320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    ASi pole isegi ostmises jne. Aga kui kunagi 20 aasta pärast meenutame Raio Piirojat kui suurt jalgpallurit, siis oleks selline asi mingis tõelises jalkamuuseumis kõva sõna.
    Ei ma saan aru. Võiks teha Jalgpallimuuseumi küll. Jalka ajakirjas on kirjeldatud mis muid põnevaid asju EJL-il on.

    Kommentaar


      selle asemel et siin vaielda juba vist aastaid milline on õige ja vale fännamine võiksid näiteks need, kes on fännitribüünil ja keda see ebakorrapärane pasundamine häirib, hoopis neid pasundajaid kasulikumalt ära kasutada. näiteks õpetada neid mängu ajal korrapäraselt pasundama
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Eks fänn ole ikka igaüks iseeneses, eelkõige. Kui sa tuled staadionile eelarvamusega ja staadionilt peale võidumängu ka eelarvamusega koju lähed - jah, see käib selle seltsimehe pihta, kes selle diskussiooni siin ajendas - siis pole sinus lihtsalt piisavalt fänni. Staadion ei ole kodune tugitool, sellega pead sa arvestama mängule tulles. Kui see sulle ei meeldis, siis on sitt lugu ja järgmine kord on rohi omast käest - stay the fuck home. Lihtne!

        Teisipäeval näeme, raisk.
        Ma ei tea, kas Sa pidasid mind silmas, kuid ma mõtlesin, et igaks juhuks täpsustan oma juttu, et keegi mind valesti ei mõistaks. Mind häiris natuke lihtsalt see, et ma ei näinud enda ümber mitte mingisuguseid emotsioone. Ja ma ei pidanud silmas ennast kui ütlesin, et milleks tulla staadionile niisama hambaid plagistama, ma pidasin silmas neid, kes istuvad seal haudvaikuses ja keda näiliselt häirib see, kui keegi üritab oma kodumeeskonnale kaasa elada, seistes vahepeal püsti ja hõigates viisijuppe kaasa. Seega kokkuvõtteks: pole küll minu asi mida teised staadionil teevad ja sõltumata sellest mida mind ümbritsev seltskond teeb, elan mina ikka meie kodumeeskonnale kaasa, lihtsalt ma ootsain natuke rohkem aktiivsust ka teiste fännide poolt ja mind hämmastas see n-ö teatris istumine

        Kommentaar


          Kuna ma siin seekord alustasin seda pasundamise asja, siis need sireenpasunate asemel võiks ju kasutada kasvõi trompeteid, tromboone ja tuubasid + kõiksugu rütmipillid (timpanid, tablad jne.), sihitu üürgamise asemel arendab see väikestel lastel rütmitunnet ja meeleolu on ikka rõõmsam. Samas tuleb arvestada, seda, et see nn. teatriistumine (ka muideks on olemas ka teatripublikul reaktsioonid) just omased koondise mängudele, sest koondise mängud on tahes tahtmata klubide omadega võrreldes meinstriim ehk peavool ja sinna tuleb vaatama ka inimesi, kes võib-olla veel ei tea, et vutimängus võib ennast vabamalt tunda, kui teatrisaalis. Aga küll nad õpivad.
          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

          Kommentaar


            Natuke teemasse offtopicut, aga: CYHTON palun hoia arvutit sees koos internetiühendusega. Sina oled see kes seda teistele (jagab/seedib) ehk uploadib. Meie siis omakorda tõmbame alla seda ja omakorda saame ka meie seda ("jagada").
            Hetkel jah oled sina ainuke seeder (jagaja), kellelt me seda mängu saame. Seega hoia oma torrenti programm lahti ja jaga seda meile.
            Palve sulle, hoia arvuti töös

            Kommentaar


              ütleks lihtsalt kokkuvõtteks seda, et kui keegi siin mainib et oli nagu teatris, siis lihtsalt küsimus kus oli selline vaikus? kui see oli nn. fännitribüünil, siis on fännitribüüni südametunnistusel. kui aga mujal, siis sina kui fänn õpeta neid inimesi kuidas nad siis peaksid olema ja kaasa elama staadionil. kui pole eeskuju, siis on ju ka vähe loota inimestelt kes võib olla esimest korda staadionil. ehk siis nn. vingumise ja nutmise asemel võiksite siin ise vähe aktiivsemad olla.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Nojah...aga endiselt, et mis SEE on mida me taga ajame? Ma olen siin juba 3x küsinud aga pole vastust saanud. Kuidas kasvõi seesamune vaene pasundaja siis peab teadma milline see "õige" fännamine Arenal olema peaks, kui keegi ei suuda ära seletada?
                Ma ajame taga seda, et saaks fännitribüüni korralikult laulma, hüppama, hõiskama, salle keerutama ja et pasunakoor ei vaigistaks kõike seda. Et siis ka tavaline pealtvaataja saaks oma küljetribüünil mängu nautida ja pikemas perspektiivis ehk kaoks ka see ära, et kui keegi otsustab küljetribüünil midagi hõisata või rõõmust püsti tõusta, et siis ta ei peaks vastu võtma suurel hulgal mölinat ja kobinat.

