320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui suudetakse mängida samamoodi nagu Serbia, Sloveenia ja ka Põhja-Iirimaa vastu võõrsil ning Itaalia vastu Lillekülas, siis on kõigi vastu lootust. Seni on otsustavatel hetkedel end kokku võetud, ehk ei hakata värisema ka järgmises kahes mängus.

    Minu jaoks on vastaste hindamine üsna keerukas. kõigil on omad nõrkused või karakteristika, mis Eestile võib sobida. Ehk kõige vähem tahtnuks esimesel vaatlusel Horvaatiat, kuid samas on nad oma mineviku sära kaotanud (kolme-nelja aasta eest oleks nad oma valikgrupi võimsalt kinni pannud) ja tegelikult oleme me neile varem probleeme valmistanud. Portugali puhul paistab, et reaalset tiimi seal ei ole kuigi mängijatevalik on minu meelest Euroopa viie parima seas, aga arvan, et Ronaldo ja Nani üsnagi aeglaste Eesti kaitsjate vastu on veidi hirmutav prospekt.
    sigpic

    Kommentaar


      No ma siiski oma tagasihoidliku arvamuse juures arvan, et Portugal oleks kõige hullem variant. Nagu juba mainiti seda Ronaldo eesti kaitsjate vastu...see et neil süsteem puudub, teeb asja isegi hullemaks, kuna nad etteaimatamutamud (sain ikka õigesti või?).
      Seda kui palju meie kaitse on parem (või halvem) keskmisest la liga meeskonna kaitsest võib ka mõelda, ühesõnaga, Ronaldo võib üksi mängu ära teha.


      Tšehhid on ammu oma sära kaotanud, ei alahinda, aga lihtsalt selline keskmine sats peale Nedvedi ja Kolleri lahkumist. Seda on näidanud ka eelmised turniirid ja nende pääs/või mittepääs. Ses suhtes oleks võimalused head.

      Horvaatia on ka huvitav, materjali nagu oleks, Modric näiteks ju, aga nii palju kui olen lugenud välismaisest foorumist, horvaatia omad fännid tahavad treenerist lahti saada. Neil seal nagu oleks mingi identideeti probleem.

      Iirimaa, kindlasti tugevam kui Põhja-Iiri, samas ei ütleks, et nüüd ka mingi eriti raske vastane. Aga väga kogenud treener ja kardan, et nüüd äkki halastatakse arvestades mis nendega juhtus Prantsusmaa vastu. Ses suhtes just kardangi, muidu mängitavad, aga kardan Iiri vilet.

      Paneks eelisjärjekorras kuidagi nii:
      Iirimaa või Tsehhid
      Horvaatia
      Portugal

      Kommentaar


        Nagu ma aru saan, siis loositakse kodu ja võõrsil mängu järjekord ka seal loosimisel. Küsiks siis suure ringi küsimuse, et kas eelistus on, või pole vahet?

        Ma nagu kipun seekord eelistama kodus esimene round. Võõrsil väravad loevad ka ju vist või? Ses suhtes, et kui kodus saame mingi enam vähem normaalse tulemuse (peamine et ei kaota), ja ka pildi vastasest, siis võõrsil hea võimalus, isegi kui võõrsil värav ei loe vaid on mingi teine kriteerium, siis ikkagist moraalselt, et mõni meeskond äkki mõtleb, et noh, ei olnud meie päev, kodus teeme ikka ära. Ja siis Eesti paneb selle võõrsil värava kirja näiteks...peata olek neil siis ja paanika vms.

        Vastupidise korral, noh ütleme, heal päeval võib Portugal Ronaldoga 3-4 ka ära lüüa. Katsu siis seda jama kuidagi lappida teises voorus kodus.

        Kommentaar


          Ruttan juba ette, MM 2014 valikturniir tuleb ka huvitav, seekord lõpetasid meie vastased selliste kohtadel oma gruppis

          1 Holland
          2 Eesti
          2 Türgi
          3 Ungari
          3 Rumeenia
          6 Andorra

          Homme ootan vastaseks Tšehhit
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            Algselt postitas Panso Vaata postitust
            Nagu ma aru saan, siis loositakse kodu ja võõrsil mängu järjekord ka seal loosimisel. Küsiks siis suure ringi küsimuse, et kas eelistus on, või pole vahet?

            Ma nagu kipun seekord eelistama kodus esimene round. Võõrsil väravad loevad ka ju vist või? Ses suhtes, et kui kodus saame mingi enam vähem normaalse tulemuse (peamine et ei kaota), ja ka pildi vastasest, siis võõrsil hea võimalus, isegi kui võõrsil värav ei loe vaid on mingi teine kriteerium, siis ikkagist moraalselt, et mõni meeskond äkki mõtleb, et noh, ei olnud meie päev, kodus teeme ikka ära. Ja siis Eesti paneb selle võõrsil värava kirja näiteks...peata olek neil siis ja paanika vms.

