320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Silverile +1, hästi vöetud kokku. Paremini raske öelda.

    SN eksperdid? Samasugused eksperdid, kui Solovjov söjast räägib. Köik. Siin ei olegi muud. Milleks sellist propa saadet kuulata üldse?

    Häberli juba OJ poolt ette tanki pistetud, kui peaks persse minema. Geenius. Olgu see siis rekordkaotus Argentiinale vöi viik-kaotus San Marinole. Planeeritud jutupunktid. See on sama kui rääkida, et Murinju, Solku ja Ragnick Manku hädades süüdi.

    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Kui Jürgensi puhul on üleval teatavad isiklikud küsimused, siis mis põhjusel ei ole koondise juurde võetud Martin Vetkali? Mees on 18, mängib Roma akadeemias. San marino puhul on vastaseks tüübid, kes küsivad töölt varem ära, et mängule jõuda. Suur küsimärk minu jaoks.

      Kommentaar


        Lootsin ise ka näha selles koondiseaknas Sheini, Jürgenist, Vetkali ja Tunjovi... perfektne võimalus hakata neid A-koondisesse integreerima.
        Ainuke kes nimekirja jõudis oli Shein, aga tundub, et ta on ka ainult nö. nimi paberil, ning põhilised mängud teeb ikka U21 eest.
        Ma ei saa aru mida nagu oodatakse? Hein ja Paskotsi toodi palju kõvemate vastaste vastu koondisesse ja said väga hästi hakkama... ei ütleks, et eelnimetatud vennad neist väga palju halvemad oleksid taseme poolest. San Marino mööblitehase tööliste vastu võiks äkki nagu võimaluse anda. Samamoodi sõprusmängus Albaaniaga.

        Kommentaar


          Ot tra Vetkalit ja Tunjovi pole???

          Kommentaar


            Ma olen koondise pressika ja intervjuude järel ikkagi üllatunud: narratiiv seekord, et "..peame austama..", "..tuleb säilitada ettevaatlikus.."
            Eesti vastaseks on San Marino - fifa rankingu järgi maailma kõige kehvem riik jalgpallis. Ja keegi ei julge välja ütelda, et siit peab tulema võit ja ainult võit? Kui mitte San Marinot, siis keda veel Eesti koondis võitma peaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas oysters Vaata postitust
              Ma olen koondise pressika ja intervjuude järel ikkagi üllatunud: narratiiv seekord, et "..peame austama..", "..tuleb säilitada ettevaatlikus.."
              Eesti vastaseks on San Marino - fifa rankingu järgi maailma kõige kehvem riik jalgpallis. Ja keegi ei julge välja ütelda, et siit peab tulema võit ja ainult võit? Kui mitte San Marinot, siis keda veel Eesti koondis võitma peaks?
              valmistatakse ette inimesi, et siit tuleb viik.

              Praegu kõhutunde järgi tulebki viik või väga napp mitte veenev võit. Loodan et eksin aga jah Küprose mängud näitasid, et pannakse koosseisu ja taktikaga rämedalt puusse.

              Kommentaar


                Kuulge, küpros ja san marino on ju erinevast klassist, tuleb suur võit, vähemalt 4-0

                Kommentaar


                  Austama peab ikka.

                  Kommentaar


                    Peaksime ja peaksime...vaadake kus me ise oleme! Selle sama fifa madalaimal kohal oleva riigiga ühes potis! 20 a tagasi võisime üleolevalt suhtuda aga täna ei saaks reaalsusmalakas meid rohkem maa peale peksta.
                    Igasugune võit on hea, veenev, ebaveenev, suur või väike.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Mismoodi vöit mööblitehase meeskonna vastu Eesti jalgpalli aitaks üldse, millisel moel? Kaotuse vöi viigi puhul enamus küll OJ artiklile toetudes arvaksid, et peatreener on köiges süüdi, aga aina suurem punt vähemalt vaataks ühe teise inimese poole ja mötiskleks, et süsteem on mäda ja vajab uuendust.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Huvitav kas tänasele mängule 3000 pealtvaatajat tuleb ära?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                          Huvitav kas tänasele mängule 3000 pealtvaatajat tuleb ära?
                          Ei usu, 2000ish heal juhul.

                          Kommentaar


                            On infot, et palju pileteid on müüdud? Ostes olid kõik sektorid pmst tühjad vali kuhu hing soovib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas oysters Vaata postitust
                              Ma olen koondise pressika ja intervjuude järel ikkagi üllatunud: narratiiv seekord, et "..peame austama..", "..tuleb säilitada ettevaatlikus.."
                              Eesti vastaseks on San Marino - fifa rankingu järgi maailma kõige kehvem riik jalgpallis. Ja keegi ei julge välja ütelda, et siit peab tulema võit ja ainult võit? Kui mitte San Marinot, siis keda veel Eesti koondis võitma peaks?
                              Kõige nõrgem UEFA koondis! Tongad ja Tuvalud on ikka veel viletsamad, lihtsalt nende õnneks on Polüneesia jumalad piirkonda sama tasemega vastastega õnnistanud.
                              #faktinazi

                              Kommentaar


                                Vabandage väga aga mis sitt see just oli? Kas me olemegi tõesti nii kehvad? Jubedus kuubis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X