320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millele ma vastu vaidlen siis nii väga siin?

    Kommentaar


      Lastead !!! Just tellisin teile Hiinast konteineri täie ( ca 200 000 tk. ) uusi pasunaid , ilusad sinimustvalged , hakkan ilmselt samuti tasuta jagama Sest kogu käibest moodustavad nad heal juhul 5 % . Mõtle ,kui hea , ostad salli või mütsi ja saad tasuta pasuna kaasa.
      Aga nendele ,kes siin pasunate teemal kõvasti sõna võtavad .Ooo neile soovitaks ,et kui tahate vutikultuuri eestis tõsta siis hakake kõigepealt Meistriliiga mängudel käima ja kui paar aastat olete pihta saanud siis tulge siia sõna võtma.
      Mõni mees mõtleb ,et kui käib paar korda aastas koondise mängul siis on nii härga täis ,et keelaks lausa vaikselt istumisegi ära.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Eh, poiskad, öelnuks keegi siis varem, et Raio bannerit alles tahate jätta. Ta oli paras pirakas ja üsna ribadeks, aga palve peale oleks võinud ju säilitada...
        Jälle targem.

        Mis prügikasti sa selle viskasid?

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Lastead !!! Just tellisin teile Hiinast konteineri täie ( ca 200 000 tk. ) uusi pasunaid , ilusad sinimustvalged , hakkan ilmselt samuti tasuta jagama Sest kogu käibest moodustavad nad heal juhul 5 % . Mõtle ,kui hea , ostad salli või mütsi ja saad tasuta pasuna kaasa.
          Aga nendele ,kes siin pasunate teemal kõvasti sõna võtavad .Ooo neile soovitaks ,et kui tahate vutikultuuri eestis tõsta siis hakake kõigepealt Meistriliiga mängudel käima ja kui paar aastat olete pihta saanud siis tulge siia sõna võtma.
          Mõni mees mõtleb ,et kui käib paar korda aastas koondise mängul siis on nii härga täis ,et keelaks lausa vaikselt istumisegi ära.
          Kunn, ole rahulik, isiklikult käin keskmise eestlase kohta päris tihedalt mäne vaatamas (Tammeka omi). Seda muidugi siis kui töökohustused lubavad. Ja osalen ka ühislaulmistel ja hüüetel.
          Aga saan ka sinu nördimusest aru, sinule on see biznis, meile on see vabadus arvamust avaldada ja lõugu lõksutada.
          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

          Kommentaar


            Algselt postitas Matis Vaata postitust
            Kunn, ole rahulik, isiklikult käin keskmise eestlase kohta päris tihedalt mäne vaatamas (Tammeka omi). Seda muidugi siis kui töökohustused lubavad. Ja osalen ka ühislaulmistel ja hüüetel.
            Aga saan ka sinu nördimusest aru, sinule on see biznis, meile on see vabadus arvamust avaldada ja lõugu lõksutada.
            Ei ole mul mingit nördimust aga naljakas on küll.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mis puutub küljetribüünil püsti tõusmisse, siis lihtsalt huvi pärast küsin, et mis staadioni sisekorra eeskirjad selle kohta räägivad? Et kas on lubatud püsti seista või peab istuma?
              Peab istuma st. see on ka põhjus miks tegelikult seal seisvad isikud veidi häirivad. Siis on kaks võimalust - tõused ise ka püsti või jääb su vaateala väga piiratuks. Fännitribüünile on antud mingi eriluba püstiseismiseks. Muide - istudes on palju halvem ka laulda ja karjuda aga see on juba selline mõttetute vabanduste alla käiv jutt.

              Keegi mainis siin midagi, et fännama peab hingest. Tead, siia koer ongi maetud - sa ei tea mis inimesel hinges valitseb. Ta võib istuda nagu teatris aga hing mässab.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                kerge offtopic




                Hetkel sellised andmed siis, see on nüüd terve Eesti-Urugay mäng. Hetkel on mul vist suurim üleslaadimis kiirus. Et jätkake kindlasti "seedimist/jagamist" kui teil mäng saab tõmmatud.
                Selle mängu saate allalaadida siit:

                Kommentaar


                  Oi pljää, kui meesmuiste peale satub

                  Kommentaar


                    Haha

                    Muide see "fänni" teema on ikka väga offtopic ju. Teised teemad täitsa olemas sellise jutu jaoks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Niipalju kui mina fännikal olnud olen, siis seal on laul ja hõisked ilusasti kuulda. Salle ka keerutatakse ja hüpatakse. Et noh pasunad seda ei vaigista ju? Kes tahab, saab fännikal oma möllu ja kes tahab saab küljel vaiksemalt vaadata. Kes tahab saab pasundada ja kellele üldse sobivat kohta staadionil pole, saab kodus telekast vaadata.
                      Kas fännid on sektoris oma lõbuks laulmiseks? Minu arust on nad seal koondisele kaasa elamiseks ja koondise ergutamiseks ehk mängijad väljakul võiksid ka meid kuulda. Pealegi sellest on asi väga kaugel, et terve fännitribüün kaasa elaks ja et seda ühtlaselt teeks. Ning pasunakoor vaigistab üsna paljut.

                      Aga jah, see diskussioon siin sinuga tekitab tunde, nagu jookseks peaga vastu seina...
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Ma kordan veel kord üle, et kui tahate laia massi kaasa tõmmata siis hargenege fännitribüünilt ning valguge laiali publiku sekka ääretribüünidel. Pange see katel käima ja üsna pea saate suurema seltskonnaga otsale tagasi minna. Vaadake natuke laiemast spektrist lähtuvalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Aga jah, see diskussioon siin sinuga tekitab tunde, nagu jookseks peaga vastu seina...
                          just...Sest millegipärast arvad sa, et ma üritan sulle vastu vaielda ja seepärast tegeled sa oma seisukohtade kordamisega, mitte minu küsimustele vastamisega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mis prügikasti sa selle viskasid?
                            Lõunatribüün kõige ülemine korrus, Kristiine poolne nurk, seal oli tühi prüka, sinna toppisin sisse.
                            Kahetsen ise ka juba, kurat, muidugi oleks võinud alles hoida.
                            Aga no ei mõelnud selgelt peale SELLIST mängu noh

                            Kommentaar



                              Zahovaiko värav ja fännide emotsioon..

                              Kommentaar


                                Tõstke see pasunateema palun siia ümber

                                Kommentaar

                                Working...
                                X