320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Suurhalli mahub 6000, alekokkile 9300.
    Nii remargi korras off-topicuna võin isegi öelda, et Suurhalli mahub kuni 10 000(istekohaga 7000) ja A. Le Coq Arenale 9700+ inimest. A mina jään ikka oma eeltooldud väite juurde. Pooltäis Arenal on rohkem inimesi, kui puupüsti täis suurhallis, sest enamik kossufänne pole inimesed
    Aga kuidas küll sina võisid suurhalli mahutavust siin 40% väiksemana näidata?
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Algselt postitas foorumid Vaata postitust
      Mul on see kodus olemas ja üritan vaadata võimalikult palju jalgpalli, et nad näeksid, et jalgpalli ikka jälgitakse ka
      Kas/kui palju selle eest raha saad?

      Kommentaar


        Algselt postitas tempo Vaata postitust
        Kas/kui palju selle eest raha saad?
        üldjuhul selle eest vist raha ei saada. vaid mingeid sooduskupongeid jms. vähemalt kunagi vist oli nii. pmst ikkagi vabatahtlik asi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
          Nii remargi korras off-topicuna võin isegi öelda, et Suurhalli mahub kuni 10 000(istekohaga 7000) ja A. Le Coq Arenale 9700+ inimest. A mina jään ikka oma eeltooldud väite juurde. Pooltäis Arenal on rohkem inimesi, kui puupüsti täis suurhallis, sest enamik kossufänne pole inimesed
          Aga kuidas küll sina võisid suurhalli mahutavust siin 40% väiksemana näidata?
          Kui laduda inimesed üksteise peale riita nagu puud riidas, siis mahutab suurhall 100000 inimest ja hale kokk 200000 inimest.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            üldjuhul selle eest vist raha ei saada. vaid mingeid sooduskupongeid jms. vähemalt kunagi vist oli nii. pmst ikkagi vabatahtlik asi.
            Vist oli mingi 500 kroonine mingi poe kinkekart( pole kindel, sest ise sellega ei tegele, olen aint telekavaataja .)

            Kommentaar


              Algselt postitas P!NK Vaata postitust
              Mine putsi nuppu kasutaks siinkohal. Esiteks, ta astus oma kohalt tagasi, oli näha, et ta ei soovinud jätkata. Kuid ERR nõudis teda tagasi. Ja üldse, ei sõitnud ta kedagi surnkuks(piltlikult küll) vaid motorolleri juht ise oli ohmoon ja ei andnud peateed. Teate küll neid noor-rollerijuht-olen-pede-elan-loksal-vendi.
              ...et siis teadmiseks kõike teadjale : http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=41644139
              Teema lõpp.
              RummaBastards!

              Kommentaar


                Krt Eesti koondis oli lähedal kohtumisele Argentiinaga...
                Eesti jalgpallikoondis oli lähedal, et pidada sõprusmäng kahekordse maailmameistri Argentinaga, kuid eestlased pidid sellest võimalusest keelduma.
                Adiós amigos

                Kommentaar


                  Uruguay ongi parem

                  Kommentaar


                    Eesotsas Messit poleks ikka tulnud.

                    Kommentaar


                      Samas oleks alehisel jt Barca fännidel mõnus muheleda, kui nt Dmitrijev Messit kossi taob.

                      Kommentaar


                        Oktoobris, ilmselt 10. oktoober(?) vastaseks Ukraina
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Uskumatu, ülivõimas, super!!! Palju õnne eestlased!
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            täiesti mad sitaks kõva!!

                            Kommentaar


                              See võit aitab FIFA edetabelis tõusta? Kui siis, kui palju umbes?

                              Rüütli:
                              "Mina ei taha, et halvad tingimused oleks. Mulle meeldiks, kui väga hea oleks. Kindlasti külmast kange väljak segas neid. Aga ma ei arva, et seepärast peaks hakkama väljakut külmetama. Et suvel paneme ka külmutuse sinna alla," naeris ta.

                              Suht hea nali-mõte tegelikult. Kas see oleks lubatud FIFA reeglitega? Tehisvihmast see vägapalju poindi poolest ei erinegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                See võit aitab FIFA edetabelis tõusta? Kui siis, kui palju umbes?

                                .
                                Pigem aitab kohta säilitada.
                                Võit sõprusmängus edetabeli 7. üle on umbes samaväärne võiduga valikmängus edetabeli 123. üle.

                                Numbrites näitlikult:
                                Eilne võit - 579 p.
                                Võit vaikmängus Armeenia üle , kes oli edetabelis 120. - 600 p.

                                Muuseas lisaks Piiroja 100 suurele juubelile, võib õnnitleda ka Kinki ja Rüütlit ennast, kelledele eilne mäng oli 50-s koondisemäng mängida ja Rüütlile juhendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X