                Ja ehk vastad siis ise vahelduseks ka minu küsitud küsimustele:
                Ja ma küsiksin omalt poolt teilt, et mida need pasunad siis teie meelest meile annavad? Kas peate õigeks nende puhumist? Kas teie ei soovi, et Eesti võiks arendada jalgpalliriigiks? Või isegi kui soovite, siis miks peaksid ikkagi meie staadionitel pasunad olema?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Assu2 Vaata postitust
                  Natuke teemasse offtopicut, aga: CYHTON palun hoia arvutit sees koos internetiühendusega. Sina oled see kes seda teistele (jagab/seedib) ehk uploadib. Meie siis omakorda tõmbame alla seda ja omakorda saame ka meie seda ("jagada").
                  Hetkel jah oled sina ainuke seeder (jagaja), kellelt me seda mängu saame. Seega hoia oma torrenti programm lahti ja jaga seda meile.
                  Palve sulle, hoia arvuti töös
                  Hoian aga ma nüüd vaatasin, et mul Connetable: NO. Peab mingid pordid avama. Kohe teen lahti.

                  Kommentaar


                    Sain kraanid lahti.

                    Kommentaar


                      Kellele pasunad ei meeldi rääkigu fänn rootsi kunniga, tema ju nende müügiga tegeleb. Kasumik toob ilmselt kenasti sisse ja milleks siis müüki peatada. Fännikultuurile selline kaootiline ebameeldiva kõlaga pasunate puhumine ilmselt väga hästi ei mõju. Organiseeritud pasundamine kõlaks aga ilmselt päris hästi.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Lahe mäng oli igastahes aga mis laul see ongi mida lasti seal err. videos, väga tuntud sõnadega- see on võit , see on võit !! Jnee

                        Kommentaar


                          Eh, poiskad, öelnuks keegi siis varem, et Raio bannerit alles tahate jätta. Ta oli paras pirakas ja üsna ribadeks, aga palve peale oleks võinud ju säilitada...
                          Jälle targem.

                          Kommentaar


                            jalgpallikoondise võidu laul! Seda peab iga jalgpallisõber teadma
                            Laulu autoriks on jalgpallikoondise arst..
                            ps. kui seda järgmine kord kuulda tahad siis soovitan teisipäeva õhtul staadionile tulla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Ma ajame taga seda, et saaks fännitribüüni korralikult laulma, hüppama, hõiskama, salle keerutama ja et pasunakoor ei vaigistaks kõike seda. Et siis ka tavaline pealtvaataja saaks oma küljetribüünil mängu nautida ja pikemas perspektiivis ehk kaoks ka see ära, et kui keegi otsustab küljetribüünil midagi hõisata või rõõmust püsti tõusta, et siis ta ei peaks vastu võtma suurel hulgal mölinat ja kobinat.
                              Niipalju kui mina fännikal olnud olen, siis seal on laul ja hõisked ilusasti kuulda. Salle ka keerutatakse ja hüpatakse. Et noh pasunad seda ei vaigista ju? Kes tahab, saab fännikal oma möllu ja kes tahab saab küljel vaiksemalt vaadata. Kes tahab saab pasundada ja kellele üldse sobivat kohta staadionil pole, saab kodus telekast vaadata.

                              Mis puutub küljetribüünil püsti tõusmisse, siis lihtsalt huvi pärast küsin, et mis staadioni sisekorra eeskirjad selle kohta räägivad? Et kas on lubatud püsti seista või peab istuma?

                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Ja ehk vastad siis ise vahelduseks ka minu küsitud küsimustele:

                              Ja ma küsiksin omalt poolt teilt, et mida need pasunad siis teie meelest meile annavad? Kas peate õigeks nende puhumist? Kas teie ei soovi, et Eesti võiks arendada jalgpalliriigiks? Või isegi kui soovite, siis miks peaksid ikkagi meie staadionitel pasunad olema?

                              Ütlesin kohe alguses, et mina ei poolda neid pasunaid. Selle all mõtlesin seda pasundamist sellisel kujul nagu see praegu toimub.
                              Eesti jalgpalliriigiks? Mis tähendab jalgpalliriik?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ütlesin kohe alguses, et mina ei poolda neid pasunaid. Selle all mõtlesin seda pasundamist sellisel kujul nagu see praegu toimub.
                                Eesti jalgpalliriigiks? Mis tähendab jalgpalliriik?
                                Pasunate keelamine jalgpalliriigiks ei tee, aga ma vaatan, et sulle meeldib väga vaielda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X