320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise särgid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

    Miq, kas need on lühikeste varrukatega särgid mida pakud?
    all for FOOTBALL for all

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

      Originally posted by junks


      Miq, kas need on lühikeste varrukatega särgid mida pakud?
      Nagu ma juba mainisin, uuris kontaktisik Jalajäljes Nike Euroopa esindusest asja ja sai vastuse, et pikkade käistega särke enam selliseid ei tehtagi.
      Jube Tige Kala

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

        minu informaator jällegi väitis, et valikmängudeks on koondisel juba uued mudelid kasutusel.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

          Ma ei tea, kes on sinu informaator, aga väga usaldusväärsetest allikatest võin väita, et hetkel Eesti koondisel leping Nikega puudub. Nii et võib üldse juhtuda, et enam Nikega ei mängita. See muidugi väga ebatõenäoline ja leping pidi suht lähedal olema. Aga nagu ma olen täheldanud, siis Nike teeb kõigile uutele partneritele need uued haitekk särgid, millega MM-il mängiti, samas, kuna disain jääb ju üldjoontes samaks ja fännidele kahekihilisi niikuinii ei tehta, siis vahet erilist pole.
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

            Tegelikult pakutakse neid kahekihilise särke välismaal küll. Hind on aga tavalisest tunduvalt k6rgem.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

              Lahe, kui koondisel tuleb uus särgimudel. Ootan seda huviga!
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Eesti koondise särgid\'

                Ega keegi tea, kas kuskilt koondise siniseid särke laste suurustele kah müüakse.Tahaks jõulukingiks osta, aga pole kuskil näinud. Mujal maailmas on see kõva müügihitt ju.

                Kommentaar

                Working...
                X