320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enamasti on see ok, et Eesti koondis kaotab ja mõnikord suurema skooriga. See on täiesti realistlik. Sitt variant on see, et kui Eesti kaotab ja mängupilt on kohutav ja selgelt mängitakse alla oma tavalise võimete. See teeb rohkem kurvemaks. Paraku oli Eestil sitt mängupilt Gruusia vastu.

    Tuleb ära unustada ja edasi minna. Järgmised mängud vaatab uuesti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Fc.
      Natukene rohkem kui kuu aega jäänud. Ma ei leia kuskilt Läti -Eesti mängupaika.
      Oskab keegi natukene valgustada?
      Daugava staadion Riias.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        Kallid.
        Ametlik uudis ja piletid?
        Piletiinffi veel pole ja EJL pole ka mängupaika välja hõiganud.
        Aga peaks olema Daugava staadion. Lätlased nii väidavad.
        FC Flora

        Kommentaar




          Belgia vs Eesti mäng stuudios analüüsimisel, Roberto Martinezi ja Thierry Henry poolt. - KDB mäng siis eelkõige.

          Kommentaar


            Reim ütlustest, et Flora kaudu saab koondisesse: seda on natuke valus kuulata
            Täna kogunes esmakordselt pärast märtsikuud Eesti rahvuskoondis. Koondise peatreener Martin Reim selgitas ajakirjanikele nii oma valikuid, eesmärke kui ka ütles, mida ta arvab nendest juttudest, et Floraga liitudes koondisesse saab.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Reim ütlustest, et Flora kaudu saab koondisesse: seda on natuke valus kuulata
              http://soccernet.ee/artikkel/reim-ut...-valus-kuulata
              Veidi võttis kulmu kergitama kui emotsionaalselt soccernet.ee kaitses EJL-i sama artikli facebooki kommentaarides. Omanik annab vaikselt tooni.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Veidi võttis kulmu kergitama kui emotsionaalselt soccernet.ee kaitses EJL-i sama artikli facebooki kommentaarides. Omanik annab vaikselt tooni.
                Kusjuures ka mind pani natukene üllatma see soccerneti vastus seal. Ma saan aru, et kõigil jalgpalli fanattidel ja huvilistel ja kes sellega seotud neil on ka väga tugevalt enda arvamus antud olukorra kohta ja nii peabki olema, aga soccernet enda nimealt ja võiks jääda natukene sõltumatuks. Esindab ju see portaal ju kogu soccerneti ja kõiki inimesi, kes sellega seotud on ja milleks hakata natukene liialt isikliku arvamus selle konto alt postitama.

                Ma saan aru et Soccernet ja EJL teevad koostööd ja see ei ole vale, sest väga õige et suurim jalgpalliportaal ja Eesti jalgpalliliit teevad koostööd ja nii peabki olema, aga Soccerneti jaoks võiksi piirduda asi ainult täpselt selle Reimi arvamusliku artikkli edestamisega mitte enda arvamuse avaldamisega sinna alla või kellegi nn paika panemisega. Selleks on ju kõigil Soccernetiga tegelevatel inimestel isiklikud facebookid ja millega saab all arvamust avaldada. Siinkohal ka ütlen kohe ära teades enda imagot siin foorumis, et tegu ei ole mitte mingisuguse rünnakuga ei Soccerneti ega järjekordselt EJL suunas vms, et keegi valesti välja ei loeks ja ei tea mida ei tõlgendaks vaid puhtalt väga viisakalt formuleeritud isikliku arvamusega. Peace.

                Kommentaar


                  Millest me siin räägime? 75% Soccernetist kuulub Liidule..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Kusjuures ka mind pani natukene üllatma see soccerneti vastus seal. Ma saan aru, et kõigil jalgpalli fanattidel ja huvilistel ja kes sellega seotud neil on ka väga tugevalt enda arvamus antud olukorra kohta ja nii peabki olema, aga soccernet enda nimealt ja võiks jääda natukene sõltumatuks. Esindab ju see portaal ju kogu soccerneti ja kõiki inimesi, kes sellega seotud on ja milleks hakata natukene liialt isikliku arvamus selle konto alt postitama.

