320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Itaalia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Mulle meeldib mu praegune töö, aitäh pakkumast siiski.

    Tore teada, et Meeskond siis mängul head turvamistööd tegi.
    Seda ma ei maininud. Kriitika võiks olla ikkagi konstruktiivne. Kole on vaadata, kuidas inimesed, kes kritiseerivast valdkonnast tegelikult mõhkugi ei tea, õli tulle viskavad.
    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

    Kommentaar


      Mis ma siin ikka konstruktiivset kriitikat kokku ajan. Trahv pole teada, lepingud pole teada jne.

      Lihtsalt ei saa öelda, et 2 imbetsilli on kõiges süüdi. Lambad nad on ja lambaks nad jäävad. Ma sügavalt kahtlen, kas EJL ja Meeskond on piisavalt vaeva näinud, et siukseid võimalusi vähendada ja kuidas tegutseda sellises olukorras. Loodetakse, et natuurilt rahulik eestlane mässu ei tekita.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Mis ma siin ikka konstruktiivset kriitikat kokku ajan. Trahv pole teada, lepingud pole teada jne.

        Lihtsalt ei saa öelda, et 2 imbetsilli on kõiges süüdi. Lambad nad on ja lambaks nad jäävad. Ma sügavalt kahtlen, kas EJL ja Meeskond on piisavalt vaeva näinud, et siukseid võimalusi vähendada ja kuidas tegutseda sellises olukorras. Loodetakse, et natuurilt rahulik eestlane mässu ei tekita.
        Juba parem ju
        "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

        Kommentaar


          Algselt postitas Markko Vaata postitust
          ..või kabuurist püstolit haarama (mida märulipolitseil staadionil eeldatavasi niikuinii olemas pole).
          Mul on ka Politseiga head suhted - teevad nad ju kõigest oma tööd, kuid seda siiski täpsustaksin, et mitte küll märulipolitseil, kuid tavalistel "helkurvestidel" olen küll arenal kabasid vöö peal piisavalt näinud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            See polnud mingi märulipolitsei. Tavalised antsud relvad vööl.

            Kommentaar


              ..vaatan EJL kodulehelt niipidi ja naapidi ning nagu ma aru saan siis ootab meid järgmisel aastal ees kaks võõrsil mängu Itaaliaga!





              ... ei tea kas 6.juuni mäng läeb fännide rahutuste tõttu kordamisele, või läeb karistuseks kordusele siis nüüd meie kodune mäng kui kaks venda väljakule jooksid?

              P.S. Saab vist juhtuda ainult meil....
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                ..vaatan EJL kodulehelt niipidi ja naapidi ning nagu ma aru saan siis ootab meid järgmisel aastal ees kaks võõrsil mängu Itaaliaga!





                ... ei tea kas 6.juuni mäng läeb fännide rahutuste tõttu kordamisele, või läeb karistuseks kordusele siis nüüd meie kodune mäng kui kaks venda väljakule jooksid?

                P.S. Saab vist juhtuda ainult meil....
                Parandasin selle vea ära ja loodan, et ei kutsu kurje vaime välja, kui ütlen enda õigustuseks, et mina seda ei tekitanud.

                Kommentaar


                  Sorry, vale teema aga Eesti-Horvaatia mängul oli 0 pealtvaatajat??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust
                    Sorry, vale teema aga Eesti-Horvaatia mängul oli 0 pealtvaatajat??
                    http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/prot...id=1&proto=354
                    No nii, lisan sinna ka siis vastava numbri. Seda viga võib minu süüks pidada.

                    Kommentaar


                      mees, mille eest sa palka saad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        mees, mille eest sa palka saad?
                        vigade,mida rohkem seda uhkem
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          ja kes ei tee vigu?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            ja kes ei tee vigu?
                            Edgar Savisaar

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
                              Edgar Savisaar
                              heeheee

                              Kommentaar


                                ma siin vaatasin Eesti-Itaalia mängu materjale üle. Järsku ehamatuga märkasin, et oi cannuman pildis, aga Itaalia särgi ja lipuga. Hmm, tea kas peaks füüsilise noomituse tegema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X