320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meie telegrami-kanali lugejatel oli võimalus seda kuulata lausa laivis eile õhtul. Nii nagu me Marioga arvasime ja tundsime 2 minutit pärast lõpuvile kõlamist.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Mõned küsimused nüüd kui see kõige suurem pettumus on lahtunud:
      Kuidas ja kui kiiresti on meil võimalik uuesti ülesse tõusta?
      Klavan ja Vassiljev ilmselt D liigas ei peaks mängima - kui koondises jätkavad siis ainult EM/MM valiktsüklis?
      Kaua Häberli leping veel kestab?
      Millal Pohlaku leping lõppeb?

      Kommentaar


        Einoh, Pohlak tuleb jälle välja avaldusega "tulemus on pettumus, aga siit saab ainult paremaks minna, meil on palju noori andekaid kutte ja potentsiaali on". Vajadusel saab Häberli välja vahetada, kui kehvad tulemused jätkuvad. Siis tuleb uus vend etteotsa koos paari uue Florakaga ning koondisel on "justkui uus hingamine, toimub areng!" ning läheb kõik vanaviisi. Meenutaks, et juba päris mitu aastat tagasi Pohlak mainis, kuidas järelkasv on kõva ning varsti hakkavad tegusid tegema. Miks siis U21 koondis kõik mängud sauna tunda saab, sh. aserite ja grusiinide vastu?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Mõned küsimused nüüd kui see kõige suurem pettumus on lahtunud:
          Millal Pohlaku leping lõppeb?
          2021 aasta mai kuus valiti AP 73 poolt ja kolme vastuhääle toel neljaks järgnevaks aastaks EJL juhtima, ehk siis "leping" kestab vähemalt 2025 aastani

          Kommentaar


            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
            Einoh, Pohlak tuleb jälle välja avaldusega "tulemus on pettumus, aga siit saab ainult paremaks minna, meil on palju noori andekaid kutte ja potentsiaali on".
            Põhjus, miks tulemusi ei tule on siin selles, et meie kutid n-ö küpsevad palju hiljem, kui teised siin- ja sealpool piiri. Me ehk peaks kaaluma U21 võistlustele U25+ mängijate saatmist.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Mõned küsimused nüüd kui see kõige suurem pettumus on lahtunud:
              Kuidas ja kui kiiresti on meil võimalik uuesti ülesse tõusta?
              Klavan ja Vassiljev ilmselt D liigas ei peaks mängima - kui koondises jätkavad siis ainult EM/MM valiktsüklis?
              Kaua Häberli leping veel kestab?
              Millal Pohlaku leping lõppeb?
              Mis ikka pettuda, see on arengu loomulik osa.
              5-10 aasta pärast tõuseme äkki.
              Miks? Eesti mõistes tegu veel noorte/keskmises eas jalgpalluritega.
              2023 a. lõpuni/Pohlaku otsuseni.
              Peetruse juurde minekuni.

              Kommentaar


                Are Altraja kommentaari peale Õhtulehele meenus mulle Tujurikkuja eesti sportlase klipp

                Kommentaar


                  Häberli nime taha ma seda fopaad ei paneks, see on ikka pikk eelnev summa summaarium. Häberlile sai nüüd alles selgeks oma tegeliku, eesootava töö suurus-maht-raskus.

                  Toetan ka seda plaani et iidvanadega mänge tehes me kuskile kaugemale ei jõua, Zenjov, Puri, Klavan, Vassiljev. Aitäh aga aitab! D liiga on küll paras pleiss noorenduskuuri alustava koondise kokku traageldamiseks.

                  ... ja krt küll, kuidas seda füüsist treenida ei saa meie meestel, ei kesteta lihtsalt, vähemalt mitte 2 ajaliselt üksteisele lähedal olevat mängu jutti...

                  Kommentaar


                    Miks nii pessimistlikud?

                    Varsti laiendavad EM-i 32 meeskonna peale. Ja sõja tõttu mõni riik ei osale ja mõni enam ei eksisteeri. Siis on kindel pääs EMile!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Miks nii pessimistlikud?

                      Varsti laiendavad EM-i 32 meeskonna peale. Ja sõja tõttu mõni riik ei osale ja mõni enam ei eksisteeri. Siis on kindel pääs EMile!
                      Ma poleks nii kindel, et me ka selle 32 sisse mahuks. Aga pole hullu, Euroopas on täna 44 riiki, kui saaks EMi osalejate arvu 42peale, siis oleks küll koht garanteeritud

                      Kommentaar


                        tahan juba soccerneti podcasti kuulata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tpx Vaata postitust
                          Euroopas on täna 44 riiki, kui saaks EMi osalejate arvu 42peale, siis oleks küll koht garanteeritud
                          Meeletu optimism ikka olukorras, kus need 2 õnnetut oleks Gibraltar ja Eesti...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tpx Vaata postitust

                            Ma poleks nii kindel, et me ka selle 32 sisse mahuks. Aga pole hullu, Euroopas on täna 44 riiki, kui saaks EMi osalejate arvu 42peale, siis oleks küll koht garanteeritud
                            Kas mitte riike ei ole 56-57?

                            Kommentaar


                              Veits offtopic ilmselt, aga juhtusin kuulama Kruusi viimast podcasti Kristjan Ilvesega, suusahüppaja. Minu jaoks huvitavad asjad jäid kõlama kui läks Norra treenima ja ütles, et sai alles siis aru, et on 20 aastat asju valesti teinud praktiliselt, sest Norras tehakse asju väga süsteemselt ja teadusega koostöös. Ma muidu see pohlak out vend eriti pole, aga nüüd tekitab tõsiselt küsimusi, et millega me tegeleme siin spordis siis nagu (?)

                              Arusaadavalt ma ei oodanudki, et Eesti küproke omniva pakiautomaati oleks hakanud panema seal Larnacal, aga sorri no see oli Cartoon network nagu Kink podcastis ütleb. Ostke see know-how sisse siis, kuidas rohujuure tasandilt asjaga pihta hakata. Ma ei tea kuhu ma selle jutuga jõuda tahtsingi, oli vaja südamelt ära rääkida.

                              Tiisleri ahastus viimasel 10minutil ülekandes oli kuld muidugi

                              Kommentaar


                                Positiivne, et tänu koondise "tublile" esitusele tekivad kalendrisse mõned augud, kuhu siis kusagilt kurru-vuti-maalt vastaseid kutsuda, ja saab meie 100+ ex-koondislastele austusavaldustena lahkumismänge korraldada.

                                Enar Jäägerist saaks sel juhul pikima koondisekarjääriga Eesti koondislane
                                Debüüt oli tal 12.10.2002 Eesti - Uus-Meremaa 3:2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X