320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tattberg Vaata postitust
    tundub et võidame selle mängu 1-2
    miks nii vähe sõber,11:2 tuleb ära...
    ...liidu kodukale on ilmunud siis Fääri-Eesti tsarterihind,milleks 475juurot,rohkem infot ei jagata...

    Kommentaar


      Ise kohal 2-5. juuni. Riia kaudu. EA tšarterlend on kah normaalne ja natuke põen, et Eesti lennufirmat ei toeta aga mis teha - tahan veits kauem makaronimaal olla ja teiseks olen rott ka.

      Kommentaar


        Algselt postitas marconius Vaata postitust
        miks nii vähe sõber,11:2 tuleb ära...
        ...liidu kodukale on ilmunud siis Fääri-Eesti tsarterihind,milleks 475juurot,rohkem infot ei jagata...


        7500.- vana head eesti raha!!! + ilmselt hotellid/söömised ... Ja seda siis 2 päevase tripi eest.. see on küll ilmselgelt röövimine fännide seisu- ja kohaletuleku kohapealt! Tuleb kogu rõhk Itaaliale panna.
        RummaBastards!

        Kommentaar


          tehke eurotrip pigem

          hääletage sinna
          slimm.ee

          Kommentaar


            Tundub, et 2-5jun on väga popp aeg. Riiast 2juuni italiasse ja 5jun tagasi tallinna on vist paganate kaaperdatud reisid
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              kui kellelgi plaanis autoga minna ja paar kohta autos vaba, siis võiks sõnumi saata. aitäh.

              Kommentaar


                kas EJL saatis mingisuguse kinnitus-meili ka peale piletite eest maksmist?

                Kommentaar


                  Algselt postitas matu Vaata postitust
                  kas EJL saatis mingisuguse kinnitus-meili ka peale piletite eest maksmist?
                  Mulle ei saatnud midagi.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    ..mulle saadeti küll ilusti, Indrek Zelinski aadressilt:
                    Tere,
                    Meil on heameel, et olete broneerinud piletid Itaalia-Eesti valikmängule Modenas.
                    Tuletame Teile meelde, et tellitud piletite eest on tasumise tähtaeg 06.05.Piletid tellime itaallastelt Eestisse ja loodetavasti saavad enamus need kätte juba Eestis.
                    Kui ei siis on tõenäoliselt staadionil paar piletikassat just Eesti inimestele ka eestikeelse teenindusega kus Te saate oma piletid kätte.
                    Piletite eest saate tasuda Eesti Jalgpalli Liidu A/A 221002100101, selgitusse “Itaalia-Eesti piletid“. Ühe pileti hind 10 eurot.
                    Lugupidamisega,
                    EJL
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      ..mulle saadeti küll ilusti, Indrek Zelinski aadressilt:
                      Tere,
                      Meil on heameel, et olete broneerinud piletid Itaalia-Eesti valikmängule Modenas.
                      Tuletame Teile meelde, et tellitud piletite eest on tasumise tähtaeg 06.05.Piletid tellime itaallastelt Eestisse ja loodetavasti saavad enamus need kätte juba Eestis.
                      Kui ei siis on tõenäoliselt staadionil paar piletikassat just Eesti inimestele ka eestikeelse teenindusega kus Te saate oma piletid kätte.
                      Piletite eest saate tasuda Eesti Jalgpalli Liidu A/A 221002100101, selgitusse “Itaalia-Eesti piletid“. Ühe pileti hind 10 eurot.
                      Lugupidamisega,
                      EJL
                      sama siin

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matu Vaata postitust
                        kas EJL saatis mingisuguse kinnitus-meili ka peale piletite eest maksmist?
                        Milleks teile seda vaja?
                        Vaata oma pangaväljavõtet, see ongi kinnitus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jansa Vaata postitust
                          ..mulle saadeti küll ilusti, Indrek Zelinski aadressilt:
                          Tere,
                          Meil on heameel, et olete broneerinud piletid Itaalia-Eesti valikmängule Modenas.
                          Tuletame Teile meelde, et tellitud piletite eest on tasumise tähtaeg 06.05.Piletid tellime itaallastelt Eestisse ja loodetavasti saavad enamus need kätte juba Eestis.
                          Kui ei siis on tõenäoliselt staadionil paar piletikassat just Eesti inimestele ka eestikeelse teenindusega kus Te saate oma piletid kätte.
                          Piletite eest saate tasuda Eesti Jalgpalli Liidu A/A 221002100101, selgitusse “Itaalia-Eesti piletid“. Ühe pileti hind 10 eurot.
                          Lugupidamisega,
                          EJL
                          Jansa see pole kinnitusmulle tuli see enne kui ma piletiraha maksin, seal on parandus maksetähtaja kohta,enne oli maksetähtaeg 03.mai nüüd 04.mai

                          Lisaks infoks ,et suure tõenäosusega on 1 hotellikoht vaba Best Western Libertas 2-3.juuni kuna mu kolleeg ei saa tulla. 2 öö hind on 53€ hommikusöögiga kel huvi võtke ühendust.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauno Vaata postitust
                            Lisaks infoks ,et suure tõenäosusega on 1 hotellikoht vaba Best Western Libertas 2-3.juuni kuna mu kolleeg ei saa tulla. 2 öö hind on 53€ hommikusöögiga kel huvi võtke ühendust.
                            9 fänni ööbib Hotel Milan Modenas 2-4.juuni

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              9 fänni ööbib Hotel Milan Modenas 2-4.juuni
                              http://www.modenahotel.it/EN/main.php
                              Ma Lauri seltskonnaga siis seal kus kirjutasin kokku 5.. Olen kuulnud et meie hotellis on veel vähemalt 1 seltskond a kinnitust...

                              Hotel situato nel cuore della città, nella zona a traffico limitato a breve distanza dalle vie dello shopping e dai principali monumenti e musei. a due passi dal Duomo e da Palazzo Ducale
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                Ma Lauri seltskonnaga siis seal kus kirjutasin kokku 5.. Olen kuulnud et meie hotellis on veel vähemalt 1 seltskond a kinnitust...
                                Me oleme ka Libertas.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X