                              Kommentaar


                                [QUOTE=Darren;1223146]Minuarust oli vilepartii igati keskmine./QUOTE]
                                Keskmine? Miks näiteks too idioot itaallaste väravas kollast ei saanud aja venitamise eest? Pareikole oleks selle aja peale ammu punane antud. Kohtunik oli topeltmunn. Ma ootan seda päeva, kui ta ära sureb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X