            Vastupidise korral, noh ütleme, heal päeval võib Portugal Ronaldoga 3-4 ka ära lüüa. Katsu siis seda jama kuidagi lappida teises voorus kodus.
            Ei loosita seal midagi. Asetamata meeskonnad (sh Eesti) peavad igal juhul esimese mängu kodus ja teise võõrsil.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Ei loosita seal midagi. Asetamata meeskonnad (sh Eesti) peavad igal juhul esimese mängu kodus ja teise võõrsil.
              Proovi veel. Loositakse küll.
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                UEFA have confirmed there will be a draw to decide the home and away teams in the play-off matches.

                Kommentaar


                  See dokument (http://www.uefa.com/multimediafiles/...7_download.pdf) ütleb "The seeded teams play the return match at home."
                  Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Euro_2012_Qualifiers) ütleb "The draw will define the four pairings as well as the order of the home and away ties."

                  Mitte ei oska arvata, kumb see öige on, aga arvan, et pigem see, et 11/12 mängitakse Eestis ning 15 vöörsil.

                  Kommentaar


                    Mina naudiksin heameelega Horvaatiat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Ilves vist ei teagi mis asi see jalgpall on.
                      Sul kahjuks õigus.Ennem tuleb surnu persest peeru ,kui Miki hiir jalgpalli vaatama tuleb. Ühe minu hea sõbra jutu järgi ,kes teda juba Vaba Euroopas töötamise päevilt tunneb siis on Ilves täiesti spordikauge inimene. Teda ei huvita kahjuks ükski spordiala. Ega ei imesta kah kui tema välimust vaadata ,mis nüüd küll peab tunnistama on vähe paremaks muutunud. Ilmselt ei anna Evelin talle enam süüa.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Eile jälgisin kuigivõrd nii Portugali kui Iirimaad. Portugali kaitse läbisid kiired taanlased nagu või, samas ründejõudu neil tõepoolest jagub ja poiste nulli peal hoidmine tundub enam kui raske.
                        Iirimaa on küllalt keskpärane meeskond Euroopa mõttes. Aga eks neil on oma trumbid. Eelkõige vv Given, kes heal päeval võtab kõik löögid ära. Kaks kollast ehk punase saanud Kevin Doyle peab esimese mängu vahele jätma ja Robbie Keane'i tervenemine on veidi kahtlane.
                        Usun, et iirlased võiksid olla Eestile parim valik, samas ma isiklikult nendega kohtumist näha ei tahaks. Horvaatial pole tõesti parimad päevad ja meil on Balkani jalgpalli murdmiseks mõningat praktikat viimasel ajal. Nii et miks mitte nemad. Tšehhe pole ammu juhtunud nägema.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust
                          Aitäh ja suur kummardus Teile - Tarmo & poisid !!!
                          Maarjamaa Rist oleks juba nüüdse eest Tarmo Rüütlile vähim, mida riigijuhid saaksid teha !
                          Tarmo ütles täna raadios ,mis võiks praegu riigi poolt tulla oleks üks korralik jalgpallisisehall ,kus saaks talv läbi normaalselt harjutada ja mängida.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Noh Kõik on rasked. Portugal siiski ehk päris lootusetu. Seega kui Kristiinat ja cod vältida saaks, siis võiks ehk veidi loota.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                              See dokument (http://www.uefa.com/multimediafiles/...7_download.pdf) ütleb "The seeded teams play the return match at home."
                              Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Euro_2012_Qualifiers) ütleb "The draw will define the four pairings as well as the order of the home and away ties."

                              Mitte ei oska arvata, kumb see öige on, aga arvan, et pigem see, et 11/12 mängitakse Eestis ning 15 vöörsil.
                              Vist ikka loositakse kodus-võõrsil mängujärjekord.
                              Huvitav, miks UEFA sellisel juhul juhendit muutis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Sul kahjuks õigus.Ennem tuleb surnu persest peeru ,kui Miki hiir jalgpalli vaatama tuleb. Ühe minu hea sõbra jutu järgi ,kes teda juba Vaba Euroopas töötamise päevilt tunneb siis on Ilves täiesti spordikauge inimene. Teda ei huvita kahjuks ükski spordiala. Ega ei imesta kah kui tema välimust vaadata ,mis nüüd küll peab tunnistama on vähe paremaks muutunud. Ilmselt ei anna Evelin talle enam süüa.
                                Kas mitte suusatamist pole Ilves sisse pakituna vaatamas käinud Otepääl? See ka vist ainuke ala muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X