320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unustasin veel mainida, et Itaalia fännid olid väga kusised. Mitte kordagi ei olnud neid kuulda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
      Unustasin veel mainida, et Itaalia fännid olid väga kusised. Mitte kordagi ei olnud neid kuulda.
      karjusid aegajalt aint Italia, Italia.

      Aga Eesti fänne on Itaalias ilmselt rohkem kui Itaalia fänne Eestis. Suur jalkariik see Itaalia?

      Kommentaar


        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
        Unustasin veel mainida, et Itaalia fännid olid väga kusised. Mitte kordagi ei olnud neid kuulda.
        Neid oli siit ja sealt , Soomest ,Rootsist ,Lätist ja Eestist. Ma puutusin oma müügitelgis nendega päris palju´kokku .Olid väga sõbralikud , nagu välismaalased ikka. Tifosid nad ei olnud.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Piioja võttis 1-1 värava enda kanda. Kas neil on siis kokku lepitud, et viiekasti esisel peab tõesti Raio kolme mehe vastu KÕIK ära klaarima. Krt tõsiselt, korneri ajal oleks igal vandil pidanud üks makaron pihus olema. Ma mõistaks, et mõnikord jookseb kastis mees hästi vabaks ja pääseb löögile aga neil polnud absoluutselt kedagi läheduses järgigi jooksmas.

          ETV ülekanne oli ka päris halva tasemega. Korduseid ei saanud korralikult, kui näidati oli mingi hägune aeglustus ja mõnikord ei saadud olukorda korralikult pilti(Puri löök ntx. Ei näinud kas oli latt, näpuotstega tõrje või lihtsalt napilt üle löök).


          Kruglovi penalti olukorda sooviks samuti uuesti näha.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Kruglovi penalti olukorda sooviks samuti uuesti näha.
            sport.err.ee intervjuuvideodes on see olukord sees, kuigi jah mitte kõige paremini. tõmbe hetkel täpselt üks itaallane jookseb veidi ette. Aga kindel penalti oli.

            Kommentaar


              Huvitav, et fifa rõhub ju ausa mängu reeglitele aga kohtunike suhtes need ei kehti või?

              Kommentaar


                Viimase platsilejooksnud Jimmy Jumpi kinnivõtmisel oli kõik ok aga kas ma eksin ,kui väidan ,et tribüünide alla viies lendas mingi fustreeritud pealik talle päris julmalt kallale. Tahaks teada kas meest koheldi seadustest lähtuvalt.. Mäletatavasti peksid mölakad turvad Jurmalas Jansal näo segi nii ,et ta pidi isegi operatsioonil käima.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Keegi oskab ehk jagada linki kus näeks mängu täispikkuses ??
                  >>

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                    Kuule mees, sa imed ikka lulinal. Mõistan su muret, et suured jumalad tulid koduhoovi & nüüd kerad nõnda puhvis. Pole ju teps mitte igapäevane näha kilulinnas mehi, kes muidu kaunistavad nii sinu kui ka paljude teiste väikeste poiste magamistoa seinasid postri või mõne muu kritselduse näol.
                    Kui kingamaa nõnna kodune on, siis tao see keel ka kahe kõrva vahele. Ära enam eesti keeles kirjuta, ma parema veeriks su kodukeeles neid kokkuvõtteid.

                    Fakt on see, et Eestlased (just nimelt Eestlased suure algustähega) tegid täna kõva esituse. Igati rahul, suurele jalgpalliisale näidati koht igatahes kätte. See, mida ruigab Prandelli või Prindelli meedias, ei oma tähtsust. Vabandused suurelt jalgpalligurult & eks üritab oma sitta lappida. Itaallased olid mannetud, ilmselt veel 2006 MM jalgades.

                    Nüüd on nõnnamoodu, et mis kehvasti see uuesti. Itaalias keedame suppi!

                    Müts maha vastaspoole supporterite ees, kes austavad oma kodumaad ning vastaseid. Wannabe itaallased imevad lulinal.

                    Jään nüüd mahvia peakontorist itaallaste ametliku esindaja nerrazzuro kõnet ootama. Side lõpp.
                    Kuule, võtta rahulikult.
                    See on lihtsalt jagpall.
                    Ma olen kindel et kui Eesti oleks võitnud siis siin oli kõik ´makaron võtta välja´ jne.
                    Ma olen täitsa viisakas mees sinu jaoks et jätan sinu provotseriimist maha.
                    Toetan ikka Eestit teiste maade vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Sa oled ikka super ennustaja - oled jälle neli kõige tõenäolisemat tulemust jalgpallis ritta suutnud seada. Tulevane kihlveobiljonär, võta küpsis.

                      Sina olid see ****, kes interi lipu staadionile vedas?

                      BTW@eufooria - poolajal küsisin estonilt sinu numbri
                      Ja, see oli mina muidugi
                      Interi lipp oli näinud telekas ka.
                      Ja, mul oli mingi 4-5 kõnet vaheajal...aga mängulõppes mobiil vaikne, miks pärast ei tea...

                      Kommentaar


                        Tere,

                        kas ma olen ainuke, kes on täheldanud, kuidas kodanik "meesmuiste" on aastaid teinud ERRis Edgar Savisaarele varjatud reklaami või on neid inimesi veel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          Eesti kodumangudel muude riikide vastu olete ka statal, seekord siis Eesti lipuga? nuud peaksite Eesti poolt olema, et konkurentidelt punkte roovida
                          Mul on mängudepakett, tulen ikka ja Eestit toetan!
                          FORZA ESTONIA nüüd!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            karjusid aegajalt aint Italia, Italia.

                            Aga Eesti fänne on Itaalias ilmselt rohkem kui Itaalia fänne Eestis. Suur jalkariik see Itaalia?
                            Eesti-Itaalia ei liigu palju fänne välismaale minna...aga üldiselt, Itaalia valikmängudele välismaal palju fännid ei lähe.

                            Kommentaar


                              Estonia vs Italy 03.09.2010 Euro 2012 Qualifiers Anthem of Italy

                              Estonia vs Italy 03.09.2010 Euro 2012 Qualifiers Anthem of ItalyLilleküla A.Le.Coq Arena (stadium).Estonia vs Italy 1:229´ S. Zenjov---------------------60` ...


                              Kuidas siin foorumus Youtube tage saab lisada?

                              Kommentaar


                                kus foorumiavarustes on see fitti tsitaat roma avatarist ja händikäpi tunnusest?
                                ___
                                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                                Unustasin veel mainida, et Itaalia fännid olid väga kusised. Mitte kordagi ei olnud neid kuulda.
                                Suht hea reageerimine oli ka eestlaste. Nii kui midagi tekkima hakkas tuli vilelaine summutamiseks peale. Nagu päriis juba
                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                sport.err.ee intervjuuvideodes on see olukord sees, kuigi jah mitte kõige paremini. tõmbe hetkel täpselt üks itaallane jookseb veidi ette. Aga kindel penalti oli.
                                Bonucci märkis selle jooksu enda intekas ka ära.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X