320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võta välja Serbia!!!

    Kommentaar


      Bravi!Congratulazioni!
      Olen rõõmus Eesti fännidele ja meeskonnale, see tulemus on ära teeninud!
      Nüüd kõik heameelega staadionile T´l!
      FORZA ESTONIA!!!

      Kommentaar


        sarap:ka vunk on eestlane!

        Kommentaar


          Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
          Teoreetiliselt peaks Eesti kahe parem hulka minema küll, kuigi hetkel Sloveenia-P.Iirimaa mängu seisu ei ole vaadanud.
          Kulla mees, mängitud on kolm kohtumist kümnest.

          http://gadgetsteria.com/wp-content/u...8/facepalm.jpg (minu esimene)

          Kommentaar


            Ulme!
            Kink ftw!

            Kommentaar


              MEGA SUPER !
              Aga tegelikult oli kohtunik ka normaalne.

              Kommentaar


                Eesti Euroopa viie suurima jalgpalliriigi hulka? TEHTUD!

                Kommentaar


                  Super mäng,Eesti läheb üha paremaks :P

                  Kommentaar


                    Väike Eesti, Väike Eesti! Mida Sa teed? Võidan, Võidan olen kõva Mees!
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Olen Eesti koondise jalgpalli mänge enam kui 10 a. vaadanud, aga midagi nii võimast pole veel minu silmad näinud.

                      SUPER, EESTI!

                      Kommentaar


                        VÄGA HEA !!! Kahju, et Raiot järgmises mängus pole!
                        noob

                        Kommentaar


                          Kas koondisel on veel mõnel äsja MM-il osalenud riigiga mängude seis meie kasuks?
                          Poisid ise ka ei uskunud vahepeal, et neil nii palju ruumi antakse, mitu korda oleks võimalust kiire sööduga midagi teha aga hoog tõmmati maha.
                          Purje oli küll pettumus, mitu korda jooksis puntrasse ja kaotas palli.

                          Ehh, lahe! Tuli see kaua oodatud võit "suure" vastu valikmängudes!

                          Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                          Eesti Euroopa viie suurima jalgpalliriigi hulka? TEHTUD!
                          Sa ei pea lollusi postitama ( ei pea tsiteeritut ainult silmas), saada mazzile privaatsõnum ja kanna ta kontole 25 eeku, saad 1000 postitust automaatselt juurde ja säästad kaasfoorumlasi enda rumalusest
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Ghana + Austraalia = Eesti
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Ajalugu on tehtud.

                              Rohkem kui 19 aastat peale taasiseseisvumist, mil Eesti koondis taaskord rahvusvahelisel areenil pallib, suudeti lõpuks teha selline resultaat, mida iga maarjamaa vutihuviline hingesopis lootnud.

                              Kui seni olid meil viigid valikmängudes ja eelmisel aastal oktoobris valikmängu võit Belgia üle parim tagajärg, siis tänane etendus lööb selle tähtsusetu mängu eelmisest aastast Ale Coq-il kindlasti auti. Võõrsil võit Serbia üle. No mida veel tahta.

                              Kuigi serblaste esmane värav oli õnnega pooleks, siis said nad samamoodi ise omale sisse. Nii Kingi eht Robbenlik vasakuga pauk kui Vassiljevi litter olid tõelised kompvekid ja kindlasti ühed suurimad kandidaadid parima koondislase värava nominendiks.

                              Nüüd tuleb teisipäeval kindlasti üritada sloveene ka võita, sest see tsükkel võib meile ehk päris kauneid emotsioone veel pakkuda ka järgmisel aastal ehkki pikk tee on veel käia, et isegi play-off kohast unistada rääkimata otse finaalturniirile kvalifitseerumisest.

                              Sellise tulemuse valguses on tõeliselt hea meel olla eestlane.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Posting In Epic Thread

                                Go Eeesti!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X