320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Häbi eesti koondis!!!
    Ka siis kui kaotatakse ei hiilita peale mängu tagauksest välja ja ei jäeta fänne pika ninaga kellele turvamees teatab kergelt muiates peale tunniajast ootamist , et koondis on juba lahkunud.
    Sellise sigadusega peale on ikka väga raske meeskonda edasi toetada. Enam mina tribüünile ei tule kui meeskond oma fänne nii kohtleb. Ainukesed kes suutsid peauksest väljuda olid Dimitrjev, Kruglov, Jääger, Palatu, Saag ja Vassiljev.

    Kommentaar


      Algselt postitas Warren Vaata postitust
      Häbi eesti koondis!!!
      Ka siis kui kaotatakse ei hiilita peale mängu tagauksest välja ja ei jäeta fänne pika ninaga kellele turvamees teatab kergelt muiates peale tunniajast ootamist , et koondis on juba lahkunud.
      Sellise sigadusega peale on ikka väga raske meeskonda edasi toetada. Enam mina tribüünile ei tule kui meeskond oma fänne nii kohtleb. Ainukesed kes suutsid peauksest väljuda olid Dimitrjev, Kruglov, Jääger, Palatu, Saag ja Vassiljev.
      Poleks sa kuulanud turvameest ja oleksid oodanud veel viis minutit, siis oleks sa ka näinud teisi koondislasi Aga oleks on...

      Kommentaar


        Loodame, et Serbiat ikkagi välja ei visata, sest siis ka tühistatakse meie väärtuslik võit võõrsil nende üle...

        Kommentaar


          Just! Ja MM tuleb siis ka uuesti pidada vist?


          Kommentaar


            Algselt postitas Warren Vaata postitust
            Häbi eesti koondis!!!
            Ka siis kui kaotatakse ei hiilita peale mängu tagauksest välja ja ei jäeta fänne pika ninaga kellele turvamees teatab kergelt muiates peale tunniajast ootamist , et koondis on juba lahkunud.
            Sellise sigadusega peale on ikka väga raske meeskonda edasi toetada. Enam mina tribüünile ei tule kui meeskond oma fänne nii kohtleb. Ainukesed kes suutsid peauksest väljuda olid Dimitrjev, Kruglov, Jääger, Palatu, Saag ja Vassiljev.
            No pole midagi teha, et turvad ööläbi passida ei viitsi ja koju minna tahavad... Ega koondislased sellepärast süüdi ei ole.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              No pole midagi teha, et turvad ööläbi passida ei viitsi ja koju minna tahavad... Ega koondislased sellepärast süüdi ei ole.
              Sain aru jah juba.
              See turvafirma meeskond hakkab juba endist Falki meenutama-iga turvas võetakse tööle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Ma Visnapuu jätaks siit välja juba seetõttu, et ta eelmist valikturniiri läbikukkumiseks nimetas, suvatsemata oma pika analüüsiga isegi viimast mängu ära oodata. Schwede meeldib kohati väga, kohati häirib kõvasti ta erapoolikus ja samade seisukohtade ja isegi näidete kordumine.
                Kahju, et Luik enam ei kirjuta, ta oli omal ajal selgelt number üks. Vaapo Vaher võiks ka aeg-ajalt kirjutada, nö. kõrvaltvaatajana ja laia silmaringiga literaadina olid ta lood kohati täielikud pärlid.
                Scwede on raudselt Eesti tipp jalgpalliajaloos ja -mälumängus. Kindlasti on ta šefimaid teoreetikuid. Aga mind häirib tema juures dogmaatilisus. Ta on ikka väga kinni kohati oma arvamusis ja veidi üleolevat suhtumist kumab läbi tema kirjutistest - nii teistesse spordialadesse kui vähemteadlikesse fännidesse. Kirjutab palju - ja enamasti hästi. Aga kibestunud on kohati. Või on asi minus? Vabalt võib ka minus asi olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Just! Ja MM tuleb siis ka uuesti pidada vist?


                  Vaadates Serbia-Itaalia EM-valikmängu algust, hingab ilmselt nii mõnigi kergendatult ja mõtleb endamisi, kui õnnelikud olid Eesti jalgpallikoondislased ja vutifännid, et Serbiast inimkadudeta pääsesid.

                  Arenda ennast. See on väga võimalik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Warren Vaata postitust
                    Häbi eesti koondis!!!
                    Ka siis kui kaotatakse ei hiilita peale mängu tagauksest välja ja ei jäeta fänne pika ninaga kellele turvamees teatab kergelt muiates peale tunniajast ootamist , et koondis on juba lahkunud.
                    Sellise sigadusega peale on ikka väga raske meeskonda edasi toetada. Enam mina tribüünile ei tule kui meeskond oma fänne nii kohtleb. Ainukesed kes suutsid peauksest väljuda olid Dimitrjev, Kruglov, Jääger, Palatu, Saag ja Vassiljev.
                    Millest sa räägid kui sa ei suuda isegi Dmitrijev õigesti kirjutada.

                    Kommentaar


                      Scwede on raudselt Eesti tipp jalgpalliajaloos ja -mälumängus. Kindlasti on ta šefimaid teoreetikuid. Aga mind häirib tema juures dogmaatilisus. Ta on ikka väga kinni kohati oma arvamusis ja veidi üleolevat suhtumist kumab läbi tema kirjutistest - nii teistesse spordialadesse kui vähemteadlikesse fännidesse. Kirjutab palju - ja enamasti hästi. Aga kibestunud on kohati.
                      Jah, sa tõid ta miinused tabavamalt välja kui mina suutsin. Eks ta nii on , et kui mingisse asja suhtud väga kirglikult, siis objektiivsus kannatab. Mis alati muidugi polegi paha, vahel aga küll.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        http://sport.postimees.ee/?id=326411
                        Arenda ennast. See on väga võimalik.
                        sport.postimees ja arenemine ühes lauses ei kõla ülearu usutavalt
                        Mõttetu ettenutmine.

                        Kommentaar


                          2010 väravad

                          Kommentaar


                            Kvaliteet on masendav

                            Kommentaar


                              tean jah, aga kui mulle juba kord sellise kvaliteediga klipid anti, siis ega mina neist mingit HD videot enam teha ei saa

                              Kommentaar


                                Kvaliteet niiväga ei häirigi, lihtsalt sutsu pikaks venib. Kordused kordusteks, selge see, et neid on vaja, aga väravatähistamised ja muud kaadrid on vahepeal liiast. Kahtlemata autori poolt äärmiselt tänuväärne töö ja väga väärt video. Eriliseks teeb see minu jaoks see, et 100% väravatest nägin ka ise laivis ära. Oh oli aasta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X