320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hiina-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõttetu välisreis oli ja ütlesin seda juba novembris.
    Noored peavad meeskonda sulanduma ja saama seeläbi kogemusi mitte et võetakse punt meistriliiga pallureid ja käiakse saunasid saamas. See ei arenda kedagi lisaks kaotame punkte fifa edetabelis mis annab meile sitema tõenäosuse tulevikus võitmiseks A koondisega.

    Kommentaar


      diplomaatilised suhted Hiinaga on kõige tähtsamad!

      Kommentaar


        Miks peab Pohlak sellist porri korraldama? Lausdebiilsus. Tehku oma Eesti klubide koondis ja siis korraldagu oma pooletoobiseid sõprusmänge Põhja-Korea ja Iraaniga kasvõi 24. detsember kell 17.00 või 1. jaanuar 00.00.

        Kommentaar


          Hiina koosseis

          22-Zeng Cheng (9/0) 8.01. 1987
          20-Rong Hao (25/0) 7.4. 1987
          4-Zhao Peng (20/2) 20.6. 1983
          5-Du Wei (53/4) 9.2. 1982
          (46. 3-Wang Qiang (11/0) 23.7. 1984)
          17-Zhang Linpeng (13/3) 9.5. 1989
          21-Yu Hai (19/6) 4.6. 1987
          (46. 2-Li Xuepeng (2/0) 18.9. 1988)
          15-Yu Tao (8/0) 15.10. 1981
          10-Deng Zhuoxiang (19/2) 24.10. 1988
          19-Yang Hao (22/2) 19.8. 1983
          11-Qu Bo (65/17) 15.7. 1981
          9-Yang Xu (8/3) 12.2. 1987
          (46. 24-Yu Dabao (1/0)18.4. 1988 )
          Tr. Gao Hongbo

          Kõik mängijad Hiina liigast.
          Valmistuvad Aasia karikaks ja võtsid mängu tõsiselt, koosseis vist peaaegu parim, mis Hiinal on.

          Keegi pani tähele, või mulle tundus, et Dupikov tuli sisse samaaegselt koos Voskoga?

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust

            Keegi pani tähele, või mulle tundus, et Dupikov tuli sisse samaaegselt koos Voskoga?
            Mulle tundus nii, et Vosko tuli sisse hoopis Alliku asemel, aga ehk tuleb kunagi ka ametlik protokoll. Pigem tulid nad jah üheaegselt sisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mulle tundus nii, et Vosko tuli sisse hoopis Alliku asemel, aga ehk tuleb kunagi ka ametlik protokoll. Pigem tulid nad jah üheaegselt sisse.
              Saan ma õigesti aru, et ametlikke protokolle Hiina ja Katari mängudest ei ole siiani (ja ilmselt siis ei tulegi kunagi) ning EJL arvestab ametlikus statistikas mitteametlikke andmeid?

              Kommentaar


                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                Saan ma õigesti aru, et ametlikke protokolle Hiina ja Katari mängudest ei ole siiani (ja ilmselt siis ei tulegi kunagi) ning EJL arvestab ametlikus statistikas mitteametlikke andmeid?
                Ei, nii ei ole. EJL arvestab ametlike numbrite järgi, protokollid on olemas. Suhtleme e-maili teel

                Kommentaar


                  Siis võiks nad ka kodukale üles panna, mitte nii, nagu nad praegu on, vastaste vahetused puudu jne.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X