320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ZinedineZidane
    replied
    Algselt postitas trk Vaata postitust

    Kas sinu arvates oli Jüri tühistamine õige?
    Liiga karm,

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Täna saame meie enda poolt nii palju teha, et mängu mitte vaadata.

    Leave a comment:


  • trk
    replied
    Algselt postitas ZinedineZidane Vaata postitust

    Keegi mainis Jüri Vipsi, kus ühe neegri sõna kasutamise eest arvutimängu mängides oli F1 karjääril kriips peal, sponsorid kadusid jne aga alati igaspool, kus on ühe inimese kätes suur võim ei juhtu sellised asjad, isegi kui on toimunud eksimine, siis karistust ei tule, sest suur juht teeb kuidas tahab ja karistab keda tahab. Putin teeb samamoodi, kuskil midagi juhtub, ütleb, et meie ei tea midagi see on laim ja vale. Miinimum on kaptenipael loovutada, vähemalt rahva rahustuseks.
    Kas sinu arvates oli Jüri tühistamine õige?

    Leave a comment:


  • ZinedineZidane
    replied
    Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
    Kas ma saan nüüd õigesti aru, et meie Kostja viib täna meeskonna kaptenina siilipoisid lahingusse Islandi vastu?

    Ehk skandaali pole tegelikult olnudki? Või noh, Portugali see skandaal ei jõudnud, ma lugesin Soccernetist.
    Keegi mainis Jüri Vipsi, kus ühe neegri sõna kasutamise eest arvutimängu mängides oli F1 karjääril kriips peal, sponsorid kadusid jne aga alati igaspool, kus on ühe inimese kätes suur võim ei juhtu sellised asjad, isegi kui on toimunud eksimine, siis karistust ei tule, sest suur juht teeb kuidas tahab ja karistab keda tahab. Putin teeb samamoodi, kuskil midagi juhtub, ütleb, et meie ei tea midagi see on laim ja vale. Miinimum on kaptenipael loovutada, vähemalt rahva rahustuseks.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas NuFc Vaata postitust

    Tegelikult ei nimetanud.
    Nimetas Aga jama on see, et täna kaptenipael Vassiljevil ja no ma ei tea..

    Leave a comment:


  • sp3ts
    replied
    Kas ma saan nüüd õigesti aru, et meie Kostja viib täna meeskonna kaptenina siilipoisid lahingusse Islandi vastu?

    Ehk skandaali pole tegelikult olnudki? Või noh, Portugali see skandaal ei jõudnud, ma lugesin Soccernetist.

    Leave a comment:


  • NuFc
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Läheb juuksekarva poolitamiseks natuke. Selle sõnavõtuga nimetas ta venemaad agressoriks. Mina oma loogikaga loen seda igatahes nii välja.
    Tegelikult ei nimetanud.

    Leave a comment:


  • vanafänn
    replied
    Kogu selle pildiskandaali nõmedaim asi on see, et ma pidasin neid alati eesti oma poisteks. Kes on maardust, kes narvast kes kurat mujal iganes- aga eestlased. Nüüd kahjuks tuleb välja, et ikka eestlusest on see asi pisut kaugel.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Läheb juuksekarva poolitamiseks natuke. Selle sõnavõtuga nimetas ta venemaad agressoriks. Mina oma loogikaga loen seda igatahes nii välja.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Ehk siis, ta ei maini ju et tema arvates Venemaa agressor oleks ja selle vastu oleks. Või ta loeb ennast automaatselt selliseks inimeseks? Siis kui nii siis nagu veel rohkem kysimusi, mille alusel seda arvab jms

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas käbi Vaata postitust

    Kas saaks palun täpse ja terve tsitaadi, kus see Operi suust tuleb.
    "Loodan, et see teema ei tekita lõhet inimeste vahel, kes tegelikult on üksmeelselt Venemaa agressiooni vastu Ukrainas"

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Operi suust tuli vähemalt selge sõna, et Tiblastan on agressor. Kõik tore, andeks antud. Aga mitte ühegi venekeelse suust seda lauset ei tule ja see on nii nii kurb. Lihtsalt ei saada asjast aru ja kõik. Ma ei usu, et Kostja on putinimeelne või et ta hinges ukrainlastele halba soovib, aga jah.. Kahju.
    Kas saaks palun täpse ja terve tsitaadi, kus see Operi suust tuleb.

    Leave a comment:


  • DICKtaator
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Operi suust tuli vähemalt selge sõna, et Tiblastan on agressor. Kõik tore, andeks antud.
    Lihtsameelne härra

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Operi suust tuli vähemalt selge sõna, et Tiblastan on agressor. Kõik tore, andeks antud. Aga mitte ühegi venekeelse suust seda lauset ei tule ja see on nii nii kurb. Lihtsalt ei saada asjast aru ja kõik. Ma ei usu, et Kostja on putinimeelne või et ta hinges ukrainlastele halba soovib, aga jah.. Kahju.

    Leave a comment:


  • SunWolf
    replied
    Paistab, et Eesti jalkaliit ja mõned klubid moodustavad moraalselt Ida-Euroopas nõrgima lüli, mida mordor osavalt ära kasutab ning nokib siit hoolega propavõite.

    Leave a comment:

Working...
X