320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serbia-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Steiv ! Kui sinu klipid on üsna seeditavad siis Oliver Lomp vastupidiselt ei saa üldse Serbia jalgpallile ja spordile pihta.. Ühes uudises teatab ta ,et luges kohalikke lehti ja jalgpall polnudki esileheküljel ,millest kukkus mees järeldama ,et Serbia polevat jalgpalliriik.
    Serbia on ühes mõttes täiesti fenomenaalne riik ,et näiteks jalgpalli ja korvpallifännid käivad üksteist toetamas ,kui nad on sama klubi poolehoidjad.
    Heaks näiteks on Belgradi Partizan.
    Meil paraku on selline asi täiesti mõeldamatu . Samas ,kui Floral oleks oma korvpallisats ,millest Aivar vist kunagi midagi isegi mõtiskles siis läheksin ma küll neid vaatama ja toetama.
    Meil saaks Kalev seda sama asja propageerida.
    Serbias on üldse kõik pallialad niivõrd kõval tasemele ,et ,kes parajasti mingil suurvõistlusel edukalt mängib ( hetkel võrkpalli MM ) siis sellest ka rohkem kirjutatakse.
    Aga olles ise Belgradis käinud tean omast käest ,et jalgpalli vastu ei saa seal siiski mitte ükski ala ta vaieldamatult suurima toetajaskonnaga ala.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas martn26 Vaata postitust
      Krt saage juba aru, et seal ei ole vahet kes kohtunik on.. kohtunikud on spordiga tegelevad neutraalsed inimesed.... Tõesti ei usu, et hakkab keerama seepärast, et oleme EESTI VABARIIGI koondis....
      Kohtunikul on auasi vilistada oma mäng nii ära, et kellegil pole pärast põhjust kaevata.. pealegi olevat see selle mehe esimene sellel tasemel vilistamine (minumäletamistmööda)...

      Kui ta midagi valesti vilistab, siis seetõttu, et ei märganud, ei näinud hästi, ning närv sees oma esimese sellel tasemel vilistamise peale...

      hakkab üle viskama juba see, et jalgpall, mis on rahvusvaheliselöt üks kõige vähemrassiprobleemne spordiala...et fännid keerutavad ise probleeme üles....... ühes klubis mängivad nii neeger, venelane, sakslane, kui ka juut.. kusjuures on vägah ead sõbrad..
      + jalgpallurid ikkagi enamus austavad vastasmeeskonda, arusaadav, et vahest keevad mehed ülej a saavad hakkama lollustega, aga selleks on kohtunik, kes viibutab oma värvilisi kaarte, kui talle tundub, et asi ikka käest ära hakkab minema!

      Vinguge vähem ja avaldage toetust, see mäng nüüd näitab, kui palju on eesti arenenud paari aastaga!
      no tõmba natuke tagasi. igal võimalusel kohe juttu rassiprobleemile juhtida ka ei maksaks. tõmbad tühjast tüli üles. suur rahvastevaheline sõprus ikka ennekõike
      siin pole küsimus praegu mitte niivõrd ohus, et vilistatakse Eesti vastu, vaid pigem selles, et vilistatakse Serbia poolt.. nende kahe slaavi rahva "vendlus" pole kellelegi saladuseks. ma üldse ei saa aru, kuidas võidakse tulla selle peale, et panna keegi "kogemusteta venelane" niisugust mängu vilistama.

      Kommentaar


        kasutades nerazzurro suurepärast (!) sõnavara, arvan ma, et "ette nutta" pole mõtet. eks paistab, mis vilemees õhtul teeb. vaevalt, et midagi hullu, aga kui ta juhuslikult ongi eestlaste vastu meelestatud, siis on hiljem ilmatuma palju aega tema kirumiseks. mis selle üle ikka praegu muretseda.

        Kommentaar


          Kui Eesti koondis peaks olema parem siis kohtuniku mäng seda ei mõjuta. Kui sellist asja ei juhtu, mis võõrsil mängus Armeeniaga ühes valiktsüklis siis pole ka hullu midagi. Aga mis seis õnnestunud oleks, kas 0-4 kaotus oleks edasiminek mida Rüütli loodab?

          Kommentaar


            Eesti võidab 1:0 , 72 minutil (SAAG või Zenjov)

            Kommentaar


              Algselt postitas Herr Vaata postitust
              Eesti võidab 1:0 , 72 minutil (SAAG või Zenjov)
              Vot siis oleks pidu, aga pigem lööb Raio peaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                Vot siis oleks pidu, aga pigem lööb Raio peaga.
                Või Vassiljev või Kink kauglöögist .... ja pidu oleks ikkagi.

                Kommentaar


                  Võiduga tõuseks Eesti tõenäoliselt 2 parema hulka ehk reaalsele edasipääsu kohale.

                  Kommentaar


                    Näen et ikka optimism ei kao
                    Okei, ma loodan seekord tulemus tuleb, edu!

                    Kommentaar


                      Hea meelega, loeks juba mis algkoosseisuga minnakse platsile.

                      Kommentaar


                        Tuleb kõva saun või viik läbi ussi m...i või...

                        Kommentaar


                          Ma nägin unes 2:0 Eesti võitu. Kui see tõelisuseks saab, siis tuleb järgmise sellise unenäo peale Triobetis maja mängu panna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                            Seda ma ju tean, rääkisin T´l muidugi: http://kava.ee/?page=chngroup&cgid=2...ack=chngroup,2
                            YLE1, YLE2, rahvus kanaalid...

                            Pealegi on Yle ennegi teinud päev kaks enne mängu kavas muudatusi
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Rüütli midagi mainis, et ei jää lootma ainult kontratele (ehk siis zenjovi kiirusele), mida ma aga eriti ei usu, aga kui ta peab oma sõna, siis võiks minna 4-3-3(võib ka võtta seda kui 4-5-1 või kuna ääre ründajad on madalamal kui tipu)

                              -------------Pareiko-----------
                              Jääger---Piiroja-- Rähn---Klavan
                              -----------dmitrjev ---------
                              ------Vassiljev-----?????-----------
                              Zenjov --------Saag--------Kink

                              Minu ideaalis võtaks Zenjov Puri koha ära, kuna Zenjov on sel positsioonil karpatys väga hea, aga Puri mäng Itaalia vastu mulle ei meeldinud eriti, mulle tundus nagu ta ei tea mida selle krdi palliga teha edasi, kui ühest mängijast oletame, et on mööda mänginud.. (see ainult minu arvamus. Puri samas on ka teinud vägagi häid mänge, aga eks terve see koondis ole veits ebastabiilne aegajalt)

                              Eks paistab, Rüütli vast teab paremini vastast ja Eestlaste võimekust, kui mina/meie ..

                              Kommentaar


                                Kui ma Vikerraadio mürast taustal õigesti aru sain siis minnakse ikka sama koosseisuga mis Itaalia vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X