320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Tundub, et minu allikad ei petnud mind, et mäng Modena`s toimub ise ei tea veel kas kohale tulen, aga eks näis

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Edson Vaata postitust
      Lennuk on nõrkadele.
      Piraaja punt läheb matkabussiga. Saab rohkem poolakatega sõbrustada ja Austria õlut juua tee peal. Modenas näeme, raisk!
      Kast õlut letti, kui sama matkabussiga fääridele kohale tulete
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas gianluca Vaata postitust
        Kast õlut letti, kui sama matkabussiga fääridele kohale tulete
        Looda sa kindlasti on neil kavas ka ilusate Itaalia poistege tutvuda ja nendega rannas võrku toksida...

        Kommentaar


          #94
          Allikas ,kus see info pärit on soliidne
          Eesti Õhu otselend maandub igatahes Modenast 40 km kaugusel Bolognas.Väljumine on neljapäeval ja tagasi lennatakse laupäeval.
          Täpne hind ei ole veel teada aga ilmselt olen ikkagi selle lennuki pardal ,kuna töökohustused eestis ei lase mul pikemat reisi ette võtta. Ma ise loodan väga ,et jääb nelja kilo piiresse( vanas rahas ). Aga ülejäänutele soovin muidugi head matkamist ja kohtumiseni Modenas.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #95
            RummaBastards on Tour 31.mai...5.juuni lenduviivaks ja toovaks jõuks tööliklassilipulennuk Ryanair!
            Eile oli 5 inim. edasitagasi TLN-MLN-TLN piletid 115Eurot/nägu.
            RummaBastards!

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              RummaBastards on Tour 31.mai...5.juuni lenduviivaks ja toovaks jõuks tööliklassilipulennuk Ryanair!
              Eile oli 5 inim. edasitagasi TLN-MLN-TLN piletid 115Eurot/nägu.
              Meil seis suht sama, viis nägu töölisklassist ja Ryanair ca 150 eur/nägu koos pagasiga, aga tuur paar päeva pikem, 29. mai - 5. juuni.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Meil seis suht sama, viis nägu töölisklassist ja Ryanair ca 150 eur/nägu koos pagasiga, aga tuur paar päeva pikem, 29. mai - 5. juuni.
                Word, bro! Neli inimest sinna Air Balticuga ja maandumine Roomas (29), tagasi Milanost ja Ryan (5).
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Päris huvitav, mitu eestlast seda mängu koha peal vaatama jõuab? Selgelt töö käib.

                  Kommentaar


                    #99
                    Te olete oma ostudega hinnad juba päris kõrgeks ajanud
                    Kui eile sai veel 120-ga Bergamosse siis täna 173-ga. ( 2-5.juuni)
                    Riga-Bergamo-Riga 73.- euri

                    Tsharter tuleb kuuldavasti 250.- kanti koos transferi ja mängupiletiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Te olete oma ostudega hinnad juba päris kõrgeks ajanud
                      Kui eile sai veel 120-ga Bergamosse siis täna 173-ga. ( 2-5.juuni)
                      Riga-Bergamo-Riga 73.- euri

                      Tsharter tuleb kuuldavasti 250.- kanti koos transferi ja mängupiletiga.
                      Sen,kas sa oled ka nõrk,nagu siin keegi üleval kirjutas,matkabussiga tuleb minna...saab rohkem kärakat panna ja poola litsidega tee ääras tutvust teha...aga tsharter tundub olevat hea,kas see tuleb laupäeval või kohe pääle mängu tagasi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marconius Vaata postitust
                        Sen,kas sa oled ka nõrk,nagu siin keegi üleval kirjutas,matkabussiga tuleb minna...saab rohkem kärakat panna ja poola litsidega tee ääras tutvust teha...aga tsharter tundub olevat hea,kas see tuleb laupäeval või kohe pääle mängu tagasi?
                        Nõrk, aga mitte nii nõrk et tsharteriga minna
                        Matkabussi võtame Aeroporto di Milano-Linate'st ja mööda kiirteed 170 km Modenasse.
                        Nende poola litsidega on tutvust tehtud piisavalt ja kärakat lennukis parem panna
                        Meie bussis muideks 2 kohta vabad, hüppad ka peale?

                        Kommentaar


                          Nii ,et 90 % ametlik teade on selline :
                          Eesti -Itaalia mängule lendab otselend kolmapäeval ja tagasi laupäeval peale mängu. Maandumine Bolognas .Hind 250.- eur
                          Hinna sees edasi-tagasi lend , toitlustamine lennukis , bussi transfer lennujaama peale mängu ja MÄNGUPILET.
                          Hotell tuleb omal sebida aga ilmselt saab meid selles abistada reisikorraldaja ,kelleks on meie kallis Diana.
                          Lennuk on 140 kohaline ja vabu kohti olevat praeguse seisuga 60 kohta.
                          Mina olen igatahes üks nendest ,kes pretendeerib ühele nendest kohtadest. Minu meelest täiesti talutav hind just nende jaoks ,kes ei saa pikalt ära olla ja soovivad näha põhiliselt vaid mängu. Laiemalt Itaaliga tutvumiseks on muidugi teised variandid soodsamad.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            On üldse aimu, millal piletid müüki tulevad ja hinnad avalikustatakse? Ja mis suurusjärku see võib jääda?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              On üldse aimu, millal piletid müüki tulevad ja hinnad avalikustatakse? Ja mis suurusjärku see võib jääda?
                              Nii palju ,kui mina eelpool saadud infost aru sain siis otselennuga lendavad saavad pileti küljesektorisse ja väga headele kohtadele mille orienteeruv hind on ca 32 eur ( ca 500 eeki ). Aga ma ei vastuta antud pileti hinna info eest , need hinnad võivad muutuda .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Nii palju ,kui mina eelpool saadud infost aru sain siis otselennuga lendavad saavad pileti küljesektorisse ja väga headele kohtadele mille orienteeruv hind on ca 32 eur ( ca 500 eeki ). Aga ma ei vastuta antud pileti hinna info eest , need hinnad võivad muutuda .
                                arvad ,et tulevad eraldi piletid eesti fännide jaoks? et kallimad ja odavamad? kahtlane tavaliselt ikka ühes sektoris ollakse.Loodan et ka seekord
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X