320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise särgid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ei saa küll 100% kindlusega väita, kuid kas kunagised Lotto särgid, olid ehk ainult Eesti jaoks tehtud.

    Pean siin silmas mitte neid valgeid või siniseid, vaid just neid särle, mis olid mustriga. Ehk valge põhi ja siis sinine muster poolde rinda ühelt poolt diagonaalis (või siis vastupidi - sinine põhi ja valge muster).

    Pole ise sellist särki kellelgi teisel kunagi näinud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #92
      Originally posted by Martin


      Ei saa küll 100% kindlusega väita, kuid kas kunagised Lotto särgid, polnud ehk ainult Eesti jaoks tehtud.

      Pean siin silmas mitte neid valgeid või siniseid, vaid just neid särle, mis olid mustriga. Ehk valge põhi ja siis sinine muster poolde rinda ühelt poolt diagonaalis (või siis vastupidi - sinine põhi ja valge muster).

      Pole ise sellist särki kellelgi teisel kunagi näinud.
      Aga ma usun, et EJL logod olid ikka pealeõmmeldud.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #93
        Originally posted by greenday
        Aga ma usun, et EJL logod olid ikka pealeõmmeldud.
        Minust on kõigil originaalsärkidel logod hiljem lisatud. Ainult vufloodel on nad sinna trükitud.

        Kommentaar


          #94
          Originally posted by kyps


          Originally posted by greenday
          Aga ma usun, et EJL logod olid ikka pealeõmmeldud.
          Minust on kõigil originaalsärkidel logod hiljem lisatud. Ainult vufloodel on nad sinna trükitud.
          Olen ise näindud originaal Hispaania ja Argentiina särke, millel on logod peale tikitud. Tseki seda näiteks http://www.kitbag.com/product_images/maxzoom/prd_maxzoom_298741-blue.jpg
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #95
            Tõsi, selline variant läks mul meelest Aga igaljuhul on ka hiljem lisatud logoga originaalsärke

            Kommentaar


              #96
              mina sellest särkide vaidlusest igatahes aru kyll ei saa....suht mõttetu nagu....

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale 'Eesti koondise särgid'


                Riputan ka siia teate ,et koondise särgid hinnaga 400.- eeki on jõudnud müügile
                täpsemat infot lugege
                ATRIBUUTIKA JA TEATED: Teema ; KOONDISE SÄRK VAID 400.-
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale 'Eesti koondise särgid'

                  Päris huvitav lugeda seda teemat,kuigi tahaksin lisada täpsustuseks mõningad seigad.
                  Esiteks:need särgid mida pakkub Miq on jah Originaalid ja selline hind kehtib Jalgpallihaigla liikmetele ,teistel vastavalt oma ära nägemise järele hind kauplustest.
                  Teiseks ole siiani veel kindel kas neid n.n. vuhvelsärke toodab Jalgpallihaigla või mõni Jalgpallihaigla liikmest eraisik või eraisik "puu tagant".
                  Sellest lähtuvalt ei oska me veel kosta selle kohta kas nende särkide müügist tulev tulu läheb Sirtsusohu või Jalgpallihaiglale Eesti fännluse edasiarendamiseks.

                  Erapooletult öeldes on tegu täiesti iseseisva teosega mis visuaalselt sarnaneb tänu mõningatele elementidele Eesti Koondise ja mida iganes särkidele.
                  Tegu on Eesti Futifännidele mõeldud särkidele ,mis aitab liita ja suurendada ühtekuuluvus tunnet,lähtudes enamuse materjaalsest seisukorrast pole hind kirves ja seda ei müüda mingi Originaali pähe.kas tuleb ka mingi allahindlus Jalgpallihaigla liikmetele või õpilastele ja pensionääridele -pole ka hetkel kindel.Võtke asja rahulikult Härrased.
                  P.S.To Smutov ma ei jaga muchvigi sellest kallistamise jutust aga kui see on häda vajalik,siis miks ei kallistanud sa mind 12.06.2002 a. Tartus.Viibisime ju mõlemad "Evita" etendusel.


                  [By Martin: Koja! Palun ülimalt vabandust, kuid lihtsalt ei näinud ning ning ju ei teinud ka sina mingit häält. Kahju. Igatahes - etendus oli täitsa pandav või mis arvad?]
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale 'Eesti koondise särgid'

                    Tjah, see 400.- oligi siis liiga ilus, et seda uskuda.

                    Aga aitäh Martin kalli eest, kesiganes Sa ka pole.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'


                      Polegi keegi siia ammu kirjutanud..

                      See suur, et Sportlandi allahindluse kampaaniast võib mõnest poest (mina näituseks Rakverest) osta koondise särgi selle kohta vägagi odava hinna eest.

                      Kui ma puusse ei pane, siis peaks muidu jääma hind nii 1300 kanti, aga Sportlandist sain endale teise 999 eest. Seega võimalus endale odavalt ilus ja uhke sinine kehakate muretseda..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

                        Kas Sportlandis müüakse ka pikkade varrukatega särke?
                        On sealt võimalik alati soovitud numbriga särk saada?
                        all for FOOTBALL for all

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

                          Kas Sportlandis müüakse ka pikkade varrukatega särke?
                          On sealt võimalik alati soovitud numbriga särk saada?
                          all for FOOTBALL for all

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

                            pärnus igatahes pikkade käistega särki polnud. numbrite valik oli, aga ei oska kommenteerida kas iga soovitud numbrit saab.
                            tore junks, et endalegi särgi hankisid. sama mis mul?
                            Juugend
                            mida iganes!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

                              AS Jalajäljest uuriti eelmise tellimuse ajal asja ja selgus, et Nike enam selliseid pikkade varrukatega särke ei teegi, nagu Eesti koondisel on. Samas kehtib ka veel see Jalgpallihaigla pakkumine minu kaudu, saada ükskõik mis numbriga sinine või valge originaal koondise särk 785.-
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

                                Miq, palju sul ostjaid koos on? Ma tean ka kahte tuttavat, kes soovivad ja nende paar tuttavat kah. Originaal on ikka originaal. Mis su e-mail on?
                                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X