                    Ma saan aru et Soccernet ja EJL teevad koostööd ja see ei ole vale, sest väga õige et suurim jalgpalliportaal ja Eesti jalgpalliliit teevad koostööd ja nii peabki olema, aga Soccerneti jaoks võiksi piirduda asi ainult täpselt selle Reimi arvamusliku artikkli edestamisega mitte enda arvamuse avaldamisega sinna alla või kellegi nn paika panemisega. Selleks on ju kõigil Soccernetiga tegelevatel inimestel isiklikud facebookid ja millega saab all arvamust avaldada. Siinkohal ka ütlen kohe ära teades enda imagot siin foorumis, et tegu ei ole mitte mingisuguse rünnakuga ei Soccerneti ega järjekordselt EJL suunas vms, et keegi valesti välja ei loeks ja ei tea mida ei tõlgendaks vaid puhtalt väga viisakalt formuleeritud isikliku arvamusega. Peace.
                    Sul ei pidanud ju enda arvamust olema Nässakas, oih Nasfakas.

                    Kommentaar


                      Keegi teab, kui kaua Nasfal ja Mehhanisaator abielus on olnud?


                      Aga konkreetsest teemast rääkidest, siis need jutud on ikkagi juba paarkümmend aastat üleval, et Flora ja koondis, koondis ja Flora. Samas, teiste tegudes pidevalt alatusi tajuda ja EELDADA, näitab ikkagi eeldaja mõttemaailma. Nagu ütles Meri, see, kes roppu anekdooti räägib, et ole ropp, vaid see, kes naerab.

                      Kui nüüd mõni koondise mees tuleks lagedale konkreetse süüdistusega, vot siis oleks juba teine tera. Praegu on sihuke lambine plähmerdamine ja teineteise määrimine. Kui kellelgi pole tõemonopoli, tuleks inimestest oodata siiski head.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Kui nüüd mõni koondise mees tuleks lagedale konkreetse süüdistusega, vot siis oleks juba teine tera. Praegu on sihuke lambine plähmerdamine ja teineteise määrimine. Kui kellelgi pole tõemonopoli, tuleks inimestest oodata siiski head.
                        Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" käis täna külas Tarmo Kink, kes muuhulgas tegi tõsise avalduse teemal, miks teda viimased kolm aastat rahvuskoondisesse pole kutsutud.


                        Üks (eks)koondislane võttis hiljuti sarnasel teemal sõna. Ja olgu ka mainitud, et Kink keeldus too aeg lepingust Floraga.

                        Aga ma usun, et praegu lahvatanud "skandaali" peamine teema ei ole see, kes ja kuidas koondisesse saab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          https://sport.ohtuleht.ee/811410/tar...disse-ei-kutsu

                          Üks (eks)koondislane võttis hiljuti sarnasel teemal sõna. Ja olgu ka mainitud, et Kink keeldus too aeg lepingust Floraga.

                          Aga ma usun, et praegu lahvatanud "skandaali" peamine teema ei ole see, kes ja kuidas koondisesse saab.
                          Ma ei ütle, et see jutt ei ole tõsi, sest mul ei ole õrna aimugi, mis seal toimus ja toimub ning mul ei ole inside infot AGA selliste vandenõudega tulevad millegipärast alati lagedale sellised vennad, kellel endal on suhtumise, distsipliini ja elementaarse käitumisega probleeme. Jah, Pareiko ja Kink olid Eesti mõistes väga kõvad tegijad aga koondisesse pääsemiseks ei pea olema vaid väga hea jalgpallur vaid meeskonda tuleb sobituda ja oma ego veidi maha suruda. Ja kas Pareiko ise pärast seda musta kaotust Leedule ei öelnud, et tema enam koondist esindada ei taha?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Einoh unistame ikka ja alati EMist ja MMist.. me pole fucking 80.a Balti turniirigi võitnud kus ainult 2 vastast... see peaks tase ära näitama.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar




                              Algselt postitas Konstantin Vassiljev
                              loodetavasti said nüüd ka treenerid aru, et ma ei ole sel positsioonil kasulik


                              Reim tunnistas, et võib Vassiljevit ründajana kasutada ka sügisel Rahvuste liigas. Ta möönis, et see sõltub nii Vassiljevi vormist kui ka vastaste mängustiilist.

                              Me ei pane teda mängu, sest ta on Konstantin Vassiljev. Usume, et sellise käiguga suudame ründefaasis vastasele rohkem segadust tekitada.

                              Kommentaar


                                Puri pani ka hea kommentaari maha:

                                Milliste emotsioonidega Iirimaale tagasi sõidad?

                                "Ma arvan, et positiivsetega. Võit ja kaotus, mängisin kaks mängu – lähen väga hea tundega tagasi."


                                Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Sander Puri ei suudetud 0:1 kaotusmängus Läti vastu palli ründefaasis piisavalt vallata, mistõttu tekkis probleeme ka väravate löömisega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X