320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nikita Andrejevi oleks ka võinud oma 12-13 aastat tagasi kodustada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Nikita Andrejevi oleks ka võinud oma 12-13 aastat tagasi kodustada.
      Tõsi neid mehi on veel olnud. Samas kas Andrejev on ka Eestis sündinud? Pädeks nende kodustamine ka selle pealt, et paljud vene mängijad pole Vastsukile omaseid avaldusi teinud varasemas nooruses.

      Kommentaar


        Algselt postitas nimastain Vaata postitust
        Tõsi neid mehi on veel olnud. Samas kas Andrejev on ka Eestis sündinud? Pädeks nende kodustamine ka selle pealt, et paljud vene mängijad pole Vastsukile omaseid avaldusi teinud varasemas nooruses.
        Narvas sündinud kui interneti uskuda.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Narvas sündinud kui interneti uskuda.
          Narvas sündinud!
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Nikita Andrejevi oleks ka võinud oma 12-13 aastat tagasi kodustada.
            Ta valis teadlikult Venemaa, mängides noortekoondisega valikturniiril. A-koondisesse ei jõudnud, arvas endast lihtsalt liiga hästi.

            Kommentaar


              FIFA reeglid, päris lõdvaks lastud.

              FIFA has adjusted rules governing football players switching international associations after approving amendments to the Regulations Governing the Application of the Statutes at the organisation's 70th Congress on Friday.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Ta valis teadlikult Venemaa, mängides noortekoondisega valikturniiril. A-koondisesse ei jõudnud, arvas endast lihtsalt liiga hästi.
                Ega tase Venemaa A-koondist välja ei vedanud ka. Eesti A-koondise oma aga küll, vähemalt mõned aastad.

                Kommentaar


                  juba eesti kodakondsuse saamine on nii keeruline protsess, et mingist kodustatud mängijast rääkimine on ka tulevikus lihtsalt rääkimine.

                  Kommentaar


                    Avaldusi on tehtud küll:

                    "Ma tulen vene perekonnast ja ma olen Venemaa patrioot. Alates lapsepõlvest olen unistanud Venemaal mängimisest ja Eesti eest mängimist pole ma kunagi kaalunud," välistas Andrejev võimaluse kunagi ka Eesti koondise särki selga tõmmata.



                    Eesti keelt pole tema suust ka vist mitte kordagi kuulnud.
                    i don\\\'t want cos i just get

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MRH Vaata postitust
                      Avaldusi on tehtud küll:

                      "Ma tulen vene perekonnast ja ma olen Venemaa patrioot. Alates lapsepõlvest olen unistanud Venemaal mängimisest ja Eesti eest mängimist pole ma kunagi kaalunud," välistas Andrejev võimaluse kunagi ka Eesti koondise särki selga tõmmata.



                      Eesti keelt pole tema suust ka vist mitte kordagi kuulnud.
                      Kus see eeldus järsku tuli, et Andrejev peaks tahtma esindada koondist ��

                      (Usun, et K.Nahk oleks olnud Eestit esindades suurem legend kui Kostja)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                        Kus see eeldus järsku tuli, et Andrejev peaks tahtma esindada koondist �� #tiblad
                        Mõned postid ülevalt....
                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Nikita Andrejevi oleks ka võinud oma 12-13 aastat tagasi kodustada.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                          (Usun, et K.Nahk oleks olnud Eestit esindades suurem legend kui Kostja)
                          Aga miks ta ei esindanud A koondist? U21 eest mängis, Itaaliale vist lõi isegi ära, mis tal juhtus? Arvas ka, et saab Vene koondisse?
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas salajane33 Vaata postitust

                            (Usun, et K.Nahk oleks olnud Eestit esindades suurem legend kui Kostja)
                            Ära palun ropenda.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Huvitav jah mis Nahkiga oli. Eriti ei usu, et tal seda venemaa armastust nii suur oli ja oleks tahtnud neid esindada, kui ta tegi "austrias on kõrged mäed" zesti käega...
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Kui inimene ei taha on muidugi üks asi, iga ühe vaba tahe kus, kellega ja miks mängida. Ei peaks viltu vaatama nt. ka Andrejevi väljaütlemisele. Tegu on oma riigi ja rahvuse patrioodiga ning kui otsus on selline siis nii on. On ta ikkagi venelane mitte eestlane. Oluline, et siin olles inimene austab meie riiki ja inimesi.

                                Naha karistuslöögid olid muidugi teiselt planeedilt. Samas muu nii väga kaasa ei tulnud. Mida näitas ka karjäär. Kostjast jäi ikka mitu head astet puudu. Aga legend sellegipoolest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X